Підступні виборчі технології Садового

Йдеться про відразу дві схеми із двома спаринг-партнерами. І саме ці схеми мали б зберегти Андрію Івановичу шанс укотре знову переобратися й не втратити мерське крісло. І це попри наявність втоми у містян від уже ледь не вічного мера та невиконання ним основних своїх обіцянок. Уже мовчу про загальнонаціональну ганьбу для міста під час “сміттєвої кризи”. Цікаво, львів’яни купляться, чи таки розберуться, хто тут кому і за скільки… Бо шкода. Можна ж обрати дійсно хорошого й значно кращого кандидата Олега Синютку. І від ЄС висувається, а ця партія має сьогодні дуже високу підтримку на Львівщині. І головою Львівської ОДА відпрацював при Порошенкові без скандалів, але з хорошими результатами. Але це вже вирішуватимуть у громаді Львова.

Поділитися:
Share
Читати далі

А концерты я не люблю…

Почему политика считается грязным занятием? Потому что на кону либо большая власть, либо большие деньги, либо большие амбиции. А ты, маленький муравей в этой большой игре, вынужден искать свое место. Иногда мне кажется, что я посреди песчаной бури. Я ее предотвратить не могу, и все, что я могу сделать в одиночку, – это пытаться твердо стоять на ногах. Что бы ни творилось вокруг. Не уподобляться, не опускаться, не деградировать, и не верить. Именно так, не верить. Потому что “большие люди на Банковой” вряд ли считают нужным озвучивать правду “плебеям”. Они уже, вчерашние “молодые и новые лица”, словили Бога за бороду и сейчас выступают на новой для себя сцене, в Верховной Раде.

Поділитися:
Share
Читати далі

Головна мета кремля – прямі переговори Україна-ОРДЛО

Все інше – маневри навколо цієї мети. Скоординована гра кремля і керованого кремлем-Єрмаком “українського представництва в ТКГ”. Як проводиться ця гра? Кремль виставляє фальшиві вимоги, які очевидно не можуть бути виконані. «Українська делегація» Єрмака-кремля «побєдоносно і с нєгодованієм отмєтаєт еті условія, у Гризлова істєріка, крємль плачєт» – цілий спектакль. Наївним ця розпасовка подається як «перемога нашої дипломатії». І українське суспільство прокинеться тільки тоді, коли Україна опиниться за столом переговорів з ОРДЛО. А РФ – над процесом. Виведена з-під відповідальності.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Де клан, там і зона»

20 років тому ця приповідка ілюструвала тодішні спроби “залучити інвесторів”, які виродились у неприродні переваги для “своїх”. Зараз під виглядом залучення інвесторів повторюється те саме. Пільги для тих, хто домовиться. Замість рівних умов для всіх. У 2014-2019 усі необхідні інституційні зміни були або проведені, або підготовлені до прийняття остаточних рішень. Але ж ні. “Зелені” почали все перероблювати по-своєму. Знов на граблі, перейдені у 1990-х. Із тим же результатом. Рахуємо з колегами, скільки потім доведеться рятувати… Ціною яких зусиль…

Поділитися:
Share
Читати далі

Третє вересня – це не тільки совкова відрижка

Я, звісно, нікому погрожувати видаленням за подібні згадки не став, але іноді негативний контекст лише підкреслює ваше перебування в старих совкових наративах і служить їх пропаганді. Про що це я? Просто, доки зранку закипає чайник, а він у мене закипає повільно, я роблю прогулянку стрічкою в фейсбук. Удень туди заглядаю дуже рідко. І цього ранку трохи ошизіваю: кожен 3-4-ий пише: “Хто мені згадає сьогодні про 3 сєнтября, видалю”, чи щось подібне. Я людина ґрунтовна, вирішив сам згадати, що ж такого цього дня сталося, про що не можна згадувати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мнимый режим тишины

Из Киева прилетела распоряга, которая в устной форме доведена командирам организмов (больших и маленьких) на линии фронта. Когда российские наемники обстреливают из стрелкового вооружения наши позиции, не фиксировать эти обстрелы как нарушение режима тишины в том случае, если нет потерь (раненых или убитых) среди наших бойцов. И, естественно, ни в коем случае не открывать огонь в ответ. Ну, чтобы не портить величайшему имидж миротворца перед выборами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Олігархам – все, незаможним – дулю, або Владна ОПГ вершить кривосуддя

Суддя Вовк виніс рішення на користь Суркисів. 250 мільйонів долларів плюс 100 мільйонів додатково повинні бути списані з Привату. 10 мільярдів гривень. Вимоги Суркісів було підтримано суддею Вовком повністю. Це рішення є роз’ясненням про стягнення у межах ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, бо рішення по суті справи немає. Такого раніше ніколи не бувало, але тепер є – гроші будуть стягнуті на офшори Суркисів без рішення суду, і ніхто ті гроші більше не побачить ніколи. Навіть якщо рішення по суті потім буде не на користь Сурків. Сьогодні всі уряди Зеленського назавжди завершили свою співпрацю з МВФ. Тепер ми будемо лише віддавати борги. Поки Зеленський президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лютые новости – 03.09.2020

Понты переходящие в наглость. Під час робочої поїздки до Харківської області Президент України Володимир Зеленський оглянув об’єкти інфраструктури, реконструйовані та споруджені в межах Національної програми “Велике будівництво”. Когда Зеленский откроет все дороги, которые начал строить Гройсман, все больницы, садики и школы, которые начал строить Порошенко, что он будет открывать? Великий Зодчий – это про Зеленского.

Поділитися:
Share
Читати далі

За якість монобільшості слуг має відповідати Зеленський

Ніхто не захищає Гео Лероса, бо він і такі, як він, якраз легалізували режим Зеленського. Але ж якщо він дійсно хабарник, то Зеленський повинен вибачитися перед українцями за те, що взяв його до свого списку і за ручку посадив в депутатське крісло. Пам’ятаєте цю історію? Президент особисто з Андрієм Богданом проводив співбесіди з кожним кандидатом в депутати та публічно брав за них відповідальність.

Поділитися:
Share
Читати далі

Україну можуть позбавити безвізу, якщо беззаконня, узурпація та знищення ЗМІ продовжаться

ЄС надав Україні безвізовий статус при всьому нашому складному соціальному становищі, високих міграційних ризиках і ще й під час війни лише під переконування та чесне слово Порошенка, що країна не розвернеться і не зійде із шляху європейських цінностей та реформ. Те, що ми вже реально рухаємося в бік тих принципів і методів, які панують у РФ та Білорусі, рано чи пізно матиме й зрозумілі оргвисновки. Цього в ЄС уже зараз багато хто добивається. А ми знову відкотимося в ізольоване й бідне та безпросвітно сіре “світле минуле”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Все-таки у мироздания великолепное чувство юмора

Нарид должен этот чан дерьма дожрать до конца, пока ложка по дну скрести не начнет. А потом, может быть, судьба дарует еще один шанс построить нормальную страну… с предсказуемым результатом строительства, конечно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко: Отруєння Навального – це доказ того, що для Путіна немає жодних «червоних» ліній

«Отруєння Навального – це ляпас апологетам перегляду відносин Заходу з Росією, відновлення «звичайного стану справ» та любителям пошукати прагнень до миру в очах Путіна. Сподіваюсь, що за рішучими та гучними деклараціями демократичний світ посилить санкційний режим проти Кремля», – наголошує п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лінкявічюс про Білорусь, Лукашенка і Путіна, план Молотова-Ріббентропа | DW Ukrainian

Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс в інтерв’ю DW розповів про те, чому вважає Олександра Лукашенка експрезидентом, про загрозу анексії Білорусі Росією, а також про роль Литви і ЄС у вирішенні кризи в Білорусі.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії