Нам пороблено или попердолено?

По ходу из всех важнейших проблем в Украине самой актуальной для нас является проблема того, что Еленочке Зеленской нужны законодательно закреплённые права и обязанности. Светлейшая Бубочка решила окончательно урегулировать этот вопрос, создав соответствующий законопроект. Чтоб люди понимали и не спрашивали. Предлагаем законодательно закрепить следующие обязанности первой леди.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наглядова рада Укрексімбанку відреагувала на дзвінок Зеленського голові правління банку

Наглядова рада Укрексімбанку відреагувала на дзвінок президента Володимира Зеленського голові правління банку Євгену Мецгеру. У зверненні Наглядової ради йдеться про те, “що контроль за ефективністю роботи Правління є виключною компетенцією Наглядової ради Банку, а не акціонера чи будь-якого іншого політичного органу”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лютые новости – 08.06.2020

– Алло! Пузата хата? Почему у вас такие вареники дорогие? А ну-ка, быстренько снизили цену на 5 грн. – А кто это? – Кто-кто! Президент в пальто! В Хмельницком Зеленскому пожаловались на Укрэксимбанк: кредиты не лонгирует, не выдает. Зе позвонил предправлению: “Женя, послушайте меня!..” Сегодня набсовет (государственного) банка вежливо, но решительно послал Президента: мол, не ваша компетенция.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як довго триматиметься режим Зеленського?

Коли у країні знайдеться, прокинеться чи народиться достатня кількість людей, для яких почуття власної гідності – не порожній звук. Які зрозуміють, що принижуючись перед клоуном, пригинаючись перед клоуном і плазуючи перед клоуном, неможливо збудувати гідну країну. Що плазування взагалі несумісне з цінністю будь-чого. Обов’язок кожного українця – не підлаштовуватися під гру, у якій ми апріорі не можемо виграти, тому що це не наша гра. А принаймні прямо називати біле білим, а чорне – чорним.

Поділитися:
Share
Читати далі

Если бы не пиар «человека из народа»

Приходит один человек из народа, который заявляет, что прожить на 5000-6000 грн – это не бедность. Потом этот человек в своем обычном репертуаре зашел в магазин и скупился продуктами. Скупился в дорогом Гудвайне, засунув в тележку несколько доходов “небедных”, по его мнению, украинцев. Просто он так привык. Играть роль человека из народа и иметь потребительскую корзину, которая 90 процентам этого народа только снится.

Поділитися:
Share
Читати далі

Правила багатогранника

Кожна подія, людина чи спільнота – це багатогранник, який складається із багатьох рис та якостей, в тому числі протилежних. Тому усяке узагальнення – зло. Не можливо абсолютно точно передбачити, яка грань проявить себе в конкретних обставинах. У деяких людей, подій та спільнот є такі грані, що на інші варто не зважати. Ймовірність, що ця грань проявиться, несе настільки значну небезпеку, що ймовірним проявом інших граней слід нехтувати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Аби не Порошенко

Уявіть собі. Літо 14-го. Певна в/ч відмовляється у волонтерів приймати каски і броники. Ну от командування заборонило. Уявляєте, що почалося б? Наші часи. Волноваха, Донбас. До фронту – три рази впасти. Місцева адміністрація прямо забороняє головлікарю тамтешньої лікарні приймати костюми біозахисту від Фонду Порошенка!

Поділитися:
Share
Читати далі

Моя точка зору про події в США

У мене, звичайно, є надзвичайно важлива точка зору стосовно всього, що коїться в США взагалі, і стосовно black lives matter окремо. Але знаєте, що я з нею зроблю? Засуну її собі в дупу. А знаєте, чому?

Поділитися:
Share
Читати далі

Фейки о Майдане и протестах в США – те же кремлевские технологии

Вспомните, сколько ватных пердостанцев из глубины росии писали нам гадости. А мы пытались объяснить смысл своего протеста тем, у кого в головах сплошная вата, и они реально не понимали смысла революции? Они так и не поняли ничего, а через несколько месяцев они кричали крымнаш. Примерно так нам сегодня скармливают картинку из США. И больно видеть, как это заходит нам точно так же, как когда-то заходило в головы ватников, которые вдруг решили, что, сидя в мухосранске, имеют право возмущаться протесту украинцев, который им казался полным абсурдом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зупинити совково-малоросійський реванш

Коли обтяжені закордонною нерухомістю та активами, вдягнені на своїх селфі у брендові шмотки та регулярно звітуючі про відвідування знаменитих курортів успішні бізнесмени починають зі сльозою згадувати “врємєна когда всє билі равни” і “вкусний пломбір”, – це реально виглядає психічним збоченням. Вони вбачають небезпеку в розвитку громадянського суспільства, їм потрібна не успішна держава, а аморфна малоросія, в якій зручно стригти овець.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 08.06.2020 (фото)

08 червня 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 07 червня збройні формування РФ 8 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок обстрілів з боку загарбників два воїни Об’єднаних сил отримали поранення. За даними розвідки, 07 червня українські військовослужбовці поранили одного окупанта.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 08.06.2020

Станом на 9:00 8 червня в Україні 27462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 797 летальних, 12195 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 463 нові випадки. Загалом проведено 431 085 тестувань методом ПЛР. Нагадуємо правила пасажирських перевезень під час карантину. Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 10:00 08.06.2020 р.

Станом на 10:00 08 червня 2020 р. в Збройних Силах України хворіє 142 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Всього за час пандемії одужало – 143 особи, летальних випадків – 4. За минулу добу зареєстровано один новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Працівник ЗС України Дніпропетровської області перебуває на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнта задовільний, симптоми захворювання відсутні.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео