Укушенные ОПЗЖ (фото, видео)

Не стесняясь и не скрывая расценок и мотивов, организаторы формируют новую массовку «Всё по 110 грн/час». И потом вся эта понурая масса отправилась… нет, не к дому Портнова или Кузьмина спросить у них, что они делали в россии и оккупированном Крыму? Не пошли к офису Коломойского, дабы поинтересоваться, так куда из ПриватБанка испарились десятки миллиардов гривен? Шапито, грустно шаркая подошвами по асфальту, отправилось под… посольство США, дабы изобразить протест против так называемого внешнего управления. Массовке «Всё по 110 грн» по фиг где выступать подставками под флаги. Время оплачено, готовы принимать куда угодно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пане Зеленський, Ви головнокомандувач чи що?

У хвилини, коли уявно щасливий Зеленський записував чергове відео з невиконаними досягненнями і нездійсненними обіцянками, російський снайпер вбив українського воїна. На виконання умов миру Зеленського нам заборонено відкривати вогонь у відповідь, тому ми просто забрали тіло підстреленого варварами бійця. Пропонуємо пану Зеленському у наступному відео просто сміятися всі 9 хв 26 секунд. Без тексту. Суть буде та сама, всі й так вже розуміють, що у нас неадекватно радісний президент, якому потрібна медична допомога, незалежно від результатів його аналізів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Володимире Олександровичу, справи дуже кепські

Ви, Володимире Олександровичу, цього можете щиро не розуміти, але магія зникла. Результати відсутні. В Україні криза на кризі та кризою поганяє. А Ваші підлеглі досі навіть брауні не можуть спекти. Оскільки Ви, пане Зеленський, випали за два останні тижні з активного політичного життя (не будемо реагувати на заяви окремих цинічних блогерів, що Ваша участь в цьому політичному житті обмежувалася записом відеозвернень і зачитуванням тексту з суфлерів) підготували Вам коротку довідку, як альтернативу тому, що розповідає Вам Єрмак.

Поділитися:
Share
Читати далі

На мерських виборах перемогла децентралізація

Більшість діючих міських голів показали переконливий результат – хто в першому, хто в другому турі, презентуючи громадам, в першу чергу, вельми матеріальні результати децентралізації та збільшення ресурсних можливостей регіонів. На місцевих виборах виборці спробували виправити помилку, якої припустилися в минулому році. Працює інстинкт самозбереження. І якось більше не голосується за владу 95 кварталу. Не смішно вже. Навіть місцями страшно. За фактом же місцеві вибори зацікавили лише третину населення України.Поки 60% населення самоусуваються від рішень, ми просто будемо борсатися в тому ж самому болоті.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хтивий пупс Андруша нічого просто так не робить

Поки ви тут всім колгоспом носите ведмедиків, я подивилась інтерв’ю мого улюбленого хтивого пупса Богдана, яке він дав Собчак. Взагалі пупс зараз став напрочуд балакучим, і сам цей факт вартий уваги. Але це інтерв’ю побило всі мої найсміливіші сподівання, бо стільки лулзів на одну хвилину ефірного часу я вже давно не бачила. Я буквально наступила собі на горло і змусила нічого не писати про Собчак, бо точно би захопилась описом її тюрбану з маминої фіранки і забула б, для чого я власне пишу цей пост.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зелені почали та провалилися

Історія про те, як влада намагалася організувати пікетування помешкання п’ятого президента Петра Порошенка силами найманої масовки, добула цікавий поворот – активісту, ветерану і щойно обраному депутату київської міської ради Олександру Погребиському стали приходити повідомлення з погрозами. Схоже на те, що активісти «Європейської солідарності» сильно зламали плани нинішній владі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Владимир Горбулин: Как победить Россию в войне будущего: 7 шагов

Владимир Горбулин, многолетний секретарь СНБО, один из самых авторитетных специалистов в области безопасности и обороны, написал интересную и, главное, важную для Украины книгу “Как победить Россию в войне будущего”, которую посвятил очерчиванию единственного для победы пути — возрождению и росту оборонного потенциала страны, созданию и развитию в Украине асимметричного арсенала сдерживания российской или любой другой потенциальной агрессии. Для интернет-издания «Обозреватель» Владимир Павлович сформулировал главные мысли книги в виде небольшой эксклюзивной публикации.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щодо паніки, яка начебто вбиває

Вбиває не паніка, а невірна модель поведінки. Як в сфері психічній, так і цілком фізичній. І це цілком ваш особистий вибір. Як статистика і аналітика можуть доводити до істерики? Це всього лише цифри, а цифри не вбивають. Навпроти, дозволяють щось спрогнозувати та підготуватися до можливого сценарію. Є два золотих прислів’я: “Сподівайся на краще, але готуйся до гіршого” та “Якщо хтось обіцяє тебе вбити, краще повірити йому на слово”, які описують найкращу модель поведінки в абсолютно будь-якій незрозумілій ситуації. Стосовно пандемії також.

Поділитися:
Share
Читати далі

PROстыми словами – 24.11.2020

“Укравтодор” заявляет, что в 2020 году Украина поднялась в рейтинге качества дорог со 146 места на 126-е (со ссылкой на международный рейтинг “Индекс процветания”). Качество наших дорог всегда надо заново инспектировать, когда спадет первый снег. Вернуться к этому рейтингу стоит весной, и мы посмотрим, в каком состоянии дороги от Зе. Так что, может быть, этот “Индекс процветания” пересмотрим с учетом нынешних украинских реалий?

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії