Зради і перемоги тижня. 7 – 13 серпня 2020 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – #зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 7 – 13 серпня 2020 р.   ЗРАДА В Україні за

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто-то маленький и зелёный грозился прогулы в ВР пресечь на корню

Комитет избирателей Украины оценил работу нардепов с января по август. Лучшие показатели у двух депутатов Европейской Солидарности – у Геращенко и Герасимова, третий – Рахманин из Голоса. Худшие – у ОПЗЖшников Рабиновича и Бойко. Арахамия с Юлей Владимировной прогуляли почти половину голосований и больше половины заседаний своих комитетов. А работка-то, как ни крути, не сильно пыльная. Сиди себе тихо, со шлюхами переписывайся, выясняй за анал и прочие изыски. Или спи. Или в носу ковыряй. Ну дрочи уже на худой конец. Главное, чтобы на рабочем месте и кнопку чтобы вовремя тыцнуть. Но нет. И это – охрененно трудная задача за наши с вами деньги.

Поділитися:
Share
Читати далі

Між розумними та красивими

От дивишся соціологію, і ніби все нормально – переважна більшість українців за подальшу інтеграцію з ЄС та НАТО, за українську мову як державну, за розбудову справжньої незалежності, без принизливого “старшинства” РФ. Але потім бац – згідно тієї ж соціології чомусь довіряють реалізувати ці шляхетні устремління різним аморфним уклоністам, ригам, ваті та іншому непотрібу. І потім ще дивуються – а чому ж раз за разом малоросія виходить, як же так?

Поділитися:
Share
Читати далі

Что он вам еще обещал?

Хочется каких-то достижений, да? Что у нас самое большое или просто не маленькое? Например, у нашего преЗедента большой кортеж. Ну должно же у него быть хоть что-то длинное. Обещал он ездить на велосипеде, но не так сталося, як бажалося. Потом Зеленский обещал уехать с Банковой и не уехал. Но переименовал. Зато мы опередили Китай по общему количеству зараженных коронавирусом, зафиксированных за время пандемии – в Украине 86 140 зарегистрированных случаев, а в КНР, с которой началась эпидемия, – 84 756 случаев. Поэтому мы первые уйдём на повторный карантин осенью. Чем вам не рекорд?

Поділитися:
Share
Читати далі

Набирай повітря в груди – видавай дорогу в люди!

Що будують щоразу перед виборами? Вірно: метро на Троєщину і Велику кільцеву дорогу. Але з 2007 року, коли вона була спроектована, нічого не змінилося, окрім вартості її будівництва. Я розумію, що піар перед місцевими виборами потрібен. І що Ірина Верещук на заході не просто так. Але майте совість, політиків привозять на готові об’єкти. А під цю красиву піар-акцію, розраховану на розширення електоральної підтримки з 0,5% до 2%, можна придумати наступні гасла в стилі сексуально-лібертаріансько-соціалістичної партії СН: Верещук зможе, як Єрмак і Медведчук допоможуть!

Поділитися:
Share
Читати далі

У Мінську мирних переговорів по Донбасу більше бути не може

Останні півроку засідання Тристоронньої контактної групи відбуваються в скайп-режимі через COVID. Тому нашій делегації формально не треба летіти до білоруської столиці. Але символізм назви групи, прив’язка до Мінська залишається. Але сьогодні очевидно, що прийшов час – українська влада має підняти питання в ОБСЄ, в Нормандському форматі про зміну майданчику для мирних переговорів. В омитому кров’ю Мінську їх більше бути не може.

Поділитися:
Share
Читати далі

Укрзалізниця та «хороші хлопці»

Укрзалізниця оприлюднила фінплан. Така відверта і нахабна явка з повинною – це щось нове. Від фінплану просто смердить корупцією. Витрати на сировину і обслуговування рухомого складу проти 2019 р. зросли на 83%!!! Це на тлі падіння в світі цін на нафту. УЗ планує ЗМЕНШИТИ обсяги перевезень на 6,9%. Натомість адмінвитрати планується збільшити на 57%. Бо Сіроже “Квартирному” Лещенко треба ж з чогось велику зарплатню платити?! УЗ нещодавно була прибутковою. А потім у владу обрали “хороших хлопців”. Тих, хто “хакнули країну”. Вони продовжують “хакати”, тобто ламати. Нічого іншого вони не вміють.

Поділитися:
Share
Читати далі

Распил бюджета под видео и дифирамбы

Наблюдаю, как наши “новые” и вообще не обезображенные высоким IQ лица манипулируют и жонглируют цифрами. Циркачи обзавидовались. И правильно. Нужно же как-то скрывать коррупцию, цветущую буйным цветом в последний год, и всякие экономические факапы. Несколько важных госпрограмм заблокированы – денег нет. И тут же нам отчитываются в успешном выполнении бюджета. Снимают победный видосик про новые великие стройки новых величайших людей современности. Но стоит взглянуть на цифры, и всё уже не так радужно.

Поділитися:
Share
Читати далі

А тим часом у східному Середземномор’ї намічається війна

У східному Середземномор’ї зіткнулись фрегати Греції та Туреччини. Протистояння між двома країнами давнє і цивілізаційне, прямо зараз воно накопичується навколо морського шельфу і маршрутів постачання газу до Південної Європи та втягує багато країн і інтересів. Підтримку Афінам висловили президент Франції Макрон і прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху. Україні слід розуміти історію та причини, чому ці країни підтримали Грецію. У них свої інтереси. А нам слід переслідувати виключно інтереси свої. У цьому протистоянні Туреччина для України – природній союзник.

Поділитися:
Share
Читати далі

SHARP`s REVIEW – 14.08.2020

Кравчук допускает “более широкое” применение русского языка в ОРДЛО. Куда ещё “более широкого”, если там УЖЕ нет украинского языка от слова совсем? Тут Илон Маск спросил, чем он может помочь белорусам. Только одним – когда будет отправлять на Марс Лукашенко, прихватить с собой старого пердуна Кравчука вместе с его молодым почитателем, предварительно упаковав обоих в “кравчучку”. Космический мусор.

Поділитися:
Share
Читати далі

Круглий стіл «Технології асиметричної протидії зовнішній агресії та шляхи їх ефективного розвитку» (відео)

Під час проведення заходу фахівці Українського інституту безпекових досліджень (УІБД) та запрошені спікери ознайомили суспільство з поглядами на розвиток асиметричного потенціалу протидії зовнішній агресії та визначили можливості та умови технологічного зростання в Україні, створення високотехнологічних Збройних Сил та сучасної системи стримування зовнішньої агресії. Особливу увагу спікери приділили реформуванню ОПК та роботі нового Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, що створюється, а також можливостей державної підтримки проривних технологій в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії