PROстыми словами – 14.11.2020

Вместо усиления сил Авакова стоило бы укреплять армию. И вместо дорог – армию. Во время войны – армию, во время пандемии – армию и медицину. Во время мирной жизни – армию, медицину и образование. Хотя у нас, по сути, никогда и не было мирной жизни. Мы сходили в Голодомор, во Вторую Мировую, сходили в Афганистан, сходили в зависимость от российского газа, пришли в оккупацию Крыма и Донбасса, логично, что от нас не отстанут никогда. Поэтому укрепляй Армию. Чтобы у тебя было, для кого строить дороги. История – она такая, все расставит на свои места.

Поділитися:
Share
Читати далі

P&M: Про «антикорупційну істерію»

Під впливом штучно нав’язаної українцям «антикорупційної істерії» Кремлю вдалося дискредитувати проукраїнських політиків, які були здатні чинити спротив корпорації чекістів, що вплинуло на тотальну дезорієнтацію українського суспільства. На жаль, українці, у своїй переважній більшості, не усвідомили, що найбільшим викликом для України є збереження її суверенітету. Боротьба з корупцією є лише ремонтом у межах будинку, який втратить будь-який сенс у тому разі, якщо впадуть стіни, на яких тримається суверенітет України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що означає для України перемога Джо Байдена на президентських виборах у США

З обранням президентом США Джо Байдена, друга України та людини, яка глибоко віддана цінностям свободи, демократії та прав людини, Україна отримує і суттєву підтримку у боротьбі з агресором, і великі можливості для того, щоб рухатись вперед, у напрямку євроатлантичної інтеграції та подальшої побудови сучасної, демократичної, розвиненої держави. США будуть Україну у цьому всіляко підтримувати.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії