В гостях у «Гончаренко рулить» Порошенко рулить (фото, відео)

«Немає нічого неможливого, якщо ти рішуче рухаєшся до результату! Це гасло, яким я керуюся усе своє життя. І воно себе виправдало і на місцевих виборах. Європейська Солідарність зайняла перше місце на цих виборах. «Європейська Солідарність» представлена у всіх без виключення обласних і місцевих радах. Іншої такої партії немає. «Європейська Солідарність» об‘єднала Україну! Дякую тобі, Олексію Гончаренко, за цікаву розмову. Виявляється, Олексій не лише професійний політик і державник, а й талановитий журналіст, який вміє «витягнути» багато ексклюзивних речей  :-)» – Петро Порошенко за кермом.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Європейська Солідарність» матиме найбільшу кількість депутатів у міськрадах обласних центрів

Партія «Європейська Солідарність» матиме найбільше депутатів у міських радах обласних центрів. Про це свідчать результати паралельного підрахунку голосів (99,5%), проведеного Центральним штабом партії. «Європейська Солідарність» – єдина партія, яка матиме фракції в міськраді кожного обласного центру України. Кандидати від «Європейської Солідарності» обрані головами більш ніж в 100 ОТГ по всій Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Село та люди

Для чого я це пишу? Щоб зробити суспільство трохи більш стійким і благополучним? Щоб примирити моїх знайомих та друзів, які якогось дурня кидаються вибудовувати барикади поміж своїми? Я не настільки наївний. Людина не походить від обізяни – вона обізяною залишається. А обізянам толерантність видана дуже невеликими дозами. Ми – ієрархічні соціальні тварини. Це в наших генах. Єдина надія, що ми зможемо вистрибнути в космос раніше ніж самоліквідуємося. На цих віддалених частково ізольованих колоніях сформуються нові види людини. І, можливо, з’явиться той, який не матиме нашої атавістичної незбалансованості.

Поділитися:
Share
Читати далі

Спорный вопрос

Раньше мы как жили? Всё, что было хорошее в стране, – это благодаря народу, всё, что плохое, – это из-за Порошенко. А теперь как мы живём? Всё, что хорошее, – это благодаря Зеленскому, а всё, что плохое, – это из-за Порошенко. Как мы видим, Порошенко – это величина постоянная или, говоря математическим языком, константа. Соответственно, его нельзя ни посадить, ни убрать и вообще нельзя ничего с ним сделать, иначе сразу же в нашей формуле появится вакансия на место ПЛОХОГО. А куда же делся из этой формулы народ?

Поділитися:
Share
Читати далі

Зелено-кремлівське рейдерство Конституційного суду

Кінцева мета Зєрмаковського «повного перезавантаження КСУ» – взяття під повний контроль Конституційного Суду України, який відмінить по вказівці з Банкової геть чисто все. І результати виборів, і Декларацію про Незалежність. Причому це не узурпація влади Зеленським. Зеленський – фігура абсолютно безвольна та залежна. Це узурпація влади агентурою кремля: Єрмаком-Портновим-Медведчуком, тобто фактично кремлем. Правильний шлях виходу з цієї кризи є дуже витратним у часі. А часу в нас немає. Швидкий шлях остаточно доламає Конституцію, це пряма загроза державності. Виходити треба не під КС, а під ВР і не допустити конституційного перевороту і узурпації влади путінським бродячим цирком.

Поділитися:
Share
Читати далі

НАЗК відреагувало на заяву глав Венеціанської комісії та GRECO стосовно конституційної кризи в Україні

Вирішуючи питання швидкого відновлення антикорупційної системи, варто врахувати, що воно не можливе за умови незмінності рішення КСУ. Таким чином, у цій ситуації варто врахувати три наступні обставини: 1) У своєму рішенні КСУ порушив Конституцію України принаймні двічі. 2) Бути суддею у власній справі заборонено основоположними принципами права. 3) КСУ зазначив про неприпустимість здійснення контролю подання декларацій та конфлікту інтересів у всіх суддів нарівні з іншими публічними службовцям. Це суперечить попереднім висновкам Венеційської комісії з аналогічного питання.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії