SHARP`s REVIEW – 30.06.2020

Венедиктова сфальсифицировала постановление о вручении подозрения Порошенко. Непрофессионализм во всём. Зе-команда создала монобольшинство, в турборежиме захватила всю власть, а дальше вместо газа нажала на тормоз и включила заднюю передачу. Когда крадёшь машину, нужно знать, как ею управлять. А не просто, подняв ногу, пИсать на заднее колесо и, бегая вокруг, гавкать в надежде, что машина заведётся. Господи, проффесор был гигантом мысли по сравнению с этими пекинесами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 30.06.2020 (відео, звіт ОБСЄ, мапа)

30 червня 2020 р. збройні формування РФ 2 рази порушили режим припинення вогню. Сьогодні в результаті обстрілу з боку збройних формувань РФ двоє військовослужбовців ЗСУ отримали осколкові поранення. 29 червня збройні формування РФ 12 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів двох українських захисників було поранено. За підтвердженими даними, втрати російсько-окупаційних військ за минулий тиждень склали: загиблими – 10 осіб; пораненими та травмованими – 9 осіб.

Поділитися:
Share
Читати далі

Справа Табачніка живе й процвітає

Ми дискутуємо про те, чи новий ВО міністра освіти – ярий послідовник Дмітрія Табачніка чи просто безхребетний пристосуванець, який з радістю цілуватиме філейну частину будь-якій владі. А тим часом і без нього справа Табачніка живе й процвітає. Серед його “фішечок” була одна, пов’язана з навчанням в українських вишах іноземних студентів не лише російською мовою, але й спеціально – російської мови. Він навіть прагнув проявити такий оригінальний та збочений “патріотизм” – обігнати за кількістю таких студентів, які вивчатимуть російську, саму РФію.

Поділитися:
Share
Читати далі

Еліта

Держава (суспільство) має забезпечити, щоб найкращі були попереду. Найкращий менеджер і дипломат в країні має бути президентом, кращий абітурієнт мати підтримку для отримання фаху, найкращий випускник педінституту, схильний до організації освітнього процесу,  стати міністром освіти… Держава має лишень забезпечити, щоб конкурентний ринок дійсно був вільним – без корупції, преференцій і пільг.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пара слів про рейтинги Зе

ЗЕкоманда зараз отримує назад всі ті бумеранги, якими кидалася раніше в Порошенка. Очевидно, рейтинг Зеленського падатиме й далі. Цього уже не уникнути.

Поділитися:
Share
Читати далі

В ожидании возможного вторжения россиян (видео)

Все эти разговоры о возможном вторжении россиян в Херсонскую область на 99,99% прокачиваются с Банковой. Возможно, из Кремля и с помощью Кремля, и по сценарию Кремля. Но это не реальные планы. Это накачивается истерика и прокачиваются упаднические настроения, типа – надо им дать, а то они нападут. Не нападут. В этом нет смысла. Совсем. Будет больше вреда и совсем никакой пользы. Ну, точнее, напасть, конечно, могут, но только для того, чтобы показать – “можем напасть”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Переписать Конституцию не выйдет

Наткнулся в ленте не прекрасное. Что надо Конституцию упразднить, и запилить новый общественный договор, патамушта эта не работает/неэффективна, как показали события последних полутора лет. У меня тут сразу два ответа.

Поділитися:
Share
Читати далі

Аве, Пастор!

Олександр Турчинов очолив виборчий штаб “Європейської Солідарності”. І це добре. Не для всіх. Московська наволоч аж біснувалася від його імені. Зараз настав час біситися промосковській. Зараз, на жаль, “час розкидати каміння”. Маємо злочинну й колаборантську владу, яка не має права залишатися на роки, бо тоді не залишиться України. Як організувати протестну кампанію, як долати ворога – це вже мистецтво Турчинова. А термін “розкидати (метати) каміння” іноді набуває дуже реального значення. Як і шість з половиною років тому на барикадах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Рів з крокодилами

Завтра під Печерським судом не тільки захист Порошенко. І не тільки самозахист. Це частина мобілізації здорових сил України. Тому, що ці сили нам скоро знадобляться.

Поділитися:
Share
Читати далі

Першим зайшов у новий термінал Донецького аеропорту 26 травня 2014 – військовий ССО | Vоїн – це я

Герой програми військовий сил спеціальних операцій. Він разом з побратимом перший зайшов у новий термінал Донецького аеропорту під час боїв 26 травня 2014 року.

Поділитися:
Share
Читати далі

Флюгер Ляшка, раби Newsone, довічне для олігархів | Юрій Гудименко | Є СЕНС

Про Facebook, який ще не може виграти вибори, але може зібрати революцію. Про рабів Newsone, флюгер Олега Ляшка і олігархів, кожен з яких вже заробив собі на довічне. Про Зеленського, який вміє продавати обгортки від цукерок, але не ідеї. Що чекає Україну восени, крім місцевих виборів? Скільки часу треба витратити, щоби Україна прожила ще 200 років?

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео