Не винний той, хто нічого не робить

Через нищівну вчорашню заяву нардепа Ар’єва про операцію СБУ та вагнерівців ЗЕботва почала судомно шукати, на що переключити увагу суспільства. Серед іншого почали розкручувати цитату з інтерв’ю Павла Клімкіна пропагандисту Іванову (журналістом його назвати в мене язик не повертається), мовляв, Медведчука у Тристоронню контактну групу в Мінську ввів Порошенко. От воно, мовляв, як! Порошенко витяг Медведчука з небуття! Порошенко винний в тому, що Медведчук… власне, що? Що саме робив Медведчук у часи Порошенка?

Поділитися:
Share
Читати далі

Враги империи

Вчера вечером Москва расширила персональные санкции против Украины. Главным персонажем нового санкционного списка стал её Пятый президент. Искренние поздравления Петру Алексеевичу! В глазах Кремля он по-прежнему остаётся самым опасным для балалайни украинским лидером, а в умах думающих украинцев – самым достойным президентом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Є брехня, є нахабна пропаганда, а є українська «журналістика»

Після вчорашньої заяви Володимира Ар’єва в ЗМІ та соцмережах повинна була б піднятися хвиля. Хвиля всякого, різноманітного. Суперечок, виправдань, реакцій, новин… Але немає. Штиль і тиша. Всі мовчать. Все набрали в рот гівна. Тільки одні чекають, в кого б плюнути, а інші ним смачно чавкають. І тільки невеликий відсоток громадян обурилися і тепер спостерігають, чекають. Тому що розуміють весь жах ситуації, що склалася.

Поділитися:
Share
Читати далі

Что должна сделать следующая власть

1. Деолигархизация. 2. Дедебилизация. 3. Дешлюхизация. Это очень тяжелый путь. Уже на этапе деолигархизации начнутся санкции Запада за конфискации средств инвесторов, вложившихся в бизнесы Пинчука и Ахметова. А уж какой вой подымется при люстрации всех тех, кто торгует собой под вывеской журналистики и гражданского активизма… Будет очень больно. Но без этого мы обречены на януковичей и зеленских. То есть на исчезновение.

Поділитися:
Share
Читати далі

Марина Порошенко передала засоби захисту від коронавірусу Університету «Україна» (фото, відео)

Дружина п’ятого Президента України Марина Порошенко передала студентам Університету «Україна» маски та санітайзери. За словами Марини Порошенко, університет «Україна» – один з небагатьох вишів, який створює всі умови для навчання людей з інвалідністю. Зараз у виші навчається біля тисячі людей з інвалідністю. Здержавного бюджету освітянам до початку нового навчального року на захист від вірусу влада не виділила жодної гривні. У Порошенка у 2020 році на боротьбу з пандемією коронавірусу вже витрачено більше ста мільйонів гривень.

Поділитися:
Share
Читати далі

Візит команди Петра Порошенка на Львівщину (фото, відео)

У Львові разом з депутатами від Європейської Солідарністі Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих захисників України з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. В Дрогобичі команда Петра Порошенка відвідала всесвітньо відому Церкву святого Юра в Дрогобичі, що збереглася до сьогодні завдяки праці українського мистецтвознавця, художника-реставратора Льва Скопа, який приєднався до команди Євросолідарності на Львівщині. Також команда відвідала Благодійний Фонд “Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ”, що опікується найбільш потребуючими особами та дітками з особливими потребами. Петро Порошенко виступив з промовою перед прихильниками у Дрогобичі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Бомбить нельзя помиловать

Как бы там ни было, вчера наш стратегический союзник наочно дал понять: США не будут стоять в стороне, если Москва решит пойти дальше. А о том, что «та сторона» это хорошо поняла, свидетельствует дружный вой, который второй день стоит на мокшанских болотах.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії