Як важко бути членом Зе-команди

Людям, які знаходяться в московській ідеологічні матриці доводиться вдавати з себе патріотів і державних діячів. Їм важко, а тому іноді трапляються казуси, коли їхня проросійська суть проступає назовні. І це не було б такою катастрофою, якби не війна. Декілька ситуацій, які сталися на початку травня свідчать про те, що їхнє нутро не “перевиховалося” і не змінилося. І не зміниться в осяжній перспективі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Они живут миром “видосиков”

Кто у нас власть? Сценаристы, юристы медиа-компаний, режиссеры, актеры. Какого результата вы еще от них ждете? Вот, Юрий Костюк, заместитель АП, бывший сценарист сериала “Слуга Народа” реально сравнивает Зеленского и Голобородько. ЗАМЕСТИТЕЛЬ ГЛАВЫ АП! СЦЕНАРИСТ! Они живут в параллельной реальности. Они не понимают вообще ничего. Можно и страну рашке слить, главное, чтобы в кадре красиво выглядело.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хуже уже наступило и вряд ли остановится

Шмыгаль нас немношк дурит. Намеренно ли, по тупости – тут не поймёшь. Завтра будет очередная попытка перепрыгнуть через Беню и таки принять закон, который перекроет подачу наших с вами денег в хлебало одного очень жадного «спасителя Днепра». Вот завтра и увидим, что значит «дефолт Украине не угрожает».

Поділитися:
Share
Читати далі

Пришло время cуицидов

Люди разочарованы, дезориентированы и понимают, что помощи не будет. Им не на что рассчитывать, а сами ситуацию, которая сложилась в стране под руководством идиотов, разрулить они не в состоянии. На примере фермера Василия Сердюченко это очень хорошо видно. Мужайтесь люди. О такой эпохе не писали на бордах, но мы предупреждали, что она придёт. Кто-то из вас готов. Остальным придётся подготовиться. И как-то это пережить. В идеале — сделать выводы. А вдруг ещё не всё потеряно, и спустя время у нас ещё будут выборы. А вдруг мудрый нарид всё же не выберет Шария или Бойко…

Поділитися:
Share
Читати далі

Ті, хто пробиває дно

«Я вдячний вам за мужність», – починається інтерв’ю самозакоханого Гордона з цією потворою, яка знаходиться під санкціями в усьому цивілізованому світі. Це інтерв’ю – ляпас Україні. Кримським татарам, які сидять в тюрмах окупованого Криму. Звільненим з російських тюрем хлопцям. Ляпас всім нам. Цей вправний містифікатор нічого не робить просто так. Продовжується реванш і спецоперація повернення України в лоно Москви, в її інформаційне і пропагандистське поле. Де у ворога можна брати інтерв’ю і дякувати за катування наших.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лікарям плюнули в обличчя

ЄС і Петро Порошенко закликають нас підписати петицію про забезпечення належного соціального захисту медичним працівникам. Повернутися до розгляду законопроекту, який гарантує виплату до 100 прожиткових мінімумів КОЖНОМУ медику, що захворів на коронавірус, 350 мінімумів — тим, хто отримав інвалідність внаслідок коронавірусу і 750 мінімумів — родинам медиків, що загинули внаслідок інфікування коронавірусом. І негайно спустити в утиль ту фількіну грамоту, яку «зелені» протягнули під виглядом законопроекту №3376-1. Кожна порядна людина може підписати її, прямо вказавши негідникам, що вони негідники.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 12.05.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

12 травня 2020 р. збройні формування РФ 3 рази порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок обстрілів з боку російських найманців один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 11 травня збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Вчора втрат серед наших захисників внаслідок ворожих обстрілів не було. За даними розвідки, 11 травня українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та ще двох поранили. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

SHARP`s REVIEW – 12.05.2020

ООН предрёк 7 млн незапланированных беременностей во время пандемии коронавируса. Надеюсь, значительная часть этих счастливиц – украинские женщины. Которых хочу заверить: их дети будут жить в нормальной стране, цвета которой исключительно жёлтый и синий. Без всяких зелёных, красных или коричневых оттенков. Но для этого постараться нужно нам – их родителям. И вы не подведёте. Я знаю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Заява “ЄС” щодо захисту медиків від COVID-19

Європейська солідарність закликає відновити справедливість – повернути виплати всім медичним працівникам, у яких буде діагностовано Covid-19. Так як це і було від початку запропоновано у нашому законопроекті ЄС №3376.

Поділитися:
Share
Читати далі

ООС. “Spirit of America” передали захисні патріотичні маски у підрозділи ЗСУ та цивільним

Від благодійної організації “Spirit of America” представники цивільно-військового співробітництва ЗСУ передали захисні патріотичні маски військовим та цивільним, які знаходяться у районах прилеглих до лінії зіткнення.

Поділитися:
Share
Читати далі

Модернізувати, доопрацювати, але не скасовувати (лікарі за другий етап медреформи Уляни Супрун!)

Лікарі по всій Україні усвідомлюють необхідність продовження медичної реформи після завершення карантину. Проте влада хоче не просто відтермінувати другий етап медреформи, а поховати її, повернувши старі корупційні схеми часів Януковича.

Поділитися:
Share
Читати далі

How is NATO responding to disinformation on COVID-19?

The COVID-19 pandemic is serving as a breeding ground for disinformation, according to NATO scientists. Ritu Gill from the ‘Digital and Social Media Assessment for Effective Communication and Cyber Diplomacy Research Task Group’, which is part of the NATO Science and Technology Organization (STO), explains how NATO is responding to disinformation about the COVID-19 pandemic.

Поділитися:
Share
Читати далі

Скільки коштує життя?

Відповіді на кшталт «життя безцінне» розбиваються щоразу, як стикаєшся з людьми, які стикнулися з цим – з відмовою органу. Тоді виходів лишається два – смерть і трансплантація. А коли смерть дихає в потилицю, рухатися починаєш утричі швидше ніж звик, кожен фронтовик підтвердить. Люди, які пережили трансплантацію, гарно знають скільки коштує життя. Їх іще можна врятувати.

Поділитися:
Share
Читати далі

НБУ підбив підсумки першого етапу щорічного конкурсу “Краща монета року України” за 2019 рік

Перший етап конкурсу тривав з 3 лютого до 6 квітня 2020 року. У цей період шляхом голосування визначалося по три монети, що набрали найбільшу кількість голосів у кожній із двох номінацій. У конкурсі проголосувало більше двох тисяч осіб. Незабаром відбудеться другий етап конкурсу, під час якого члени спеціально створеної комісії таємним голосуванням визначать кращу монету 2019 року.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 12.05.2020

Станом на 9:00 12 травня в Україні 16023 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 425 летальних, 3373 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 375 нових випадків. Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео