Новий план виведення Росії з-під удару

З брифінгу за результатами переговорів поки важко зробити висновок, чи Берлін погодився з рашистським планом такої дикої трансформації, але наша сторона вже неприховано лобіює саме російський план. Також показово, що міністр закордонних справ Німеччини на доволі конкретні питання щодо дій Німеччини як головуючої в Раді ЄС стосовно війни на сході України говорив дуже загальні речі про Східне партнерство, а не про Україну. Такого раніше навіть близько не допускали…

Поділитися:
Share
Читати далі

Тиждень читаємо американські пабліки, тиждень палають соцмережі…

Що ж робити нам, українцям? Заплющити очі та уявити світ майбутнього, у якому змістилися полюси. Потім повернутися обличчям до власного президента і взятися за голову. Зеленський у принципі не вміє у довгу гру, у аналітику і логічне прогнозування. Єдиний висновок, який він здатен винести з поточної кризи – якщо Трампу можна виходити з танками проти власних громадян, то мені сам Бог велів. Тому, українці, приготуйтеся до Вови, якому начисто знесе дах від відчуття власної безкарності.

Поділитися:
Share
Читати далі

Антиукраїнський Таран у війську

Міністр оборони Таран вирішив поміняти знаки розрізнення військових, впроваджені за президента Порошенка. Хочуть ромби на погонах замінити зірками. Бо бачте, ромби совкофілам нагадують погони Вермахту. Але справа не в схожості ромбів на щось. Справа у дрімучому совку, який панує в головах ЗЕкоманди. Цей совок в черепах штовхає їх на дії, що характеризуються простим словом – реванш. Цікаво, а вітання «Слава Україні – Героям слава» з армії приберуть? Замінять на щось нейтральне? А тризуби на головних уборах? І все це назвуть лагідно – примирення країни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Активісти заважають владі

Весною 2019 року чимало Громадських організацій зі шкіри пнулися, аби повалити команду Петра Порошенка. Особливо натхненно старалися Організації громадського суспільства, пов’язані з іноземними грантами. Команду Порошенка ті ОГС повалили. Але будь-яка казка має властивість завершуватися та обертатися на сувору реальність. Правляча партія зі своїми союзниками вирішили відсунути ОГС від органів влади раз і назавжди. У Верховній раді зареєстровано низку законопроектів, що обмежують діяльність ОГС та просто права громадян.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хватит сказок про внешнее управление от грабителей и их медийной обслуги

Нет никакого внешнего управления, просто олигархи и президент с депутатами просрали всю экономику страны в ноль, украли все, что можно и нельзя, и теперь ИМ НУЖНЫ ДЕНЬГИ, потому что оставшихся денег не хватает тупо ни на что. И МВФ вместе с развитыми странами готовы помочь, готовы эти деньги дать Украине, НО ТОЛЬКО ПРИ УСЛОВИИ, ЧТО ОНИ НЕ ДОСТАНУТСЯ КОЛОМОЙСКОМУ и прочей швали, включая любителей рассказать про маму и скорость в ответ на вопрос, откуда у говорящей головы с рукой олигарха в жопе автопарк, как у арабского шейха. Это не внешнее управление, друзья, это местные мошенники, которые желают получить доступ к внешним деньгам, предназначенным всей стране.

Поділитися:
Share
Читати далі

SHARP`s REVIEW – 02.06.2020

Зеленский назвал “не приоритетом” записи Порошенко и Байдена. Несмотря на все свои недостатки, у Зе есть одно замечательное качество – он сцыкун. Если человек с легионом охраны собственноручно пишет заявления на двух женщин, чего-то там наговоривших в ютубе, представьте состояние потерпевшего, получившего пистон от одного из самых влиятельных людей мира. Президентский памперс отяжелел настолько, что его обладатель аккуратненько сдал назад. Это вам не на рояле играть и не с музеями воевать…

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 02.06.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

02 червня 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 01 червня збройні формування РФ 3 рази порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок обстрілів з боку загарбників один воїн Об’єднаних сил отримав поранення. За даними розвідки, 01 червня українські військовослужбовці поранили двох окупантів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Відставка одного міністра нічого не змінить

«Європейська Солідарність» ініціює відставку всього уряду, який в день бандитських розборок в Броварах, замість зібратися на екстрене засідання і дати оцінку роботі поліції, разом проводив мотивуючи тренінги в стилі «Орифлейм». Уряд – колективний орган, і саме Зеленський і його кишенькові призначенці несуть пряму відповідальність за всіх міністрів, відсутність змін, ліквідацію реформ, за відкат у 90-ті та часи Януковича.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Амнистия капиталов» по-зеленски

Какой жирный законопроект уЗеленского готовят для “козлин дурных”… Ууууу. Впрочем, его для всех готовят, но для избирателей Зе будет особенно больно. Я сейчас вам расскажу, чем мне понравился законопроект №1232. Вам тоже понравится. Он предусматривает, что не только средства, а и все сбережения, всё имущество украинцев свыше 300 тысяч гривен будут единоразово обложены налогом. Не большим. 5% за недвижимость и 10% за наличку. Всего. Если у вас нет подтверждения оплаты всех налогов в прошлом. Продажи хрущёвок по оценке БТИ вам в память. И зарплата в конверте.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео