Не ганьбися, зеленосяйний

Мирослав Гай з минулої суботи вже тричі подав на сайт офісу Зеленського для реєстрації й розміщення тест петиції з закликом відкликати заяви про загрозу його безвартісному життю від звичайного стріму Федини і Звіробій та припинити переслідування своїх критиків за політичними мотивами. Термін розгляду технічною підтримкою петиції на наявність нецензурних слів – 2 дні. Пройшов тиждень, текст петиції не оприлюднено досі. Така поведінка офісу президента, незалежно від того, це політична позиція або технічна провокація, – сором для всього інституту президентства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хватит ныть, или Казалось бы, при чем тут Китай…

Умные и идиоты распределены по поверхности земли примерно одинаково – 1:3. И проблемы государств заключаются лишь в одном: кто ими правит в данный момент времени – представитель единицы или тройки. Народы везде одинаковы, но там, где провидение привело к власти представителя “первой четверти”, – взлёт и процветание. Там, где на престол взгромоздилось нечто из “трёх четвертей”, – жопа и регресс (как сегодня и у нас, к сожалению). В Украине дебилов не больше и не меньше, чем где бы то ни было.

Поділитися:
Share
Читати далі

Порошенко вимагає від Зеленського продовження заборони російських соцмереж та каналів в Україні

Зусилля, які нам треба спрямовувати на інформаційну протидію гібридній агресії, аж ніяк не менш важливі, ніж ті зусилля і кошти, що ми виділяємо на оборону держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 11.05.2020 (фото)

11 травня 2020 р. збройні формування РФ один раз порушили режим припинення вогню. Сьогодні втрат серед наших захисників внаслідок ворожих обстрілів не було. 10 травня збройні формування РФ 15 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення, троє – бойове травмування. За даними розвідки, 10 травня українські військовослужбовці поранили п’ять російських окупантів. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Партія «ЄС» вимагає від влади зупинити брутальні порушення права громадян на вільне пересування

Влада Зеленського «безвіз» замінила на «безвиїзд». Поки українці прагнуть, аби Україна невпинно наближалась до членства в Європейському Союзі, Зеленський вперто веде нас в СРСР. Правова і економічно розвинена європейська країна, а не нові стіни і заборони, має бути найкращим стимулом для українців жити і працювати в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Росіяни обстрілювали з БМ-21 Град у Ізвариному з території Росії – Валентин Приміренко | Vоїн – це я

У 2014 році ніхто не міг повірити, що Росія вторгнеться в Україну. У медіа розповідали про нібито “громадянську війну”, однак обстріли з БМ-21 “Град” та іншої артилерії велись саме з території Російської Федерації російськими військовими регулярних російських військових частин.

Поділитися:
Share
Читати далі

“Безвиїзд” для громадян України: як згортається демократія, безвіз і громадянські свободи в Україні

Новий скандал із заборонами виїзду українців за кордон: як повідомлялося у заяві посольства Великобританії в Україні, українці можуть вилітати за межі держави тільки з дозволу МЗС.

Поділитися:
Share
Читати далі

На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ

Оперативні співробітники продовжують виявляти діючих бойовиків та місця накопичення ними зброї і боєприпасів для подальшої організації диверсій на контрольованій території України.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео