Лютые новости – 10.05.2020

Последние 5 лет, не так сильно ощущалось победобесие. Можно было довольно легко абстрагироваться. В этом же году под поддакивание гнусавого все вернулось в исходную точку. Как было до Майдана. Из всех щелей вылезли краснопузые и устроили ватный шабаш. Инстинкт самосохранения сработал только в 2014 и то не надолго. У рыбок Гуппи и то дольше память. Алло, гараж! Подымите веки! Дед-фронтовик несет фото внука, погибшего от рук русских фашистов.

Поділитися:
Share
Читати далі

9 травня. Післясмак

Масштабну трагедію, яка зачепила кожну сім’ю, підмінили карнавалом смерті з шовіністичним гаслом “можем повторіть”, як виправдання будь-якої майбутньої збройної агресії проти сусідніх держав і націй. І перемогу над нацизмом у Другій Світовій Війні підмінили людиноненависницьким сталінізмом, хоча провина за початок війни, а тому й за десятки мільйонів жертв на двох тоталітарних режимах лежить однакова. З кожним роком це дійство стає все масштабнішим та все веселішим. Якщо не припинити подібне знущання з пам’яті, то наступне покоління буде носити не “дідів на палкє”, а власні та чужі черепа та скелети.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 10.05.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

10 травня 2020 р. збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. 09 травня збройні формування РФ 17 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні та вчора втрат серед наших захисників внаслідок ворожих обстрілів не було. За даними розвідки, 09 травня українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та ще чотирьох поранили. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тим, для кого це досі «не моя війна»

Ми тут з видавництвом активно шукали перекладачів на англійську. І що мене вразило у процесі: двоє людей відмовилися від роботи над книгою тільки тому, що йдеться про воєнну тематику. Дослівно: я вірю, що роман класний, але «це ніяк не скасовує важкості самої теми». Це таке дивне відчуття, коли ти раптом виявляєш, що живеш у світі рожевих поні. І що твої співгромадяни – як квіти сакури. Ніжні, тендітні, пливуть собі на хвилях дзену. Я рада за вічно вагітних людей, яким протипоказано дивитися на некрасиве. Які можуть собі дозволити у сьомий рік воюючій країні не розстроюватися.

Поділитися:
Share
Читати далі

У МОЗ затвердили рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг в умовах карантину

11 травня в Україні будуть послаблені карантинні заходи. Головний санлікар Віктор Ляшко опублікував рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг в умовах карантину в перукарнях та салонах краси; закладах громадського харчування; при торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами; при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях; при наданні стоматологічної допомоги; в закладах стаціонарної психіатричної допомоги, медико-соціального та соціального захисту.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прощавай, безвіз! Привіт, безвиїзд…

“Вот тебе, бабушка, и Юрьев день”, – подумали в Уряді та вирішили видавати дозволи на виїзд за кордон. Зеленський і Ко будують безвиїзд, нову стіну і завісу. Й карантин тут ні до чого. Під приводом боротьби з COVID ці хлопці знищують демократію і громадянські свободи. Це їх ідеологія – взяти під контроль все: ваше спілкування, ваші пересування світом, ваше життя, все. Так будуються тоталітарні держави. Жодні стіни в сучасному світі не працюють, а коли руйнуються під натиском людей, то спричиняють соціальний вибух.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 10.05.2020

Станом на 9:00 10 травня в Україні 15232 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 391 летальний, 3060 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 522 нові випадки, з них 30 у дітей та 110 у медичних працівників. Одужала за добу 151 особа, померли 15 осіб. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій (89), Львівській (54) та Рівненській областях (49). Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 10.05.2020 р.

Станом на 07:00 10 травня 2020 р. в Збройних Силах України хворіє 41 особа на гостру респіраторну хворобу COVID-19, одужало 54 особи та 2 летальних випадки. За минулу добу зареєстровано два нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Хворі (один військовослужбовець Криворізького гарнізону та один працівник ЗС України Вінницького гарнізону) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан задовільний. Симптоми захворювання відсутні.

Поділитися:
Share
Читати далі

SMS для Авакова; Великий комбінатор Коломойський; За що соромно ексгенпрокурору? |Ю. Луценко |Є СЕНС

Як Україна продовжує платити річні відсотки для злочинних грошей у США; про реформи в ГПУ і минуле в МВС; наслідки розвалу справи Савченко-Рубана і перемогу люмпенів, які ненавидять успішних. Про найбільшого ворога України (і не Путіна), сherchez la femme у пошуку Левіна в Болгарії; “цікаві” конкурси ДБР і справжню мету Романа Труби. Про вулицю, як центр політичного життя і про політику, для якої не треба посади. Дивіться у новому випуску “Є СЕНС”. Розмова з ексгенеральним прокурором Юрієм Луценком.

Поділитися:
Share
Читати далі

День без примирення

День пам’яті та примирення створювався з цілковито конкретною метою – віддати шану українцям загиблим під час Другої Світової війни та примирити тих, хто воював проти нацизму в одностроях силових структур СРСР (який зробив все можливе, аби Незалежної України не існувало), та тими, хто воював за право існування Незалежної України. В якій ми зараз живемо, між іншим. Минули роки і стає очевидно, що в одних випадках примирення неможливе, а в інших не потрібне.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео