Лютые новости – 17.06.2020

Зеленский глубоко заблуждается, если считает себя президентом. В кабинете главы СБУ Баканова и в машине его жены нашли прослушку. Это так мило. Кто же может писать лейтенанта? Криворожская мартышка раздувает ноздри, наезжая на ПАПу, а на самом деле мартышка не понимает, что готовятся к его посадке. Сейчас отрабатываются схемы и модель посадки. Причем садить его будут все – и проукраинские, и пропутинские. Лох – это судьба.

Поділитися:
Share
Читати далі

Приговор

На самом деле, все уже понятно. Понятно то, что там, где не сломали 3 предъявленных обвинения, не сломают ни 20, ни 100. Если не выдавили из страны год назад, не выдавят ни теперь, ни в будущем. Не уничтожили его вчера, не уничтожат и завтра. Неужели не видно, что в случае с Порошенко дело не в Порошенко? Эта сила будет жить и костенеть многие годы и десятилетия после него, кто бы ни встал на его место. То, что не рождено для проигрыша, не может проиграть по определению.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 18.06.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

18 червня 2020 р. збройні формування РФ сім разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні втрат серед наших оборонців внаслідок ворожих обстрілів не було. 17 червня збройні формування РФ 14 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один наш захисник загинув, одного поранено та ще один воїн отримав бойове травмування. За даними розвідки, 17 червня було поранено одного російського окупанта.

Поділитися:
Share
Читати далі

Під Печерським судом відбувається масштабна акція на підтримку Петра Порошенка (фото, відео)

Під Печерським судом відбувається масштабна акція на підтримку Петра Порошенка. 18 червня має відбутися засідання щодо обрання запобіжного заходу за надуманою справою щодо кадрового призначення.

Поділитися:
Share
Читати далі

Заява фракції «Європейська Солідарність» щодо політичного судилища над Петром Порошенком

«Нас знову повертають в темні часи політичних переслідувань, повністю копіюючи кремлівські підходи і відкидаючи Україну геть від Європи. І відбувається це вкрай цинічно. Бо цинізм і брехня – це сутність цієї влади. Ми змогли протистояти агресії Росії – і тим паче готові протистояти насправді дуже слабкому і закомплексованому режиму Зеленського, який постійно замовляє кримінальні справи і переслідування будь-яких своїх опонентів. Ми не боїмося. Україна переможе!» – йдеться у заяві фракції.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лицемірна провокація ОГПУ: Родина Порошенка не просила про перенесення судового засідання (відео)

«Ми не отримували ніякої інформації, ні офіційної, ні неофіційної. Родина не просила про цей перенос. Ми вважаємо, що це маніпуляція, і маніпуляція дуже лицемірна. Ми не просили і родина Порошенка не просила «піклуватися» таким чином про їхні почуття. Похорон батька Петра Олексійовича Олексія Івановича відбудеться завтра. Це вже організовано, прощання буде о 12:00. Ніякого переносу не треба, Порошенко сьогодні з’явиться в Печерський суд на 15:00», – зазначив адвокат п’ятого Президента України Петра Порошенка Ілля Новіков під час брифінгу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 18.06.2020

Станом на 9:00 18 червня в Україні 34 063 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 966 летальних, 15 447 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 829 нових випадків, з них 61 у дітей та 66 у медичних працівників. За минулу добу Україна встановила новий антирекорд за кількістю нових випадків COVID-19 за весь час пандемії, збільшилась вдвічі кількість захворювань за добу. На 80% збільшився показник захворюваності на COVID-19 в період з 18.05 до 18.06. Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленський. Стопами Януковича

Володимир Зеленський, мабуть, сам не помічає, як стрімко він іде стопами президента Януковича. А було б замислитися. Приклад Януковича – не краще, що було в історії Незалежної України, і низка збігів мала б натякнути – щось відбувається не так. Судить самі.

Поділитися:
Share
Читати далі

О мышах, которые везде

Мыши, у которых новые лица, оказались прожорливыми. Вомбат и Бубенчик из прошлого теперь кажутся смешными и безобидными. А мыши – реально монстры. После того, как они сожрали туеву кучу зерна, принялись за бюджет на борьбу с COVID-19. Волонтёры, меценаты, фонды (Фонд Порошенко в частности) закупают медицинское оборудование, средства защиты для врачей. А что делают в это время государственные органы? Правильно. Используя дыры в законодательстве, пилят бюджет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зупинити варварів!

Коли Росія ударила в спину, а навколо висловлювали співчуття і занепокоєння, знайшовся той, хто взяв на себе відповідальність. Прийнявши країну на порозі руїни, Петро Порошенко залишив її сильною, зростаючою і з перспективами. Варвари, які ці перспективи угробили, прагнуть будь-що відігратися на Порошенку. Не дали спокою навіть в час родинної трагедії. Тож сьогодні йому потрібна наша підтримка. 14:30, Володимирська, 15. Будьмо громадянами. Зупинімо варварів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 10:00 18.06.2020 р.

Станом на 10:00 18 червня 2020 р. в Збройних Силах України хворіє 148 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало – 227 осіб, летальних випадків – 4. За минулу добу зареєстровано вісімнадцять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 9 осіб, на лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 9 осіб.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео