Немецкая Демсокира против кремлевских «Ночных волков»

Давайте поговорим про хорошее. Это небольшой лонгрид про то, как наши активисты собой заменяют Министерство Иностранных Дел Украины. Если кто не знает, у нас есть активисты Д7 в Берлине – Демократичний Моргенштерн Берлін. Мы о них узнали “зненацька”, когда они нам написали “привет, мы живем в Берлине, мы любим Д7 и любим Украину”. Так вот, эти замечательные люди сделали что-то невероятное – поднасрали Кремлю на 9 мая.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вчіть історію та дивіться на неї з України, а не з Московії

Обмовка Шуфрича, який з трибуни назвав Західну Україну і донині територією Радянського Союзу, дуже добре ілюструє провал голосування за Постанову щодо Другої світової війни. 200 голосів, з яких «слуги» дали 128… Що називається, перестають стидатися своїх вад і починають ними пишатися. Дехто у приватних розмовах намагається пояснити – мовляв, проти тези про те, що у розв’язуванні Другої світової винні не лише нацисти, але й комуністи. Бо для багатьох вони – «наші».

Поділитися:
Share
Читати далі

Зе втрачає глядача

Інститут масової інформації провів цікаве дослідження. Виявилося, що відосики Зеленського стрімко втрачають відвідуваність. Справа в тому, що комунікація з традиційними ЗМІ у ЗЕкоманди на рівні Мендель, а враховуючи те, як зелені голови ОДА виставляють журналістів з Нацгвардією, не покращаться вони ніяк. Безумовно, якийсь час поспільство ще буде себе переконувати мантрами штибу «аби не Порошенко» та «гірше не буде», але принаймні ЗЕпропаганду воно сприймає все менше. Відтак, хтось та й почує голос розуму.

Поділитися:
Share
Читати далі

Антиколомойський закон прийнято, але…

Про порятунок через один закон говорити якось занадто оптимістично, це локальний епізод, не більше, ін’єкція в смертельно хворий державний організм. Справжній розвиток можливий лише без ракової пухлини у вигляді колективного Коломойського та колективного Зеленського, це прояви одного цілого.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якщо Зе не заблокує ОК/ВК…

Покоління, яке виховане на російських соціальних медіа, зараз керує країною. Ми бачимо наслідки руйнівної дії пропаганди на зелений розум людини, що проявляється в заграванні з агресором та низьким культурним рівнем. Зеленський ментально знаходиться у світі Яндексу та Однокласників, але якщо він не продовжить блокування, то допустить стратегічну помилку, яка вразить в першу чергу саме його.

Поділитися:
Share
Читати далі

Карантинный тренажер

Есть такая игра в игре Зул’Гуруб, люди собираются в группу, где у каждого своя роль, и убивают босса. И когда рейд закончился, кто-то умный в населенном городе достал питомца из инвентаря. Пандемия шла около месяца, выкосила кучу персонажей – буквально на улицах игровых городов десятки тушек валялись. Разработчики просили не заходить в пораженную область. По сути ввели карантин. Но куче людей было интересно посмотреть на событие. Было несколько статей в медицинской периодике, включая журнал “Ланцет”. В связи с ковид их достали из забытья и потихоньку таскают то там, то тут.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почему мы так живем и умираем

Фермер из Одесской области покончил с собой. Ему было 66 лет, у него было 150 гектар арендованной земли. Из-за засухи все посевы сдохли, фермер оказался в долгах на 900 тысяч. Почему так не бывает в Израиле, где засуха всё время? И как так выходит, что в Израиле выгодно заниматься земледелием и вкладывать в это инвестиции, и делать всякие смешные штуки типа капельного полива, а в Одесской области не выгодно? Всё очень просто. Короткий горизонт планирования. Вследствие нестабильной и непрогнозируемой ситуации в государстве.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 13.05.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

13 травня 2020 р. збройні формування РФ 5 разів обстріляли позиції підрозділів Об’єднаних сил. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 12 травня збройні формування РФ 9 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. За даними розвідки, 12 травня українські військовослужбовці поранили п’ять російських окупантів. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Самогубство фермера на Одещині: що трапилось? (Ар’єв про справжню драму на Півдні України)

Зеленський та його влада повністю сліпі та глухі до реальних проблем людей! На Одещині зараз відбувається справжня трагедія – через відсутність опадів знищено весь врожай. Реакції від влади – нуль.

Поділитися:
Share
Читати далі

Інтерв‘ю Поклонської Гордону: емоційна реакція уродженки Криму Ірини Фріз

Український журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв’ю у так званої “екс-прокурорки” Криму, яка активно сприяла анексії півострова Росією, Наталії Поклонської. Зараз вона є депутатом Держдуми РФ, обраною під час нелегітимного голосування в Криму.

Поділитися:
Share
Читати далі

Головним виконавчим директором Групи Нафтогаз призначено Отто Ватерландера

Отто Ватерландер має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі. Має великий досвід управління трансформацією, збільшення ефективності операційної та комерційної діяльності, а також розвитку бізнесу. Зарекомендував себе як фахівець з питань укладання та арбітражного супроводження довгострокових контрактів на ринку природного газу та СПГ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Смутное время

Я люблю свою страну, но именно сегодня при именно этой власти я в никакие гарантии не верю. Чувство самосохранения, интуиция, наблюдения – все кричит о том, что лучше уже было. До этих “новых лиц”. И, наверное, будет. После них, если выстоим.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео