PROстыми словами – 02.12.2020

А не построить ли нам на Закарпатье полноценный полигон? Заодно и работа сепарам будет. И венгерский гимн перебьет громкий, во всю грудь, так, чтобы крышу срывало, гимн Украины. Посольство Венгрии назвало исполнение их гимна молитвой. Ну, мы бы и помолились. И за них, и за себя. Гугл гласит, что рота Нацгвардии в Берегово направлена так и не была?

Поділитися:
Share
Читати далі

Парадокси традиційної моралі

Сама сутність традиційного підходу на практиці – нікого не хвилює, що ти робиш, поки сусід не бачить. Ситуація, при якій людина активно виступає проти якихось “аморалів” (ЛГБТ чи вжитку речовин, відмінних від “традиційного” алкоголю), але сама цим займається системно та активно – це абсолютно логічна та послідовна ситуація, і прекрасно вміщується в голові цієї самої людини. Бо вона ж це робить не публічно! Не публічно – можна. “Мені пофіг, чим вони там займаються, головне, щоб це не вважалося нормою”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Говоряща голова архистратигів Єрмака-Подоляка

Хороша ідея Єрмака призначити Арестовича “розвінчувати фейки”. Може, тепер той допоможе ошуканому суспільству усвідомити, що “війну розпочав” не Порошенко, а Путін? Що роками військово-політичне керівництво України на чолі з президентом Порошенком цілеспрямовано дискредитувалося кремлівською пропагандою з метою замінити його на слабку і поступливу малоросійську владу… яка тепер найняла Арестовича нести в маси простую сєрмяжную правду. Не можуть “боротися з фейками” ті, хто самі є фейками.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хтось відповість за недолугий «карантин вихідного дня»?

Карантин вихідного дня себе виправдав, але не виправдав. Кабмін скасував карантин «вихідного дня». Чи планує Зеленський компенсувати втрати бізнесу через непродумані дії Уряду, які завдали значних збитків і не принесли жодних результатів? Хто уЗеленського понесе за це відповідальність? Влада – це відповідальність і стратегія, а не випадковий генератор безуспішних спроб і невдач.

Поділитися:
Share
Читати далі

Смерть ФОПів відтерміновується на рік

Рада відсунула на рік (ну типу до кращих часів) врегулювання РРО. Перебіг подій свідчить про наступне. Монобільшість (і зелебуба) не так вже в собі впевнені, вона (і він) піддаються на тиск. Політики в Раді та люди на вулицях (в не такій вже й значній кількості), получається, можуть з них мотузки вити? З одного боку, це добре, дає надію, що можна завадити якимось небезпечним рухам типу здачі національних інтересів на переговорах з кремлінами. А з іншого, мало хто (і про що) може на них натиснути. Теж небезпека, і теж вагома. Ну це певно тому, що і сам зелебуба, і його слуги в Раді ні в чому не розбираються, нічого не можуть і займають там чуже місце. Хлєстакови хрєнові.

Поділитися:
Share
Читати далі

Задача – выжить

Я сегодня услышала фразу среди финансистов. Про наш бюджет, который планируют чемпионы по всем делам от зелёной команды на 2021 год. Назвали бюджет – “бюджет вымирания”. Очень в точку, как мне кажется. Потому что выживут в следующем году не все. В буквальном смысле слова и в его фигуральном смысле тоже. Люди, бизнесы… Почему я такая пессимистка? Голодная корова не даст молока. Она сдохнет. И мяса там особо не будет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Фейкове піклування про науку

Прочитав в новинах, що до другого читання в бюджеті пропонують додатково порізати видатки на освіту і науку на 4 мільярди гривень. А на офіс генпрокурора докинути на 2 мільярди більше. На МВС ще сипонути майже 800 мільйонів (Це тим, у кого і так безліміт на отримання грошей з антиковідного фонду). Наскільки розумію я, прокурори та підопічні дуже потужного міністра є чи не найефективнішими структурами в країні (шо там справа Шеремета?).

Поділитися:
Share
Читати далі

SHARP`s REVIEW – 02.12.2020

Мая Санду: «Молдова не будет признавать долг Приднестровья за газ перед РФ, а также потребует вывода российских бандитов из Приднестровья». Хорошо, что на фоне белорусских событий, у нас появился сосед с прозападной ориентацией. Время додонов уходит – главное, чтобы это побыстрее поняли те, кто голосовал за нашего додона.

Поділитися:
Share
Читати далі

Печерський суд продовжив на рік розслідування проти Порошенка за організацію контрнаступу у 2014 році (відео)

«Ми всі слухали лицемірне привітання президента Зеленського, коли він, наприклад, говорив про необхідність захисту України від зовнішнього ворога. А в той же час 26 листопада цього року ще на рік рішенням Печерського суду було продовжене так зване «досудове розслідування» заяви Шуфрича, який вимагає оголосити злочином наказ п’ятого Президента України Порошенка про контрнаступ, про захист України від агресії Російської Федерації», – повідомив адвокат Петра Порошенка Ігор Головань.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з фракцією «ЄС» у Київраді (фото, відео)

Порошенко привітав столичну команду «Європейської Солідарності» зі стартом роботи Київради ІХ скликання. Вчора фракція на чолі з Мариною Порошенко на першому засіданні склала присягу і отримала посвідчення. «Ми сьогодні маємо подякувати киянам. Киянам, які нам повірили. І ми маємо цю довіру зберегти протягом всієї каденції. У нас не стоять питання фінансових потоків, посад, контролю якихось напрямків. Наша позиція – довіра киян і виконання, імплементація нашої виборчої програми», – наголосив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Американський БПЛА MQ-9 Reaper спробує здолати українську ППО (фото)

Українська протиповітряна оборона перехоплюватиме американський БПЛА на західному кордоні України. Мета заходу – обмін досвідом у сфері протиповітряної оборони, зокрема, проведення практичного заняття з відслідковування, захоплення цілі на супроводження та імітації знищення БПЛА MQ-9 Reaper. Двостороннє навчання розвиває успіхи спільних українсько-американських тренувань сил ППО упродовж серії навчань «Чисте Небо».

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії