Зради і перемоги тижня. 20 листопада – 3 грудня 2020 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 20 листопада – 3 грудня 2020 р. ЗРАДА Уряд відмовився від

Поділитися:
Share
Читати далі

Дуже гарна новина

Верховна Рада скасувала вимогу вищої освіти для помічників народних депутатів. Це правильно, це один з найкращих сеансів уринотерапії для виборців, які думали, що оберуть просто смішних, а ті потім собі знайдуть вумних! Але для Верховної Ради, де приймаються закони України, вумні не потрібні. Тому це правильне рішення, вона, та вища освіта, чесно кажучи, і для преЗедента була зайвою – тільки відволікала від КВНу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мовчазний зрадник

Коли грабувати вже нічого не залишилось, населенню влаштовують кастинг на “рятівника” і з лави запасних починають крутити різних персонажів, в тому числі й Гройсмана, який тепер віщає з кожної праски. Зате, коли цілий рік неприховано переслідували Порошенка та влаштовували реваншистський шабаш, мовчав. Тому професійні управлінські його якості не перекривають підленької поведінки та мовчання під час відвертого руйнування країни – він виявився черговим персонажем, який любить себе в Україні, а не Україну в собі.

Поділитися:
Share
Читати далі

НАТО в кожну хату!

Уже в этом году мы (при удачном геополитическом раскладе) могли стать полноценным участником Альянса. Станем ли в 30-м, как заявляют в нашем МИДе? Только в одном случае: если Зе-команда не успеет сдать страну московитам, а к власти в Украине конституционным путём (я не сторонник 3-го Майдана) придёт проукраинско-прозападная сила. Так что, дорогой МИД, если 2030-й год и станет счастливым для Украины, то не благодаря вашей власти, а вопреки ей.

Поділитися:
Share
Читати далі

Який нікчемний блазень на троні короля

А це дійсно смішно – жартувати над динамікою хворих? Бо ж це відео дивляться зморені лікарі, санітарки з переповнених лікарень, інфіковані, яким забракло місць в інфекційних, українці, рідні яких померли від нестачі кисню, підприємці, яким немає чим сплачувати оренду і зарплати працівникам. Шокуюче звернення. І якщо про ебонітові палички на Майдані, «сеньйор Голодомор» і Томос/термос він ржав в іпостасі паяца, то зараз над динамікою захворювань рже той, хто опинився в кріслі президента.

Поділитися:
Share
Читати далі

Воїни добра на всіх фронтах, зі святом!

І настав день п’ятий, і зрозумів Бог, що він ніфіга нічого не встигає, і, взагалі, капець та всьо пропало. І створив Бог особливих істот. І дав їм багато терпіння, впертості, зухвалості та кави. І навчив їх Бог спати мало, але якщо треба, то за будь-яких обставин, бо потім знову в дорогу. І зробив Бог так, що істоти ці могли дістати будь-що (коли треба хоч з-під землі) і доставити хоч куди. І назвав їх Бог – «волонтери». І розійшлися вони на усі сторони. І сидить десь там пан Бог і тішиться, все правильно зробив – вчасно придумав цих дивних створінь, волонтерів. Честь кожному. Дяка за «якщо не ми, то хто».

Поділитися:
Share
Читати далі

Олександр Турчинов – спеціальний гість ток-шоу «Ехо України» 04.12.2020 (відео)

«Можна шукати “крота”, можна шукати віслюка, можна ще когось шукати. Але за оборону і безпеку в нашій країні, відповідно до Конституції України, відповідає президент. Хоче він шукати когось, не хоче він шукати когось – це його особиста справа. Він особисто несе відповідальність за боєздатність наших Збройних сил, за їх забезпечення зброєю, за здатність країни захищати себе, захищати своїх громадян. А чому в нього в офісі працюють ті, хто, мабуть, отримує зарплату в рублях, – це вже інше питання. Коли ви не знищуєте внутрішніх ворогів, то ви працюєте проти власної країни. І за це рано чи пізно прийдеться відповідати», – заявив в ефірі “Прямого” Голова Верховної Ради та виконувач обов’язків президента у 2014 році, секретар РНБО (2015-2019) Олександр Турчинов.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії