SHARP`s REVIEW – 26.05.2020

До справи про зґвалтування в Кагарлику можуть бути причетні й інші співробітники райвідділу, – пресофіцер ДБР. В цивілізованому світі за таке вся гілка поліцейської влади мала б піти в відставку, але Аваков – то регент зеленого мороку з карт-бланшем на необмежену кількість злочинів. Проста, але надійна стратегія – створювати проблеми для свого переляканого боса для того, щоб мужньо їх “вирішувати”. Сильно ж тримає Рюкзакович свого підопічного за те місце, де у нормального президента повинні бути сталеві фаберже. Але ж Бубочка сам сказав, що він фізіологічно інший…

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 26.05.2020

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Беларуский подход к вспышке коронавирусной инфекции».

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 26.05.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

26 травня 2020 р. збройні формування РФ 1 раз порушили режим припинення вогню. 25 травня збройні формування РФ 16 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні та вчора втрат серед наших захисників внаслідок ворожих обстрілів не було. За даними розвідки, 26 травня наші воїни поранили чотирьох окупантів. В поліцейського зі складу Об’єднаних сил підтверджено випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу Covid-19.

Поділитися:
Share
Читати далі

Бігус і заказуха

Бігус взявся доводити, що в «Укравтодорі» є корупція. Керівник «Укравтодору» взявся доводити, що Бігус, УП, «Цензор» і «Наші гроші» виконували заказуху. Після того, як ЗЕкоманда видавала досягнення в будівництві доріг часів президента Порошенка за свої, я не маю ані найменшого співчуття до керівників «Укравтодору». Так само я не маю ані найменших сентиментів до «Bihus.Info». Думаю, зараз як раз той самий випадок, коли кожен з них неймовірно зацікавлений довести, що інший – гидота.

Поділитися:
Share
Читати далі

Когда вместо локомотива пустое место

За предыдущие пять лет пассажиры вагона Украина решили, что тепловоз какой-то не такой. Что машинист сливает соляру, а его помощник точно стырил весь сахар-рафинад из буфета. И вообще как-то медленно едем, и почему все время в гору, и вообще зае… достал этот тепловоз постоянно что-то дудеть непонятное про какую-то армию, мову и веру. Пафоса много. Официоза. Проще надо быть. И когда состав встал на очередном полустанке, тепловоз отцепили, потому что не оправдал надежд. И все было бы не так плохо, если бы вагон не начали толкать. И все было бы не так плохо, если бы толкали в нужную сторону. И вот теперь вагон мчится обратно с горки, роняя на ходу детали…

Поділитися:
Share
Читати далі

Це не торгівля «на крові», правда?

Феєричним є черговий продаж серіалів Зеленського російським телеканалам. Кілька днів назад показ одного з таких серіалів почався на російському каналі СТС, який належить російським олігархам з санкційного списку США (привіт відносинам України та США), а також так званій «Національній медійній групі», яку очолює Кабаєва. Тож тепер серіал «Родичі», який продюсував сам Зеленський, буде красуватися на федеральному телебаченні РФ, а грошики капатимуть знаєте кому і куди.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зрада не відбулась. Розходимося…

У найвпливовішому виданні столиці США “Вашингтон Пост” вийшла редакційна стаття, в якій газета звинувачує Зеленського у втручанні в вибори президента та в розповсюдженні російських фейків і попереджає, що Зеленський ризикує дипломатичними взаємовідносинами зі США та може зруйнувати мости, які вибудовувалися не одне десятиріччя. Зеленський зрадів, що йому підкинули щось, пов’язане з Петром Порошенком, та одразу, не думаючи стратегічно, проковтнув російську наживку.

Поділитися:
Share
Читати далі

Как мы дошли до жизни такой

18 марта 2008 года исполнительный директор компании CME Адриан Сирбу встречался с коллективом телеканала «1+1» и на этой встрече изложил своё видение дальнейшей работы, и каким телеканалу нужно быть. Адриан Сирбу использовал интересное выражение «Новости для барбоса» и имел в виду, что телеканал должен ориентироваться на массовую аудиторию и немножко «пожелтеть». И поэтому неудивительно, что в прошлом году 73%, или сколько там, проголосовали за комика в президенты. Потому что это результат 12-летней кампании по отуплению телезрителя. 12-летней кампании по превращению телезрителя в «барбоса».

Поділитися:
Share
Читати далі

Зовсім не смішно (відео)

Я впевнений, що люди, які не живуть в Україні, сміються з Зеленського. З його поведінки, його висловів та, звісно, з самого факту його обрання. Можливо весело тим, хто проживає в Україні, але не відносить себе до громадян і не хоче розвитку країни. Але якщо зрозуміти, що це наші реалії, й що перед вами на екрані керівник країни та головнокомандувач, то ситуація стає схожою на трагедію.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео