Что для вас важно при выборе мэра?

В Украине огромная масса образованных порядочных людей, их даже больше, чем КВНщиков, шоуменов и прочих артистов. Но политические партии продолжают с каким-то тупым упорством делать ставку на кудесников шоу и спецэффектов, а простой народ, голосуя за эти новые лица, почему-то ожидает роста экономики, зарплат, пенсий, снижения тарифов, а не дождавшись, едет на работу в Польшу, потому что у них там зарплаты выше и порядка больше.

Поділитися:
Share
Читати далі

В чем план Суркисов?

В эту пятницу в Печерском суде Суркисы узаконят подробную инструкцию, как именно они собьют с нас уже 350 миллионов долларов при помощи исполнительной службы и Минюста. И следующая неделя будет во многом решающей для главы Национального банка Кирилла Шевченко, потому что его действия четко нам покажут, на чьей он стороне. Опять речь идет именно о наших деньгах, которые хотят отдать ушлым коррупционерам из ОПЗЖ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Згадуючи російсько-грузинську війну 08.08.08…

П’ять днів тому українці згадували про агресію росії в Грузії. Сьогодні я згадаю про закінчення цієї війни. А закінчилась ця війна через 5 днів після її початку, тобто 12 серпня 2008 року. Закінчилась підписанням плану Медвєдєва-Саркозі. В назві плану прізвище Саакашвілі бачите? А через 9 років після цього свиню будуть тягнути через державний кордон України, руйнуючи основи державності тільки для того, щоб вона тут воняла про “грузинський досвід”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Краще, щоб це не сталося у нас, але…

Давайте уявімо на секунду, що Зе досидів до перевиборів, і його переобрали, і до моменту перевиборів він пересаджав усіх-превсіх опозиціонерів, крім вождів Д7. Ну от так вийшло. І йому це вдалося. Потім він пересаджав і решту… Що в цих умовах будуть робити наші жінки, я не знаю і не хочу знати. Є пара підозр, що вони також соціопати і замість сім’ї оберуть Вальгаллу, але до кінця думати ці думки не хочеться. Але думаю, що якщо вони після цього зберуть речі і поїдуть з країни, то я не буду їх засуджувати.

Поділитися:
Share
Читати далі

До свободи та демократії ще дуже і дуже далеко

Біда Білорусі зараз в тому, що у них практично немає національної самосвідомості. І відповідно – патріотичної, державницької опозиції. Через це кремль виграЄ за будь-якого розкладу. Це один з уроків Білорусі для України. Наскільки важливим є формування національних, патріотичних, державницьких (не популістських) еліт. Які є єдиною опорою держави в часи зовнішніх загроз. Так, білоруси зараз роблять перший крок до своєї національної самосвідомості. Але який довгий і важкий шлях ще у них попереду! Ми вже пройшли частину цього шляху. І вже маємо сталу частину суспільства зі сформованою національною самосвідомістю. З розумінням цілей та напрямку руху. Маємо патріотичні, державницькі політичні сили, політичних лідерів. В цьому наша надія.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чужий берет

Ми побачили правду і дізналися, що брехня з телевізора впритул прийшла в реальне життя, що творці “просто пєрєстать стрєлять” здатні покинути помирати бійця, а потім розповідати його батьку про “чотири виходи спецназу” та без аналізу бойового епізоду роздавати нікому вже не потрібні нагороди. Того цинізму і брехні виявилося замало, – і перед похованням Ярослава Журавля його батькам вручили чужий берет, видавши за річ їхнього сина. Суспільство продовжує деградувати, і ця іржа омани добралася до армії, одного з небагатьох ще незруйнованих бастіонів України, яку ми втрачаємо з весни 2019 року. Честь тобі, сержанте. Вибач нам.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії