Они уедут навсегда…

Законопроект №1210 был разработан ещё осенью. Теперь уже Закон №466-IX скорее всего приведёт к банкротствам среди малых и средних предприятий. Этот феерический закон значительно усложнит жизнь тем украинцам, у кого есть бизнес в других странах. Наверное, чтобы не расслаблялись в этих ваших цивилизованных и правильных европах. Если раньше можно было жить в Украине и развивать свою компанию там, где условия лучше, то теперь легче будет уехать из страны насовсем. К своему бизнесу поближе.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зелена влада готує звільнення командувача ВМС ЗСУ адмірала Воронченка

Відступ збройних сил зі своїх позицій, який у нас чомусь називають “розведенням”, на сухопутних ділянках загальмувався. Зеленському ж хочеться й “домашнє завдання” від Путіна виконати, й обличчя зберегти – мир, бачте, на блюдечку приніс…. Але кремлівський карлик йому не залишає жодного шансу – на фронті стріляють так, як не було ніколи після закінчення 2015 року. Тому “мир в очах Путіна” спрямував Зеленського в бік моря.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 24.05.2020 (фото, звіти ОБСЄ, мапа)

24 травня 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні втрат серед наших захисників внаслідок ворожих обстрілів не було. 23 травня збройні формування РФ 11 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. За даними розвідки, 23 травня наші воїни знищили чотирьох російських окупантів та щонайменше сімох поранили. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Как узнать, что россияне врут, – они открывают рот

Вчера вечером после 12 месяцев осады Триполи посыпался фронт, и полезли видео отступающих россиян из “музыкантов” и “археологов” ЧВК Вагнер. Чудные видео. Несмотря на десятки переговоров с Эрдоганом и заявлений о том, что РФ вывела оттуда частников, на фронте они в количествах, с тяжелым вооружением и техникой.

Поділитися:
Share
Читати далі

Підсумки тижня. Печерна аналітика. 24.05.2020

Навіщо депутатам від “Слуги народу” впроваджувати нові юридичні терміни? Якими міжнародними і економічними наслідками загрожує Україні публікація “плівок Деркача”? Що буває в Україні за надання медіа-майданчиків терористам і за що Нацрада вдаштовує перевірки телеканалам? Ну і трошки позитиву на додачу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що Volodymyr Zelensky намагався сказати американським політикам?

Україні, як і будь-якій іншій країні слід триматись якомога далі від передвиборчих кампаній та виборів у будь-яких країнах, а тим більше у США. Відносини між державами повинні бути відносинами між державами, а не відносинами особистих симпатій та антипатій політиків. Політики приходять та уходять. Держави залишаються. Та залишаються цінності сучасності – свобода, права людини, демократія. Для тих, звичайно, для кого вони є цінностями.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео