П’ята колона Кремля втягує Україну в чергові міжнародні скандали

Колишній лобіст у Вашингтоні українського нардепа Андрія Деркача почав співпрацювати з правоохоронними органами щодо втручання останнього у вибори в Сполучених Штатах Америки. Крім того, Андрій Деркач розірвав договір про лобізм з колишнім українським народним депутатом Андрієм Артеменком, який був позбавлений українського громадянства у зв’язку з отриманням громадянства Канади. Андрій Артеменко свого часу пропонував передати Крим в оренду Росії на 100 років і виступав за скасування санкцій проти Росії. Газета The New York Times звинувачувала його у таємних зв’язках з Путіним.

Поділитися:
Share
Читати далі

Грантоїдське

Я вже втомився доводити людям очевидне. І, мабуть, не я один. Хочеться помити руки, обтрусити пилюку і повернутися на гору. Прирівнювання доступу до інформації та знань виявилося міфом. Експертне середовище зникло. Тепер будь-який мережевий горлопан може начіпляти на людину зі знаннями та досвідом ярликів і виглядати всезнаючим героєм в очах своїх недалеких послідовників. Це і про COVID, і про політику, освіту, науку, техніку…

Поділитися:
Share
Читати далі

Порошенко VS Зеленський: ЖОРСТКИЙ РОЗНОС

Не всі Президенти у нас добувають до кінця — це один з головних уроків новітньої історії, який слід засвоїти тим, хто любить провокувати активну пасіонарну частину суспільства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про користь склерозу та старечого маразму

Діда потягнуло на одкровення. Вирішив розказати, як і він, і Фокін опинилися на нинішніх посадах. І розповів… Їх обох разом запросив до себе Зеленський і обом разом запропонував саме ці позиції в Мінській ТКГ. Разом, а не спершу Кравчуку, а за кілька тижнів Фокіну. І обом запропонував особисто, а не Кравчук привів і пролобіював свого старого комуністичного приятеля. Те, що сам Зеленський запросив обох, говорить багато про що.

Поділитися:
Share
Читати далі

За рік 44% українців втратили почуття безпеки

Яка, до чорта, безпека? Ваша безпека – ваша проблема, бо ви – “мікроби”, що “плутаються під ногами”. Це ви у квітні 2019-го були президентами, а наразі ви ніхто, і звати вас ніяк. Липовий чорний пояс, липовий берет, липовий диплом юриста, липовий презЕдент. Йдіть ще на місцевих виборах проголосуйте за його корабельні сосни. Безпеки вони захотіли, бовдури наївні…

Поділитися:
Share
Читати далі

Україна не має права на слабкість

Дональд Туск повідомив, що Лукашенко в 2014 році хотів стати главою України. Польський депутат Славомир Нітрас повідомляв, що Орбан переконував польське вище політичне керівництво захопити західні українські землі та поділити між собою. Коломойський був готовий діяти в інтересах Ізраїля, і ця країна в особі глави її спецслужби готова була його використовувати. Всі країни використовують будь-які свої можливості, щоб використати слабких в своїх інтересах. Або поживитися за рахунок їхніх тупих громадян. В міждержавних відносинах країни керуються виключно власними інтересами, і іноді ці інтереси можуть бути хижі. Існує головне правило: не хочеш стати їжею – не будь нею.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мовчання ягнят зі свинками в руках

Уявіть хоч на хвилину, що б відбувалося б, якщо б при Порошенку хтось зробив таку заявочку як Фокін, якщо б з’явився законопроект про перепис домашніх хом’ячків, якщо б так дерибанили “фонд” як по ковіду, а сам би він на добу загубився десь в Омані і називав би дальнобоїв “засранцями”. Гриміло б від Мукачево до Камчатки – одними й тими словами, за одними й тими ж методичками, однаково з вуст їхньої колективної Скабєєвої та нашого колективного Лєщєнка, вирували б майдани та “активісти-націоналісти”. А теперішня тиша вказує лише на одне – Порошенко заважав дерибанити, не давав капітулювати, руйнував олігархічне стійло.

Поділитися:
Share
Читати далі

На кого працюють «слуги»?

У четвер, 3 вересня, слуги Зеленського знову збираються знищувати українську мову. На цей раз у вищій освіті. До ВР поданий законопроект авторства депутатів від СН, яким реваншисти пропонують ввести норму про «навчання іноземних студентів ІНОЗЕМНИМИ мовами», тобто РОСІЙСЬКОЮ, а отже наша держава буде далі продукувати у своїх ВНЗ російську мову замість української або англійської для іноземців. Якщо законопроект ухвалять, матимемо подальшу русифікацію, адже для «команди Зеленського» мова вже півтора року стоїть кісткою в горлі. Їм треба ліквідувати все. Закон про мову, закон про освіту, квоти на ТБ та радіо. Адже «какая разніца».

Поділитися:
Share
Читати далі

З’їзд «ЄС»: до партії Порошенка на місцевих виборах приєдналися колишні політв’язні

Від результатів цих місцевих виборів залежить доля країни в цілому. Тому ми повинні сформувати фракції «Європейської Солідарності» в кожній обласній раді в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наша бубочка балувана

Володимире Олександровичу, Вам цього не скажуть Ваші радники. Все неважливо, поки Ви атакуєте одну із груп, називаючи їх мізерними, войовничою меншістю, лузерами. Але коли вони зберуться раптом в один день усі на Банковій, лузером станете Ви. До речі, такі дні не можуть спрогнозувати навіть найкрутіші аналітики. Вони чомусь завжди трапляються раптово. Проблема у тому, що натовп в такий день скандуватиме лише Ваше і’мя і Вас звинувачуватиме у всіх бідах. Ніхто зараз не згадає радників Кравчука, Кучми, Януковича… Є лише прізвище першої особи, дефіс і слово Геть! Думай-Те!

Поділитися:
Share
Читати далі

Прабачце, сябри

Протести у Білорусі тривають. Попри репресії, тиск, затримання. Саме собою не розчиниться. І “не робити нічого” – це не найкраща стратегія для України. Нинішнє керівництво України з Зеленським на чолі упустило шанс посилити позиції України в регіоні, стати миротворцем для сусідів і піднести свою суб’єктність і авторитет у світі. Це не відосики записувати. Маємо навести лад у себе. Тоді будемо спроможні допомогти друзям.

Поділитися:
Share
Читати далі

Були ж часи, та вже нема…

У нас був час, коли Пудрик був люстрований. Вже нема. У нас був час, коли після журналістського розслідування топ-чиновники відправлялися у відставку. Вже нема. У нас був час, коли ми не знали, хто керує адміністрацією президента, бо це була технічна посада. Вже нема. У нас був час, коли армія відчула свою силу і наступала. Вже нема. Зате тепер у нас є Пудрик і Портнов. Тепер ніхто вже навіть не згадує, що голова СБУ – друг дитинства президента, а у владі зараз чи то 25, чи то 35 працівників Кварталу-95. Бо зашкварів так багато, що все вже просто не тримається в голові. Чи варто було втрачати те, що було, щоб отримати те, що стало? Оцих нових пудриків і безкінечний сором?

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії