Насколько ещё мы позволим затянуть нам ошейник?

Кто-то ведёт наблюдение за социальными сетями и пишет аналитические справки. Мы смиримся с таким раскладом? Ведь от этой аналитической записки до кабинета следователя – один шаг. А до зала суда – 2 шага. Оттуда прямая дорога в камеру, где уже полгода незаконно сидят люди, которых безо всяких доказательств, по обрывкам постов, камментов и телефонных разговоров обвинили в убийстве человека.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 22 – 28 травня 2020 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 22 – 28 травня 2020 р. ЗРАДА 24% опитаних українців відповіли,

Поділитися:
Share
Читати далі

Удар під дих тій Україні, яку ми будували до квітня 2019 року

Те, що окупанти не збираються дотримуватись ніяких умов “розведення”, для всіх адекватних людей було зрозумілим з самого початку того цирку. Нам показали виставу з “добровольцями”, сміливим “я ж нєлохом”, Кучмою і Кузьмуком зі складними ліцамі, масовку “місцевих миролюбивих жителів”. … Ми відвели війська, розірвали суцільність позицій, збільшили “сіру зону”, а тепер ОБСЄ заявила про повернення бойовиків на позиції біля Петрівського.

Поділитися:
Share
Читати далі

Шануйте сучасників (відео)

Віктор Муженко. Він очолив розвалену українську армію і зумів зупинити ворога. Це подвиг не менший, ніж здобувати перемоги армією козаків, загартованих десятками років війни. В результаті Дебальцевської битви сколіновстанці взагалі отримали розгром, який не отримували років 50, – санкції. Саме успішний спротив під Дебальцевим дозволив Порошенку у Мінську взагалі вести мову про переговори, а не капітуляцію.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 29.05.2020

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Возвращение к истокам: Украина, ревизионизм и русофобия».

Поділитися:
Share
Читати далі

І бідні поділяться з багатими

Збирати податки з папіків-олігархів Зеленський не хоче. Тим більше обмежити офшорні відмивання – хто ж сам себе буде карати? А от притиснути заробітчан – запросто. Авантюра зі спробою обкласти їх прибутки податками забуксувала. То хоч по дрібному вжучити заробітчан на їхніх передачах і грошових переказах вирішили.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мільйонер через рік

Історія з рейтингом від «Форбс-Україна» нагадала мені історію, яка сталася на моїх очах, і яка була одною з причин, чому я став прихильником Порошенка, і чому не підтримую «борців за гноблених і обидлених». Було це в ті часи, коли автор цих рядків працював інженером-конструктором в одній крупній виробничій фірмі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленые манипуляции с прожиточным минимумом

УЗеленского предлагают пересмотреть методологию расчёта прожиточного минимума и те функции, которые государство выполняет через этот важный инструмент. Они предлагают его увеличить с 2 102 гривен до 4 319 гривен. Чем обещают обеспечить нам сплошную правду и достойные условия жизни. А что произойдёт на самом деле? Правильно. Когда уЗеленского обещают сделать всем хорошо – нужно готовится к худшему.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео