Петро Порошенко привітав телефонну розмову президентів України та США

«Гарна новина, на яку з нетерпінням чекали в Україні. Не мав жодних сумнівів, що як президент США він був, є і завжди залишатиметься твердим та принциповим у своїй підтримці України. Його сьогоднішній контакт із президентом Зеленським — дуже на часі. Трагічний контекст першої телефонної розмови, пов’язаний із тривожним розвитком безпекової ситуації у протидії російській агресії, не підміняє вагомого значення контакту Вашингтону з Києвом на найвищому рівні. Попереду багато роботи, в якій ключовими залишатимуться наша незламна єдність і солідарність!» – написав Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Читати далі

З гнилим тилом війни не виграють

Раніше кожне покоління українців проходило через свою війну з росією та програвало її переважно через зраду населенням своєї держави. І тепер теж, схоже, настає момент істини – дізнатися, чим обернеться заміна “уставшими” “переставателями стрелять” державників на аморфних малоросів з їхньою “какой разніцей”. В стрічці видно готовність ветеранів та волонтерів знову битися з окупантом, але щось зовсім нема зелених рамочок “я – солдат!” від тих, хто два роки тому весело розміщував “я – клоун!” і потім гнобив “войовничу меншість”, а це ж 73% мобілізаційного потенціалу. Ну що, синки, допомогли вам ваші “слуґі”?

Читати далі

Будет ли широкомасштабная война?

Градусы нарастают, ситуацию нагнетают, сообщения сыпятся. РФ, войска, вторжение, звонки, война. Ничего нового. Вот совсем ничего нового, нет ничего “беспрецедентного”. И раньше такое было, было и хуже. И звонки министров друг другу были, и звонки президентов. Слабая власть, как в конце 2013 – начале 2014, внутренние обострения. Все это уже было. Россия, как трусливая дворовая шавка, всегда выжидает момент слабости. А у нас тут вот уже два года эта слабость на Банковой в кресле президента. Вы только в ВСУ не начинайте сомневаться. Запас прочности, заложенный в 2014-2019 – все еще запас прочности. Доверяйте армии, помогайте армии. Еще поживем. И сдачи дадим.

Читати далі

Ковід і веганство – речі несумісні від слова зовсім

Ніяка веганська їжа не в змозі закрити навіть на чверть дефіцит незамінних амінокислот, які в основному містяться в продуктах саме тваринного походження, яких в рослинній їжі вкрай мало. І організму доведеться шукати ці амінокислоти деінде. Організм почне перетравлювати сам себе. І весь цей час будуть страждати і печінка, і підшлункова та інші ендокринні залози. А це в свою чергу буде впливати абсолютно на всі інші органи та системи. Тож хочете бавитися в веганство та дієти під час та після хвороби? Уперед! Дідусь Дарвін схвалює ваш вибір.

Читати далі

«Плівки Деркача»: Зеленський продовжує обирати інтереси Коломойського, а не України (брифінг, фото, відео)

«Європейська Солідарність» вимагає врешті решт притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата Андрія Деркача, якого уряд США оголосив агентом ФСБ і наклав на нього санкції за втручання в американські вибори. Всупереч публічній інформації про те, що розслідування так званих «плівок Байдена-Порошенка» припинене, є неспростовні докази тому, що слідство продовжується, і розслідування далі ведеться. ДБР звернулося до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з вимогою провести експертизу голосів п’ятого президента Порошенка і чинного президента США Байдена.

Читати далі

Зради і перемоги тижня. 19 березня – 1 квітня 2021 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – #зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 19 березня – 1 квітня 2021 р. Нарешті вчасно…

Читати далі

Врожденный навык

Человек – такой высший примат, что его нужно всему учить. Ходить, писать, читать, ложку держать. От рождения есть единственный навык по дефолту – гадить в пеленки. Но в конце концов, ты девочка, в танковых дивизиях ты не разбираешься и хочешь валить, потому что у тебя лапки. Зачем писать об этом Стасу, чтобы в миллионный раз фотографировали журналисты? Миллионы избирателей вас выбрали не для того, чтобы вы на лыжи становились при первом докладе НГШ. Тысячи людей будут работать и рисковать жизнью, чтобы вы продолжали жать на кнопки, и страна сохраняла управляемость. И не срабатывает ни одного навыка. Кроме одного единственного. Врожденного. 

Читати далі

PROстыми словами – 02.04.2021

Разговор между министрами обороны США и Украины состоялся по инициативе американцев. И сейчас именно это, а еще многочисленные фото наших воинов, готовящих свое снаряжение для очередной “командировки”, дает надежду на то, что мы россиян остановим. Береги вас Бог, наши защитники!

Читати далі

«Північний потік 2»: дрібні погрішності можуть призвести до катастрофи (фото)

Через відмову іноземних компаній від залучення передового технологічного флоту, Росія змушена проводити добудову «Північного потоку-2» власними можливостями, які на сьогодні представлені судами, що перебувають у передаварійному стані та є технологічно застарілими. За оцінками експертного середовища, використання технологічно застарілих суден та обладнання в майбутньому збільшує імовірність виникнення техногенної катастрофи з екологічними наслідками регіонального масштабу за будь-яких пікових навантажень.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 02.04.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Збройні сили Арабської коаліції знищили в Ємені балістичну ракету хуситів та установку для її запуску. Спеціальний посланник США З. Халілзад зустрівся з лідерами «Талібану» і  обговорив виконання торішньої мирної угоди між США і талібами.

Читати далі

Новости из США. 31 марта – 1 апреля 2021 года

Главной новостью в США стало представление президентом плана масштабной реконструкции инфраструктуры, в соответствии с которым государство инвестирует в этот проект $2,3 триллиона – самый большой внутренний инвестиционный проект федерального правительства после Второй мировой войны.

Читати далі

Чи нападе путін?

Це питання не до аналітика, не до політолога і навіть не до офіцера генштабу. Це питання до психіатра. Лише він може по якихось другорядних ознаках визначити рівень загострення в того, в чиїх руках зараз питання війни та миру. Путін логікою не керується.

Читати далі

Побудка с утренней Таней. 2.04.2021

А как себя успокаиваете вы – убеждённые сторонники новых лиц? «Да, вот тут плохо, зато…» – что идёт у вас за этим «зато»? Денег больше стало? Тарифы ниже? Пенсии хватает? Жить легче? Война закончилась? Коррупционеры наказаны? Олигархово добро делим по-братски? Экономика растёт, надои колосятся?

Читати далі
Усі відео