Петро Порошенко привітав телефонну розмову президентів України та США

«Гарна новина, на яку з нетерпінням чекали в Україні. Не мав жодних сумнівів, що як президент США він був, є і завжди залишатиметься твердим та принциповим у своїй підтримці України. Його сьогоднішній контакт із президентом Зеленським — дуже на часі. Трагічний контекст першої телефонної розмови, пов’язаний із тривожним розвитком безпекової ситуації у протидії російській агресії, не підміняє вагомого значення контакту Вашингтону з Києвом на найвищому рівні. Попереду багато роботи, в якій ключовими залишатимуться наша незламна єдність і солідарність!» – написав Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Поділитися:
Share
Читати далі

З гнилим тилом війни не виграють

Раніше кожне покоління українців проходило через свою війну з росією та програвало її переважно через зраду населенням своєї держави. І тепер теж, схоже, настає момент істини – дізнатися, чим обернеться заміна “уставшими” “переставателями стрелять” державників на аморфних малоросів з їхньою “какой разніцей”. В стрічці видно готовність ветеранів та волонтерів знову битися з окупантом, але щось зовсім нема зелених рамочок “я – солдат!” від тих, хто два роки тому весело розміщував “я – клоун!” і потім гнобив “войовничу меншість”, а це ж 73% мобілізаційного потенціалу. Ну що, синки, допомогли вам ваші “слуґі”?

Поділитися:
Share
Читати далі

Будет ли широкомасштабная война?

Градусы нарастают, ситуацию нагнетают, сообщения сыпятся. РФ, войска, вторжение, звонки, война. Ничего нового. Вот совсем ничего нового, нет ничего “беспрецедентного”. И раньше такое было, было и хуже. И звонки министров друг другу были, и звонки президентов. Слабая власть, как в конце 2013 – начале 2014, внутренние обострения. Все это уже было. Россия, как трусливая дворовая шавка, всегда выжидает момент слабости. А у нас тут вот уже два года эта слабость на Банковой в кресле президента. Вы только в ВСУ не начинайте сомневаться. Запас прочности, заложенный в 2014-2019 – все еще запас прочности. Доверяйте армии, помогайте армии. Еще поживем. И сдачи дадим.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ковід і веганство – речі несумісні від слова зовсім

Ніяка веганська їжа не в змозі закрити навіть на чверть дефіцит незамінних амінокислот, які в основному містяться в продуктах саме тваринного походження, яких в рослинній їжі вкрай мало. І організму доведеться шукати ці амінокислоти деінде. Організм почне перетравлювати сам себе. І весь цей час будуть страждати і печінка, і підшлункова та інші ендокринні залози. А це в свою чергу буде впливати абсолютно на всі інші органи та системи. Тож хочете бавитися в веганство та дієти під час та після хвороби? Уперед! Дідусь Дарвін схвалює ваш вибір.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Плівки Деркача»: Зеленський продовжує обирати інтереси Коломойського, а не України (брифінг, фото, відео)

«Європейська Солідарність» вимагає врешті решт притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата Андрія Деркача, якого уряд США оголосив агентом ФСБ і наклав на нього санкції за втручання в американські вибори. Всупереч публічній інформації про те, що розслідування так званих «плівок Байдена-Порошенка» припинене, є неспростовні докази тому, що слідство продовжується, і розслідування далі ведеться. ДБР звернулося до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з вимогою провести експертизу голосів п’ятого президента Порошенка і чинного президента США Байдена.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 19 березня – 1 квітня 2021 р.

🔽🔼Щоразу по п’ятницях (по можливості) – #зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 19 березня – 1 квітня 2021 р. Нарешті вчасно… 👎ЗРАДА ❌Відкрито

Поділитися:
Share
Читати далі

Врожденный навык

Человек – такой высший примат, что его нужно всему учить. Ходить, писать, читать, ложку держать. От рождения есть единственный навык по дефолту – гадить в пеленки. Но в конце концов, ты девочка, в танковых дивизиях ты не разбираешься и хочешь валить, потому что у тебя лапки. Зачем писать об этом Стасу, чтобы в миллионный раз фотографировали журналисты? Миллионы избирателей вас выбрали не для того, чтобы вы на лыжи становились при первом докладе НГШ. Тысячи людей будут работать и рисковать жизнью, чтобы вы продолжали жать на кнопки, и страна сохраняла управляемость. И не срабатывает ни одного навыка. Кроме одного единственного. Врожденного. 

Поділитися:
Share
Читати далі

PROстыми словами – 02.04.2021

Разговор между министрами обороны США и Украины состоялся по инициативе американцев. И сейчас именно это, а еще многочисленные фото наших воинов, готовящих свое снаряжение для очередной “командировки”, дает надежду на то, что мы россиян остановим. Береги вас Бог, наши защитники!

Поділитися:
Share
Читати далі

«Північний потік 2»: дрібні погрішності можуть призвести до катастрофи (фото)

Через відмову іноземних компаній від залучення передового технологічного флоту, Росія змушена проводити добудову «Північного потоку-2» власними можливостями, які на сьогодні представлені судами, що перебувають у передаварійному стані та є технологічно застарілими. За оцінками експертного середовища, використання технологічно застарілих суден та обладнання в майбутньому збільшує імовірність виникнення техногенної катастрофи з екологічними наслідками регіонального масштабу за будь-яких пікових навантажень.

Поділитися:
Share
Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 02.04.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Збройні сили Арабської коаліції знищили в Ємені балістичну ракету хуситів та установку для її запуску. Спеціальний посланник США З. Халілзад зустрівся з лідерами «Талібану» і  обговорив виконання торішньої мирної угоди між США і талібами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости из США. 31 марта – 1 апреля 2021 года

Главной новостью в США стало представление президентом плана масштабной реконструкции инфраструктуры, в соответствии с которым государство инвестирует в этот проект $2,3 триллиона – самый большой внутренний инвестиционный проект федерального правительства после Второй мировой войны.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чи нападе путін?

Це питання не до аналітика, не до політолога і навіть не до офіцера генштабу. Це питання до психіатра. Лише він може по якихось другорядних ознаках визначити рівень загострення в того, в чиїх руках зараз питання війни та миру. Путін логікою не керується.

Поділитися:
Share
Читати далі

Побудка с утренней Таней. 2.04.2021

А как себя успокаиваете вы – убеждённые сторонники новых лиц? «Да, вот тут плохо, зато…» – что идёт у вас за этим «зато»? Денег больше стало? Тарифы ниже? Пенсии хватает? Жить легче? Война закончилась? Коррупционеры наказаны? Олигархово добро делим по-братски? Экономика растёт, надои колосятся?

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео