Трегубов: Про кріпаків, “Велюр” та “Епіцентр”

Відчуття справедливості – те, що відрізняє нас від тварин. І найбільше відчуття несправедливості загострюється тоді, коли дотримання законів стає вибірковим. Наприклад, коли усі ресторани закриті, але “Велюр” народного депутата працює. Або коли на кав’ярні поруч написано CLOSED, а до гіпермаркету з будматеріалами черги. Чи коли поліція ловить одинокого пловця, але не помічає тисячі вірян Московського патріархату. Таких прикладів багато, і всі вони боляче тицяють розпеченим залізом в наше почуття справедливості.

Поділитися:
Share
Читати далі

Порошенко передав керівництву парламенту підписні листи за позачергове засідання (фото, відео)

Українські медики, які працюють з COVID 19, мають отримати обіцяну владою доплату у 300% вже за квітень і мають бути застраховані від коронавірусу. Про це заявив лідер «Європейської Солідарності», п’ятий Президент Петро Порошенко журналістам. Він повідомив, що приніс керівництву Верховної Ради підписні листи за проведення позачергового засідання для ухвалення законів на підтримку медиків.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV 04.05.2020 (фото, відео)

«Наголошую як п’ятий президент і Верховний Головнокомандувач: якщо ти хочеш виграти війну, у першу чергу маєш піклуватися про армію. Сьогодні армія по протидії коронавірусу — це наші лікарі. І ми зобов’язані їх захистити. Вкотре звертаюся до влади: ми маємо об’єднати зусилля, щоб разом допомогти країні та захистити лікарів — наших бійців із коронавірусом, а разом з ними — і їхніх пацієнтів», – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Яке цікаве у нас правосуддя

У всіх випадках Зеленський особисто втручався в картину зображення справ для українців. Всюди фігурує МВС. От тільки у вбивстві хлопчика під заставу поліціянти виходять на свободу, за наявності у слідства ствола, кулі, свідків, експертизи і, на превеликий жаль, самого хлопчика… А вчорашній суд по справі Марченка вирішив дати ще три місяці на слідство ДБР. Більше року триває шиття справи бойовим офіцерам, а зараз у ДБР до цих пір нічого немає. Ну яке ще може бути пояснення, що вбивць випускають на волю під заставу, а бойових офіцерів залишають без посад існувати на невідомий термін, бо Президент з ДБР облажались?!

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 05.05.2020

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Сгладить кривую».

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 05.05.2020

Станом на 9:00 5 травня в Україні 12697 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 316 летальних, 1875 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 366 нових випадків. Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 05.05.2020 р.

На 07:00 05 травня 2020 р. в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіє 38 осіб. За минулу добу нових випадків інфікування на гостру респіраторну хворобу COVID-19 не зафіксовано. За час пандемії у ЗС України загалом обліковано 80 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. На даний час хворіє – 38 осіб, одужали – 40 осіб, летальні випадки – 2 особи.

Поділитися:
Share
Читати далі

РПЦшное крепостничество

Судя по заявлению депутата Российской Госдуры Сергея Гаврилова, официальный Киев отказался от предоставления гумпомощи “бедным и несчастным монахам” РПЦ ФСБ в Украине исключительно по вине Петра Порошенко и его партии “Европейская Солидарность”, ведь Зеленский практически уже был готов принимать все, со всех сторон, и в любых количествах, как сами знаете кто. Президент Порошенко продолжает свое безжалостное и верное дело по уничтожению империи зла и ее агентов в рясах. Аве, Гетьман!

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео