Поїздка Петра та Марини Порошенків до Вінниці (фото, відео) (оновлюється)

Під час поїздки до Вінниці Петро та Марина Порошенки передали Вінницькій центральній районній клінічній лікарні ще 200 костюмів та захисні противірусні окуляри. Загалом від початку епідемії Фонд Петра Порошенка передав у цю лікарню 3,5 тисячі високоякісних захисних костюмів, завдяки чому жоден медик тут не захворів. Подружжя Порошенків спілкувалися з вінничанами та взяли участь у відновленні роботи фонтану ROSHEN, який не працював довгий час через коронавірус. «Ми домовилися із керівництвом міста, що незважаючи на коронавірус і кризу, спричинену «новими обличчями», фонтан «Рошен» запрацює. Ми будемо дивитись на красу цього фонтану і вірити, що у Вінниці і в усій Україні все точно буде добре!», – наголосив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як жити в країні, де стільки ворогів і підспівувачів ворогу?

Офіс Директора розвідки США звинуватив народного депутата України Деркача в тому, що він – інструмент Росії по впливу на політику США. “Плівки Деркача” пам’ятає, так? За цим незабаром будуть і оргвисновки та поповнення санкційних списків, окремі розслідування щодо діяльності певних персонажів. От би до них потрапили всі ті, хто пришивав українські ноги цій ФСБшній примітивній провокації. Ті, хто так затято поширюють російську провокаційну жуйку, можуть якоїсь миті виявитися вже не просто корисними ідіотами, а реально завербованою агентурою. А в нас із Рашистаном, якщо хтось забув, війна йде.

Поділитися:
Share
Читати далі

Многострадальный Роттердам+

Надбання влади бариг используются вовсю, с пиаром и литаврами Зеленскому, но уголовные и всякие прочие дела идут себе потихоньку. Так было и с заказным политическим дельцем пресловутой формулы Роттердам+. Формулу признали самой удачной и выгодной, вернули её в схему закупок и даже уже чего-то купили, а дело остановили вот на днях. Формулу вернули. Дело остановили. Но не закрыли. И это значит, что шантажировать и плеваться фекалиями наш преЗедент сможет ещё долго. Ждать справедливости при этой власти очень глупо. Это вам Риф с Юлей подтвердят.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щодо справ Коломойського у США

Міністерство юстиції США, яке в Америці є одночасно генеральною прокуратурою, подало цивільний позов у федеральний окружний суд Південного округу Флориди. За цим позовом Коломойському не загрожує ніякий термін за ґратами та екстрадиція у США. Цей цивільний позов загрожує його статкам, які оцінено у $70 мільйонів і конфіскації яких вимагає у позові міністерство юстиції. Не плутайте цивільний позов з кримінальною справою. Це зовсім різні речі. Не видавайте бажане за дійсне. Тільки знання та розуміння реальних речей – це сила.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про Голос, Демсокиру и вообще

То, как именно политические партии воюют друг с другом, не должно влиять на ваше восприятие других прозападно настроенных граждан. Да, я считаю, что надо было оставить Порошенко. Кто-то считает, что надо было выбрать Садового. Третий голосовал за, прости, Господи, Гриценко. Это. Не. Важно. Важно после выборов поддерживать инициативы, которые полезны. Повзрослейте и перешагните через свои обидки. Если ваши антипатии к соседям по условному окопу мешают вам воевать с общим врагом, то у меня для вас новость: вы не туда воюете.

Поділитися:
Share
Читати далі

США хочуть конфіскувати нерухомість, пов’язуючи її з обкраданням Приватбанку

Міністерство юстиції США домагається конфіскації нерухомості на 70 мільйонів доларів придбану за гроші Коломойського і Боголюбова. Майк Помпео готується до візиту в Польщу. Дональд Трамп підписав виконавчий наказ, який забороняє ТікТок на території США. Чому один із округів Техасу не має жодного випадку зараження? «Карантинні п’ятниці» у Нью-Йорку. Пластична хірургія переживає бум під час пандемії коронавірусу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Партії “Слуга народу” фактично не існує — Ар’єв

Зараз партії “Слуга народу” фактично не існує, бо є кілька груп всередині однієї структури.
Про це в ток-шоу “Ехо України” заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії