Петро Порошенко про річницю декомунізації: жодні реваншисти не зітруть історичну пам’ять українців

«П’ять років тому 15 травня 2015 року ми ухвалили закон про декомунізацію. 2014-19 роки стали вирішальними у подоланні амнезії та масовому поверненню українців до власної історичної пам’яті. Основу заклали міцну, жодні реваншисти-безбатченки цієї пам’яті не зітруть, хай як не стараються. Бо нам з вами — не однаково. Слава Україні!» – на своїй сторінці у Facebook пише п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Тимчасовим повіреним США в Україні Крістіною Квін

Особливу увагу було звернуто на вкрай небезпечну і тривожну тенденцію повернення України до часів політично вмотивованих переслідувань, а також використання правоохоронних органів для переслідування демократичної опозиції. Петро Порошенко привітав номінування генерал-лейтенанта Кіта Дейтона на посаду Посла Сполучених Штатів в Україні та висловив сподівання на тверду солідарність з Україною на засадах двопартійної підтримки США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Когда ж вы уже накушаетесь?

Типа «слуги народа» выдали целых 200 голосов за «антиколомойский» закон и тут же понеслось. Бегают по камментам и кричат: – Видите? Видите?! А вы нам доказывали, что Зеленский и «слуги» – марионетки Коломойского! А они не марионетки. Они такие самостоятельные, аж страшно! Узбагойдесь, люди. Не самостоятельные. Вообще. Просто сработал инстинкт самосохранения. А хозяин? Так с ним и так норм за предвыборную рассчитались. Вот хотя бы, например…

Поділитися:
Share
Читати далі

Міхо шукає таланти

Молодий перспективний реформатор Саакашвілі не підкачав, одразу після призначення відповідальним за економічно-інвестиційний прорив… розпочав набирати колектив у фейсбуці. Випробуваний спосіб отримати кухарок для управляння державою, старий, як дєдушка Лєнін, і надійний, як радянський герб. Ну і щоб не було сумнівів, як буде проходити реформаторська робота, серед заявлених вакансій на “ломатєлєй сістєми” чомусь копірайтери, спічрайтери, спеціалісти по медіа та просуванню в інтернеті. Фахівці та в хорошому сенсі професіонали вже давно не в тренді.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 15.05.2020 (звіти ОБСЄ, мапа)

15 травня 2020 р. збройні формування РФ 2 рази порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих обстрілів двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали поранення. 14 травня збройні формування РФ 11 разів порушили режим припинення вогню. Вчора втрат серед наших захисників внаслідок ворожих обстрілів не було. За даними розвідки, 14 травня українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та ще п’ятьох поранили. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чого Борис Баум хоче від життя?

Тупо російський бандит, подільник російського бандита Бабакова, подільник російського бандита Макса Курочкіна, зараз покійного, хоче заводити нам сюди інвестиції, супроводжувати інвесторів і в статусі позаштатного радника заступника голови ОП дає інтерв’ю з кабінету в Офісі Президента Зеленського. Цієї однієї історії достатньо, щоб скласти враження про Президента Зеленського, його Офіс і взагалі про те, з чим він увійде в історію. Але таких історій у нас достатньо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кілька питань Леоніду Макаровичу

Коли старий комуніст Леонід Кравчук критикує за недостатні реформи будь-яку владу, хочеться в очі спитати: А що ж ти не почав зміни у 1991? Чому не пішов шляхом Балтійських країн тоді, а натомість, разом з Кучмою, дав старт олігархічній системі? Можна питати й питати. Але замість відповідей ми почуємо лише моралізаторство цього нікчеми на каналі 1+1, що належить олігарху, який почав свій шлях до «успішного» пограбування України саме за часів Леоніда Кравчука.

Поділитися:
Share
Читати далі

Москвопопу – привіт з ОПУ

Якщо раптом вам здається, що десь у регіоні керівник відверто підтримує філію Російської Православної церкви, відомої в народі як УПЦ-МП, і перешкоджає діяльності Православної церкви в Україні, – відкиньте сумніви. Все так і є, а чиновник виконує накази з ОПУ. Офіс президента вже навіть не приховує своєї орієнтації на Московський патріархат.

Поділитися:
Share
Читати далі

Политическая магия

Почему мы говорим о магии? Потому что Зеленский – это в чистом виде архаика. Протестное голосование, кстати, – это вообще электоральная усталость людей от сложных систем. Вот это все «надо просто…» перестать стрелять, перестать воровать, все поделить, чтобы у всех всего было поровну, быть добрыми, чтобы не было богатых, чтобы каждый учитель жил как президент, нужна политическая воля, воров расстрелять и т.д. – это всё желание упростить сложную систему, откатить ее в архаику. Так, чтобы внешнее устройство соответствовало внутреннему устройству гегемона. Но простых решений не существует, это обман.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 15.05.2020

Станом на 9:00 15 травня в Україні 17330 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 476 летальних, 4473 пацієнта одужало. За добу зафіксовано 483 нові випадки, з них 48 у дітей та 142 у медичних працівників. Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 15.05.2020 р. (відео)

Станом на 07:00 15 травня в Збройних Силах України хворіє 46 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Всього за час пандемії одужало 65 осіб та 2 летальних випадки. За минулу добу зареєстровано два нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. У закладах охорони здоров’я лікується одна особа. Один військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування.

Поділитися:
Share
Читати далі

План Уряду по створенню 500 тисяч робочих місць розкрито! (відео)

Якщо без жартів, то це знущання! На вулицях вже мільйони безробітних, а єдина реакція влади – жартуємо і розводимо руками. Ґрунтуючись на зазначеному переліку «вакансій», можна стверджувати, що Уряд нічого не зробив, навіть не шукав шляхів збільшення вакансій! Виживайте самі, а ми поки порулимо!

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 1 – 14 травня 2020 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 1 – 14 травня 2020 р. ЗРАДА Черкаська міська рада вирішила

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео