Завтра решающий день в борьбе с олигархами

В понедельник 15 июня в 10:30 я буду под Верховным судом на Пилипа Орлика, 4, потому что там будет решаться судьба миллиардов гривен, которые Суркисы и Коломойский хотят вытянуть из нашего государства. По сути, Верховный суд в понедельник будет решать можно ли Суркисам, Медведчуку, Коломойскому и прочим олигархам при помощи судей первой и второй инстанций грабить государство на сотни миллионов и миллиарды гривен. Приходите и вы для того, чтобы поддержать судей Верховного Суда в вынесении законного решения и отпраздновать это самое эпохальное решение.

Поділитися:
Share
Читати далі

Розвиток оборонних технологій в Україні: від забезпечення оборони до економічного зростання

Технологічні проблеми Росії повинні стимулювати розвиток оборонних технологій в Україні. Нові оборонні технології можуть стати однією з основних опор протидії потенційному розгортанню Кремлем масштабної військової кампанії. Мотиваційних стимулів для перетворення ОПК достатньо, але існують і стримуючі фактори.  Про це у своїй статті для ZN.UA пишуть Валентин Бадрак і Володимир Горбулін.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кредит від МВФ – гарна новина, але…

Типова поведінка дрібного жуліка із відомого своїми “традиціями” депресивного 95-го кварталу міста Кривого Рогу – це кидалово. Учора стало відомо про остаточне погодження угоди з МВФ. Там багато разів у різних конфігураціях повторюється вимога про незалежність діяльності Національного Банку. Доки йшли переговори, то притихли навіть найзатятіші вихованці Коломойського. Але сьогодні вся сума першого траншу надійшла в Україну. І наперсточники знову вийшли з підпілля.

Поділитися:
Share
Читати далі

Скасування ЗНО неприпустиме, це буде корупційним переворотом в освіті

Скасування ЗНО відкине країну на десятиліття назад та позбавить сотні тисяч талановитих та перспективних українських дітей доступу до вищої освіти. Існує досить можливостей для того, щоб провести зовнішнє незалежне оцінювання і в умовах пандемії COVID-19. Влада зобов’язана знайти оптимальні форми, а не використовувати біду в інтересах корупційних схем. Ви так рвалися до важелів, тож відповідайте за подаровані надії. А не крадіть ці надії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко привітав ЄС із річницею Шенгену

«Я мрію, щоб одного дня Україна також стала частиною Шенгенського простору. Для розвитку нашого спільного успіху щодо безвізу у 2017 році на саміті Україна-ЄС я запропонував лідерам ЄС розпочати діалог щодо асоціації України з Шенгенською зоною — амбітний та складний проект. Наша команда була готова до його успішної реалізації. Шкода, що команда Зеленського не діє на стратегічну перспективу. Не соромтеся, беріть і продовжуйте нашу естафету в інтересах України!» – написав Петро Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook з нагоди 35-річчя Шенгенської угоди.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 14.06.2020 (фото, звіт ОБСЄ, мапа)

14 червня 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні втрат у лавах Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів не було. 13 червня збройні формування РФ 15 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожого обстрілу Україна втратила одного мужнього воїна. Ще двоє військовослужбовців отримали поранення. За даними розвідки, 13 червня українські військовослужбовці знищили трьох російських окупантів та ще, щонайменше, двох поранили.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео