Ще одно вікно можливостей для нас зачинилося

Переговори проходили в Берліні менше, ніж за кілометр до головної на сьогодні лікарняної палати світу в клініці Шаріте. Це ж був формат Нормандської Четвірки, де Німеччина вперше настільки жорстко ополчилася проти РФ, що навіть від Північного потоку-2 готова відмовитися. Німців підтримав якраз у день проведення переговорів четвірки Емануель Макрон. Кращої ситуації для відновлення співвідношення сил “три проти одного” навіть уявити важко. Але вийшло “два і два”. Раша звинувачувала Україну й вела себе так, ніби нічого й не сталося. Це не фантазерство, це вже перші витоки з дипкорпусу. Не нашого.

Поділитися:
Share
Читати далі

Деркачня

В часи, коли я працював на заводі, мій бригадир дуже любив приказку: «Коли починаєш пити, не забудь зупинитися». Йшлося не тільки про пиятику – йшлося про те, що все мусить бути в міру. Так от російська агентура, схоже, це правило ніяк не може засвоїти в силу своїх фізіологічних властивостей. Хто пив з росіянами, той знає. Дивовижно це демонструє історія з плівками Деркача. Чим більше їх з’являється, тим більшим фейком вони виглядають.

Поділитися:
Share
Читати далі

О бедном сухпае замолвите слово

Пришли новые лица. И денег внезапно и неожиданно стало не хватать. Поэтому в 2020 году не было ни одной состоявшейся покупки новых сухпаев. Были запасы на складах, почему-то когда были мы в МО, денег хватало даже для запасов этих сухпаев. Но запасы имеют свойство заканчиваться, если их не пополнять. А значит что? Правильно, МО будет закупать дешёвые дерьмовые старые сухпаи. Но выбора реально нет. Денег нет, сухпаи нужны. Логично, что нормальные военные вынуждены выкручиваться, кормить-то людей все равно нужно. МО за год деградировало до уровня 13 года. Руководство как бы говорит военным «денег нет, но вы держитесь там, хорошего вам настроения».

Поділитися:
Share
Читати далі

Нове державництво

Розвалюєш і демотивуєш армію. Здаєш шматки території та державних інтересів. Витираєш ноги об більшість тих, хто воював. Забезпечуєш безкарність ворога. В’яжеш армію по руках і ногах. Намагаєшся поставити армію під контроль противника. Відбиваєш геть бажання підписувати контракти. А потім приймаєш рішення про те, що можна призвати на службу Оперативний Резерв не тоді, коли небезпека, а коли ти остаточно обісрався з комплектацією армії! Тобто висмикнути знов тих, хто вже воював, ризикував і вніс свою лепту в справу, яку ти, покидьок, зруйнував. Пропоную піти далі. За першим пунктом «Служити і воювати зобов’язані ті, хто служив і воював» треба додати…

Поділитися:
Share
Читати далі

Выборы – время жатвы у социологов

Агентство Рейтинг отчитывается о результатах опроса. Поскольку восторженной реакции избирателей на мощные достижения Величайшего показать не получается, то поставлена задача показать “А у Порошенко было еще хуже”. Задача выполнена методом механического натягивания 1,5 лет Зеленского на отрезок почти в два раза длиннее, чем 5 лет Порошенко. Зеленые ЛОМы, вы – лживые мрази, считающие свою аудиторию, т.е. избирателей Зеленского, тупыми дебилами. Избиратели Зеленского, ваши пастухи несильно ошибаются на ваш счет. На ваши уши годится любая лапша. Вы хаваете все. И именно в этом причина, почему вы так плохо живете. А то, что вас так много, – причина, почему вся наша страна так плохо живет. Давайте, умнейте наконец хоть чуть-чуть. Самое время – ваша глупость уже поставила страну на грань.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Європейська Солідарність» представила свою команду на виборах до Київради (фото, відео)

«Європейська Солідарність» на конференції Київської міської організації партії представила свою команду на виборах до Київради та заявила про підтримку діючого міського голови Віталія Кличка, який реалізує реформу децентралізації, ініційовану командою Порошенка. Марина Порошенко очолила список «Європейської Солідарності» на вибори до Київради. У першій десятці також секретар Київради Володимир Прокопів, юрист і правозахисник Леонід Ємець, ветеран і волонтер Олександр Погребиський, лідер молодіжної «ЄС» Дінара Габібуллаєва, політолог Сергій Таран, економіст-міжнародник Людмила Ковалевська, генерал-лейтенант СБУ Віктор Кононенко, колишній телеведучий-розслідувач і екснародний депутат Костянтин Усов, юрист Ольга Галицька.

Поділитися:
Share
Читати далі

Родина Порошенків завітала на творчий вечір Сергія Жадана (фото, прем’єра пісні про Вову)

«Сергій Жадан не тільки безстрашно відстоював рідне місто, а й разом з Олегом Абрамичевим проїхав тисячі кілометрів лінією фронту, займаючись волонтерством, допомагаючи Україні зберегти незалежність і цілісність. І як у 2014 ми об’єдналися і не віддали агресору Харків, так і зараз ми маємо разом підтримати волонтера, доброго друга і побратима Сергія Жадана Олега Абрамичева на виборах мера Харкова. Дякую Сергію за інтимну і затишну атмосферу чудового вечора поезії» – написав Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення до ФОПів

У всьому світі захисники прав підприємців і приватного бізнесу – це консерватори і праві. У нас зараз найбільша партія, що заявляє про ідеологію консерватизму і стоїть на правих позиціях це «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. Поясніть мені, якого лиха підприємці чекають мани небесної від різноманітних популістів, на кшталт Пальчевського та «Голосу» або маріонеток олігархів, на кшталт Палиці з його «За майбутнє»? А то, якщо Порошенко вам такий страшний, можете насолоджуватися далі. Доходи вниз – податки вгору. І популісти з казочками навколо. Гарно думайте.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії