Параліч держави. Беззаконня. Війна всіх з усіма

Чи не є хороводи Єрмака-Портнова з підтанцьовками Шабуніних з Парасюками спробою паралізувати Конституційний Суд України на невизначений час? Тобто протягом 3 місяців (мінімум) держава Україна буде без базового інституту? За умов повного розпуску КС, добровільної відставки або кворуму як зараз на невизначений час буде блокована держава. Наприклад, СН, об’єднавшись з ОПЗЖ зможуть прийняти більшістю в 226 голосів будь-який антиконституційний закон. Про федералізацію України або вибори на Донбасі без виведення військ РФ. Призначити будь-який «референдум». Зупинити це законним шляхом буде неможливо. Що далі?

Поділитися:
Share
Читати далі

Політика застигла в асфальті…

Країна перейшла в улюблений формат Зеленського: поки сенсації змінюють одна одну, президент і його команда продовжують грабувати Україну. За лаштунками майже непомітно лунають розпачливі слова міністра охорони здоров’я: «я умиваю руки – вмирайте самі, бо за 7 місяців ми повністю провалили підготовку до пандемії». Бюджет 2020 року теж провалений, проект бюджету 2021 – нереальний. Перемир’я завершилося, війна триває, Зеленський мовчить. Зате ми дізналися про його, тепер вже колишнього, друга Саріка, який дав йому вичерпну характеристику. Кожен день Зеленського зменшує шанс України на успіх.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленський втратив лідерство в країні

Депутати Зеленського не підтримали його план виходу з конституційної кризи. Власні ж депутати послали президента і підтримали план Разумкова. І навіть на погрози розпустити парламент депутати відповіли, що розпускати він їх не має права до кінця року. Його не слухають вже навіть його слуги, яких він дресував у Трускавці. Все. Розтанули навіть ті шматки фальшивого лідерства, які несмішному шутніку ліпили канали олігархів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Реванш имеет вполне осязаемые черты

Медведчук быстро и решительно рейдерит Слугу Народа, потому что в Зеленского уже никто не верит. В Раде идет сбор подписей за отставку главы Фонда Госимущества Дмитрия Сенниченко. Все пророссийское крыло в Слуге Народа побежало как по команде, чтобы получить контроль над госимуществом в смутное время. А следом за депутатами, благодаря их решениям, к Медведчуку поползет и государственная собственность, которую эти самые депутаты так не хотели приватизировать. Потому что рано или поздно Медведчук может назначить управлять госсобственностью «правильного пацана», а пацан будет прицельно кашлять взятками в сторону правильных депутатов и чиновников из профильных министерств.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто подсунул Зеленскому судей, которые уничтожают борьбу с коррупцией?

Ввиду горячих споров в социальных сетях, мы решили вам постить темники (яростно зачёркнуто) ПОДБОРКИ АРГУМЕНТОВ ДЛЯ ДИСКУССИИ. Итак. Сухие факты. А правда ли, что это всё Порошенко не так провёл судебную реформу и вообще подсунул Зеленскому судей, которые уничтожают борьбу с коррупцией? НЕТ, ЭТО ВРАНЬЁ.

Поділитися:
Share
Читати далі

І хто в домі господар?!

Посли країн “Великої сімки” в Україні зустрілися з П’ятим президентом України Петром Порошенком. Це не протокольна зустріч і не данина колишнім заслугам П’ятого президента. Це показове єднання з політичною силою, яка за результатами місцевих виборів продемонструвала найбільшу динаміку зростання довіри населення і яка має найбільший досвід вирішення кризових ситуацій у країні. А також черговий сигнал Зе, на кого ставить Захід у майбутньому.

Поділитися:
Share
Читати далі

Людей вбиває не так ковід, як режим

У нас практично всі загиблі – це убиті режимом Зеленського абсолютно перспективні пацієнти, які повинні були вижити, але їх не було кому та чим рятувати, бо зелені виродки цілеспрямовано розкрадають саме ковідні кошти, й дерибан лише в цій галузі вже давно пішов на десятки мільярдів. Так ніхто й ніколи за всю вельми мафіозну історію країни не крав. Хіба за винятком часу правління Кравчука. Тоді навіть не рахували: що маємо й що розікрали…

Поділитися:
Share
Читати далі

Конституційна криза. Хто винуватий, та що з цим робити?

Саме час спробувати проаналізувати тупикову ситуацію в державному управлінні, яку в ЗМІ в залежності від розуміння і усвідомлення ступеню загрози називають “кризою”, “колапсом” або “клінчем”. Щоправда, незмінною залишається приставка до цих визначень – конституційна. Причин “колапсу” можна розглядати декілька. А у нашому випадку не можна виключати і карколомну комбінацію їх всіх. Дурням-то, як відомо, якщо не везе, то не везе в усьому.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вирус безответственности

10 тысяч в сутки. Больницы у вас в вашем тихом и безопасном тылу заканчиваются. А как закончатся – экспонента станет еще более экспоненциальной. Будет и 20, и 30 тысяч в сутки. И десятки и сотни смертей в день. Будут вам потери в месяц, как в АТО за все шесть лет. Так может лучше к нам, на передок? Заодно покажете, как вы за неделю Донецк освобождаете, за две недели до Ростова, а за месяц – и до самого кремля.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 16 – 29 жовтня 2020 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – #зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 16 – 29 жовтня 2020 р. ЗРАДА Дарницький районний суд Києва

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з послами країн G7 і ЄС в Україні

Сторони обмінялись думками щодо результатів місцевих виборів в Україні. Важлива увага була приділена конституційній кризі, спричиненій рішенням Конституційного Суду України щодо антикорупційного законодавства. Сторони домовились, що вихід із кризи слід шукати без зволікань, на засадах об’єднання всіх сторін в інклюзивному діалозі, поваги до верховенства права. Сторони наголосили на потребі продовження реформ в Україні з особливим акцентом на реформі правосуддя, боротьбі з корупцією, включно з гарантіями незалежності діяльності НАБУ, а також верховенстві права та забезпеченні свободи ЗМІ.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії