Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 27.05.2020

Станом на 9:00 27 травня в Україні 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7995 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 321 новий випадок, з них 14 у дітей та 58 у медичних працівників. За добу одужали 420 осіб – вже другий день поспіль кількість тих, хто одужав, перевищує кількість тих, хто захворів; померли 14 осіб. Перетин кордону України власним автомобільним транспортом не заборонено. Згідно з планом виходу з карантину авіасполучення відновиться з 15 червня. Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 27.05.2020 р.

Станом на 07:00 27 травня 2020 р. в Збройних Силах України хворіє 57 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Всього за час пандемії одужало 102 особи та 3 летальних випадки. За минулу добу зареєстровано чотири нових (один з них летальний) випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. 25 травня помер працівник Збройних Сил України (Львівська область). Працівник хворів з 11 травня.

Поділитися:
Share
Читати далі

Трудный выбор Вавы

Пока мы тут думаем, какую Корею нам строить, к Ваве подкрадываются тяжёлые времена в компании нелёгкого выбора. Да чё там подкрадываются, топают же во всю. Прямо зараз в Кливленде Федеральным большим жюри США рассматривается иск про отмывание денег Игорем Коломойским на территории США. И придётся Ваве принимать решение, на чьей он стороне? Будет ли он поддерживать следствие и обвинение. Или решит стать на сторону ИгорьВалерича. Это испытание, сочувственно говорят в Америке…

Поділитися:
Share
Читати далі

Історія, яку ми маємо знати

6 років тому український армійський спецназ і десантники перемогли російських найманців у Донецькому аеропорті. Особливим цей бій робить те, що українські сили швидкого реагування, перебуваючи у меншості вибили більш чисельного та досвідченого ворога з зайнятих ним позицій. Армійський спецназ і десантники показали, що в чесному бою без можливості для росіян сховатися за “спінамі женщін і дєтєй”, одурити зеленими коридорами або мати 10-кратну перевагу у росіян є шанс лише втекти живими або лягти у землю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Екс-посли США попереджають…

Колишні посли США в Україні констатували спроби втягнути Україну в американську внутрішню політику в зв’язку з оприлюдненням запису телефонної розмови п’ятого президента Петра Порошенка з екс-віце-президентом США Джозефом Байденом. Дипломати констатували, що наміри режисерів скандалу є токсичними, а їхні дії спрямовані на розкол між США і Україною. Про це повідомляється на сайті Атлантичної ради, куди входять колишні американські дипломати.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Я поведу себе в музей» – сказало ДБР (фото, відео)

Це якась невимовна ганьба найгірших часів Януковича. ДБР штурмує музей Гончара, привід – родина Порошенків виставила там приватну колекцію картин. Колись саме приватні колекції стали основою великих київських музеїв. Зараз країною керують варвари.В країну прийдуть інвестори? Сюди повернеться діаспора? Тут безпечно жити? Це реванш. Україна стає некерованою та токсичною. Влада не має стратегії та тактики ані у внутрішній, ані в зовнішній політиці. Ними керує тільки ненависть і помста. І це найгірший сценарій для країни.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео