Петро Порошенко привітав українців з Днем Європи

У Революції Гідності та війні з російським агресором ми захистили своє законне право бути частиною єдиної європейської родини. Спільно пройшли

Поділитися:
Share
Читати далі

ТОП-5 європейських цінностей, які порушує команда Зеленського

Європа — це не лише законодавство, а ще й цінності. На жаль, чинна влада порушує ряд ключових європейських цінностей: свободу слова, права людини, демократію, повагу до іншої позиції та свободу пересування.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко привітав українців з Днем Європи

«Протягом п’яти років ми добилися безпрецедентного зближення з ЄС. Рік тому передали цю історію успіху як естафетну паличку іншій команді з надією та вірою у відданість нової влади європейському курсу України. Та, як бачимо, під лежачий камінь вода не тече. Але я переконаний, що це – тимчасові труднощі. Час все і всіх розставить по своїх місцях. Історично Україну з дороги до членства в Євросоюзі та НАТО збити вже неможливо. З Днем Європи, дорогі українці!» – написав Петро Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook з нагоди Дня Європи.

Поділитися:
Share
Читати далі

ДП «Антонов»: Керівництво “Укроборонпрому” нищить оборонний комплекс України

Представники державного підприємства “Антонов”, що входить до ДК “Укроборонпром”, звернулись з листом до Президента України з проханням приділити особисту увагу проблемам, які є критичними для стабільної роботи підприємства. «Протягом останнього часу складається ситуація, яку ми вважаємо загрозливою для подальшого існування підприємства і галузі в цілому», – наголошується у листі, якій підписано керівниками структурних та профспілкових об’єднань ДП “Антонов”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 16.05.2020

Станом на 9:00 16 травня в Україні 17858 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 497 летальних, 4906 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 528 нових випадків, з них 49 у дітей та 92 у медичних працівників. У відповідь спільноті українських анестезіологів щодо закупівлі продукції компанії “Новатор” (мобільних інвазійних апаратів ШВЛ) МОЗ інформує, що такої закупівлі не передбачається, адже після проведення необхідних консультацій з експертами та президентом Асоціації анестезіологів України Сергієм Дубровим потреби в таких апаратах не виявлено. Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 16.05.2020 р.

Станом на 07:00 16 травня в ЗС України хворіє 38 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Всього за час пандемії одужало 75 осіб та 2 летальних випадки. За минулу добу зареєстровано два нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Двоє працівників ЗС України (Чернівецької та Вінницької області) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування.

Поділитися:
Share
Читати далі

П’ять років українській декомунізації

Якби ці зміни були впроваджені не в 2015-му році, а одразу після відновлення Незалежності, можливо, історія нашої держави пішла би іншим, більш україноцентричним шляхом, подалі від усього радянського тягаря та російських тисків. Жаль, що ми йшли до цього так довго. І впровадили аж після боротьби з режимом Януковича та з початком відкритої війни з Росією. Але бодай так. 5 років – достатній проміжок часу для оцінки та висновків.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лукаві чорти з ОПи (відео)

«Прошлая власть “дискредитировала действия миллионов верующих украинцев”, в отношении религии был выбран “лукавый вектор”», – первый замглавы ОП Трофимов. Товаріщ, який розказує про неправильність поступку по відношенню до мільйонів українців, свідомо клеймує й плює в душі іншим мільйонам українців, розказуючи, що їх конфесія є лукавою. Хто він такий щоб це робити? І хто уповноважував його на подібні заяви? Не кажучи вже про те, що українська церква є офіційною визнаною церквою, на відміну від московського патріархату.

Поділитися:
Share
Читати далі

Что реально сделал за год Зеленский?

Вот если без всяких предубеждений, антипатий и политических предпочтений. Вот есть какие-то реальные достижения? Вот его сторонники, они ж там какими-то фактами оперируют? Ну нельзя же заниматься год только тем, что тупить, лажать и пилить дебильные никому не интересные видосики с болтовней без результатов и планами без реализации. Может, я что-то важное упускаю? Накидайте мне хоть каких-то достижений. Ну не может же быть во всем сплошная жопа. Или может?

Поділитися:
Share
Читати далі

СНБО предупреждает об угрозе дефицита воды в Украине

Секретарь СНБО заговорил о проблемах с водой и хочет все артезианские скважины в тетрадочку записать, а буквально вчера мелькнула новость о том, что ИгорьВалерьич монополизировал всю очистку питьевой воды в стране. Вот был у Бени Днепразот, который производил жидкий хлор, необходимый для обеззараживания воды. В 18 году Беня немножко уже шантажировал страну, перекрыв поставки жидкого хлора. А на днях через подставную фирмочку «Агентство Мега плюс» выкупили последнее НЕбенино стратегическое предприятие – Аульскую хлорпереливную станцию. Как утверждают журналисты, покупатель ВНЕЗАПНО связан с бениным Депразотом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Історичний страх Кремля

Історія ненависті кремлівців до кримських татар – це історія про ненависть фальшивого до істинного спадкоємця. Кремлівці завжди боялися, що тюркські народи пред’являть їм права на власність в колишньому Улусі Джучі. І цей страх не безпідставний. Москва тримається на брехні про “русскость”, але стоїть на неслов’янських фіно-угорських народах без історії державності, з одного боку, та тюркських та азійських народах, які мають в історії приклад великої державності, з іншого боку. Як тільки вони це згадають, Москва не встоїть.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео