Той, хто крупу в юшці порахує

Я одразу знала, що воно – патологічний брехун, це мені не новина. Але була риса, якої я не знала. Людина, яка знає Зє особисто, розповіла мені одну історію про його молодість. Такої жадібної, брехливої та дрібнодушої людини на чолі нашої держави ще не було.

Поділитися:
Share
Читати далі

Просто бизнес-план такой

Сын бывшего владельца Мотор Сичи Вячеслава Богуслаева купил небольшой остров возле побережья итальянской Лигурии для строительства казино. Смердам задвигают про швитые заводы, про ни отдадим ни сантиметра кабелей, ни пяди родного цеха, что умрем тут с трудовым коллективом в братской могиле. Еще там про россиюшку, славян, брацкие нороты, советский промпотанцевал и прочую чушь. А потом покупаем остров в Италии. На сына, у которого гражданство Гренады.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лібералізм і поразка

Можливо, в найближчі два-три століття Україна не стане успішнішою за жодну з країн Європи. Більш того, вона, може, ніколи не сягнути того рівня економічного і соціального розвитку, який мають країни Європи зараз. Чому? Ми маємо складно заплутаний клубок причин. Однак, в центрі його лежить наша ліберальна свідомість. Поки ми не матимемо молодої генерації з українською культурною прошивкою хоч на половину, то наша держава не матиме жодних перспектив. В умовах існування української нації лівацтво – чисте зло, лібералізм – лицемірне зло. Сьогодні ти ліберал, завтра йдеш у списках партії колабораціоністів, а післязавтра ти вже “шестьориш” в окупаційній адміністрації.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вибач, Арміє… Тримайся там!

То що нам з тобою робити, Арміє? Я ж теж у меншості, у мізерній меншості тут. Вони кажуть, що ми усі боти, ти чула, Арміє? Скажи, тобі достатньо мене і таких як я? Якщо нас тут один із десяти, а може і менше. Чи наше існування тут – достатня причина для тебе, щоб стояти там? Вибач, арміє. Не слухай мене, арміє. Я зараз піду, на дітей гляну, абрикоси позбираю, і мене попустить. Я тобі потім абрикосове варення передам, добре? І на Юльку не зважай. З Мендельшою ми тут самі з бабами розберемося, ти навіть вухом не веди. Тримайся там. І хлопцям нашим скажи, хай тримаються. І дівчатам.

Поділитися:
Share
Читати далі

США – не Украина, да, Игорь Валерьевич?

ФБР рейдернуло недвигу, которую Коломой купил за выведенные из ПриватБанка деньги. Мало кто знает, но довольно ЗНАЧИТЕЛЬНАЯ часть состояния Коломойского – это именно недвижимость в США. ПриватБанк обратился в правоохранительные органы США, и, как видим, дело “идет”. От суда США не уйти. Разве что в РФ или Северную Корею сбежать. Фирташу приготовиться.

Поділитися:
Share
Читати далі

Антикризові піарники – страшні люди. Частина 2

Отой дядя з ОП (одміністріція президента по-їхньому), Подоляк чи шо, в знаменитому інтерв’ю пожалівся, що в соцмережах немає “площадки для діалогу” через злих порохоботів. А якщо почитати його фейсбук, то там таке незабутнє поєднання Шарія, Азарова, Скрипіна і Боцмана, що не те що діалогу не захочеш, а й плюнути в той бік гидко. “Прєкрасная мєдійная команда Наташи Влащєнко” © одна чого варта. Де вони таких відкопують? У найвеличнішого якийсь талант оточувати себе непотребом, і все одно виглядати серед нього неперевершеним 😆 

Поділитися:
Share
Читати далі

«Одиннарід» все ще хоче путіна

Всі ті “корупції” та “мародери”, “зубожіння” та “торговлі на крові”, “офшори”, “свинарчукі” та інше пропагандистське лайно насправді їм по барабану, то лише ширма глибинних мотивацій. Вони путіна хочуть, бо на страшний відсоток дійсно “одіннарод”. А ще страшніше, що купа чубатих голів сприймають таку точку зору не через любов до Путіна, а через любов до телевізора, на 90% фсбшно-медвечуківсько-коломойського, – от і маємо 4/5 населення з антидержавним менталітетом. Це не може не привести до чергового катаклізму, і його глибину визначать чергові вибори, тепер місцеві. А той обхаяний минулорічний борд зі справжнім вибором стає все актуальнішим, правда?

Поділитися:
Share
Читати далі

«Кум кума напуває, кум кума підмовляє…»

Только ленивый не написал о том, что кумовья путина укатили в Крым “на отдых”. Ежу понятно, что “отдых” – это прикрытие, а основной задачей является встреча с эмиссарами путина и обсуждение стратегии действий Кремля в свете новых украинских реалий. Но есть информация и о сопутствующих целях поездки четы Медведчуков, согласно которой, они ринулась на оккупированный полуостров спасать своё имущество. И не только своё, но и… Зе.

Поділитися:
Share
Читати далі

Видишь конец эпохи бедности?

-14% – падение экономики во втором квартале. Это в 2014 году примерно столько было, когда от экономики физически отвалилось два региона. Это уметь надо, одним коронавирусом не оправдать такое падение. Мы устали от войны, говорили они. Армия, мова, вера – это скучная старперская повестка, говорили они. Мы хотим праздника, мы хотим фейерверков, мы хотим шоу, говорили они. И не прогадали. Шоу теперь каждый день. Каждый, сука, божий день какое-нибудь шоу: то Аваков с террористом, то Зеленский с гундосиком, а то пойдешь на базар, а там шоу с ценами: спешите видеть! кабачки в сезон по 12 гривен!

Поділитися:
Share
Читати далі

«Велике будівництво» чи велика брехня Зеленського? (аналіз і мапи)

На сьогодні Зеленський постійно розповідає про свій так званий проєкт «Велике будівництво», в рамках якого будується все, навіть те, що було побудовано до Зеленського. І дійсно все в межах медійної частини проєкту вражає: кількість об’єктів будівництва, кількість виділених грошей на будівництво та багато іншого.
Але найбільш вражаюче – це вартість будівництва і цинізм заяв Зеленського щодо досягнень у будівництві доріг. Добре, що роблять – погано, що крадуть і брешуть!

Поділитися:
Share
Читати далі

Влада втратила контроль

Демарші Луцької та Тернопільскої міських рад, а також шокуюча щоденна статистика захворювань на COVID-19 – це свідчення того, що влада втратила контроль. Спочатку за епідеміологічною ситуацією, а тепер і політичною. Вже давно стало зрозуміло, що так званий карантин був лише формальністю і нічого спільного зі справжньою боротьбою з небезпекою не має. Безвідповідальність влади, відсутність термінових кроків із боротьби з пандемією наражають країну на ризик повторення жорсткого карантину зі ще більш драматичними наслідками для економіки та великим негативним впливом на фінансове становище людей. Тож діяти слід негайно!

Поділитися:
Share
Читати далі

Маруновий берет: крок до стандартів НАТО

ДШВ обрали новий шлях розвитку своїх традицій, окремий від радянського спадку і це впевнений крок нашої армії, не менш важливий за нові зразки озброєння чи впровадження НАТівських стандартів.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії