Зеленські крадуть наше майбутнє

У 2019 команда Зеленського продавала Майбутнє та Надію. Продавала настільки активно, що купилося багато навіть досвідчених людей. Надія на Зеленського ще у декого жевріє, але щодня все більше згасає. Майбутнього з Зеленським немає. Він мусить піти! І чим раніше він піде, тим більше шансів у країни «вижити і випетляти». Кожен день Зеленського робить багатшим його і його «команду», бо хлопці навчилися єдиному – красти. І робить біднішими нас у стократ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Коли брехні втілились в реальність

Якщо ви в 2020 році, через 1.5 року після “вироку Порошенку”, зі своїх брудних писків випльовуєте щось на кшталт “то Порошенко винуватий, він то почав, клоун робить те ж саме”, то, як мінімум, ви повинні бути послідовними і виносити вирок клоуну, як робили це по відношенню до Порошенка. Ви тоді робили це безпричинно, керуючись фейками. Зараз ваші брехні втілились в реальність. Дійте. Зносьте, знесуни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Бебі-боксова афера Шмигаля. Частина третя

Отже, ми подали, нарешті, всі документи і отримали омріяну картку Привату замість миттєво колись отримуваного прямо в пологовому будинку бебі-боксу. І тепер я можу підсумувати всі нюанси цієї афери Шмигаля. Нам лишалося відкрити спеціальну картку в ПриватБанку і принести до соцзахисту ще одну незрозумілу заяву, форму якої ми на сайті не знайшли. Тож ми виділили цілий день, аби спробувати з малям всюди за один раз проскочити, бо лишити його вдома фізично ні з ким.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленська «відповідь Чемберлену»

Ця замітка про 15 нових кримінальних проваджень (одне безглуздіше іншого) від зелено-пліснявого режиму проти Порошенка. Але ж я був би не я, якби і в цьому не відшукав якихось історичних аналогій з часами, до яких так манить усіх постсовкових диктаторів. Тому не полінуйтесь прочитати трошки тексту. Сама суть буде лише в кінці допису.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мінськ виконати не можна

Рано чи пізно ми прийдемо до усвідомлення, що Мінські угоди були геніальним рішенням Порошенка, яке з одного боку дало нам виграти час на відновлення армії, з іншого – ми його і не збиралися виконувати. І не виконували. А отже невдовзі той час, коли українці переконаються нарешті, що не існує виходу іншого ніж знайдений Порошенком – коаліція союзників і санкційний тиск паралельно з розвитком війська. Бо виконати Мінськ НЕ можна. Підтверджено Кравчуком.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вагнергейт. Як врятувати Україну від антиукраїнської влади?

У понеділок, 14 вересня, о 10:30 ми виходимо під Верховну Раду. Ми повинні переконати, мотивувати або ПРИМУСИТИ її виконати те, що вона зобов’язана зробити як вищий законодавчий орган, відповідно до своїх конституційних обов’язків. Створити Тимчасову Слідчу Комісію. І розслідувати всі обставини зливу ворогові найбільшої розвідоперації в історії війни з росією. Нас має бути багато. Щоб ніякій «монобільшості» навіть у бреду не спало на думку протидіяти встановленню істини та справедливості.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 4 – 10 вересня 2020 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 4 – 10 вересня 2020 р. ЗРАДА В Івано-Франківську відкрилися школи

Поділитися:
Share
Читати далі

Соромно за сучасну українську владу

Зеленський погодився на здачу національних інтересів, але цим тільки розігрів апетит окупантів, які вирішили фіксувати на відео всі пересування українських військових, наші оборонні позиції та озброєння. Той, хто боявся здати на аналізи власну сечу, поводиться як брехливий боягуз. Намагається догодити усім і в жодному випадку не образити окупанта. Наразі мандат СММ ОБСЄ не передбачає спільної інспекції, а будь-які зміни в мандат Місії вимагають консенсусного рішення 57 держав-учасниць ОБСЄ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Цена кремлевской кормушки

Как известно, на следующей неделе лукашенко отправляется в кремль, на ковер. И вот перед визитом на россию вчера в Минске лукашенко посетил посол россии в Беларуси. Посол вручил лукашенко подарок. Подарок – экземпляр карты 1866 г. издания, на котором вся Беларусь – это 4 губернии Российской империи. И все это не кулуарно, а открыто, на камеры. Циничное унижение.

Поділитися:
Share
Читати далі

Так что там с Ковидом, слуги?

Ольга Василевская-Смаглюк меня почему-то очень не любит. Ольга, я уже полгода за Вами гоняюсь с вопросом – А ШО ТАМ С КОВИДОМ? Конкретно Вы, конкретно в правящей партии, бегали и гыгыкали, что COVID-19 – это “маркенговый ход”, вместо того, чтобы готовить страну к эпидемии. Сегодня, только по официальным данным, заболело более 3000 человек. Тот факт, что я пытаюсь публично добиться Вашей позиции по этому вопросу, не означает, что я лью на Вас грязь, Ольга. Я просто искренне считаю, что “гыгыкать” над смертью наших граждан – это позор!

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы выбрали наёмных работников Путина

Официальные органы США открыто заявляют, вот буквально тычут нас носом в тот факт, что в украинском парламенте давно и активно действует российский агент. Совершенно очевидно, что вброс против Пороха инспирирован из РФ, но дело-то заведено и расследуется изо всех сил. Потому что Пороха хоть чучелкой, хоть тушкой, но показательно выпороть надо. И ради рейтинговых бонусов зелёные тупо и беззастенчиво исполняют синхронный заплыв с Россией. И совершенно морозятся на тему российской агентуры в ВР Украины.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вагнергейт. Доказ знайдений!

Чому б не створити ТСК, тим більше більшість нардепів і так за “Слугами народу”? Та все очевидно. В керівництві “Слуг” дуже гарно розуміють – ТСК швидко знайде докази проведення операції і вийде на реальних винуватців її зриву. Саме тому боти-єрмакодявки в пошуках відмазок для голови ОПУ не гребують вже навіть російськими ЗМІ. І от тому ТСК мусить почати працювати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Коли тебе хвалить ворог…

А у владі є ще хтось не проросійський? Може, я помиляюсь? Але Лавров… Але скорочення армії, але вперті спроби підняти статус маріонеток, але хамське принизливе і беззмістовне загравання з Рашкою, але дірка в бюджеті, та шо я буду все перераховувати, всі і так знають. Проте, може, є? Патріотичні та зі стальним хребтом? Якщо є, то чому тоді рулять Єрмаки та Кравчуки?

Поділитися:
Share
Читати далі

Ценный свидетель ГБР

В ГБР хотят услышать подробности про всякие разные договорённости Зеленского и Ко с россией. Потому что в самом интервью Андрей Богдан рассказал нам, что это не просто устные договорённости, а целый написанный документ. Видимо, чтобы не забыть, кто там о чём договаривался. Валодя наш без сценария в руках не может. Богдан своими глазами документ не видел, но знает, что Зеленский договорился про условия взаимных уступок. С нашей стороны мы отдадим пленных, воду в Крым и уволим неугодных россии чиновников. А со стороны россии Валоде скажут большое спасибо. Может, и не большое, как настроение будет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кадрова Зе-політика під час війни

Прогресивний соціаліст Тихонов очолить Укроборонпром. Зрозуміло, що у Володимира Олександровича війна в голові закінчилася, а росіяни нам вже брати навік. Але Україна живе трохи в іншому вимірі. І це не єдиний демарш проросійських сил. Заступником генпрокурора став Максим Якубовський, улюблений юрист Медведчука і найактивніший діяч проросійської організації “Український вибір”. Зеленський з Медведчуком зливаються в бурхливому екстазі. А бабуся Беня, тихенько плачучи від болю розставання з молодим і перспективним Володимиром, споруджує нову партію з гівна, Палиці та інших непридатних елементів.

Поділитися:
Share
Читати далі

«СБУ порушило ще 15 справ проти Порошенка» – брифінг адвокатів Петра Порошенка (відео)

Служба безпеки України не розслідує діяльність нардепа Деркача, якого у США офіційно вважають агентом Росії. Натомість проти Петра Порошенка порушили 15 нових безглуздих справ. «В фабулах цих проваджень дуже багато говориться про банківську систему. Тепер вже дуже яскраво ми бачимо ще одного бенефіціара цієї діяльності – це дуже схоже на колишніх власників «ПриватБанку» стосовно питань, пов’язаних з його націоналізацією», – говорить адвокат Головань.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії