Очень эластичный мужчина (видео)

Смотрю, как из мэра Черкасс делают революционера и борца с режимом. Мемасов напилили разнообразных героических, где мэр Черкасс чуть ли не Годзилла, Че Гевара и Ланселот в одном флаконе. Мэр Черкасс просто ловко унюхал конъюнктуру (или жопастенькая валькирия Юльця дернула за нужное яйцо, она умеет) и начал приспосабливаться, как сто раз до этого. Ведь совсем недавно он вещал тревожным голосом о том, что карантин вещь в хозяйстве нужная, даже такой жесткий, как в Италии.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 03.05.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

03 травня 2020 р. збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів троє військовослужбовців Об’єднаних сил отримали бойові травмування. 02 травня збройні формування РФ 23 рази порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів двоє українських воїнів отримали поранення. За даними розвідки, 02 травня українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та щонайменше двох поранили. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не будьте простыми людьми™

Наркокартели в Мексике раздают продовольственные наборы простым людям™. Тем из-за карантина нечего кушать, и боевики набивают багажники туалетной бумагой, сахаром, рисом и мукой. Потом простые люди™, благодарные за помощь, идут помогать картелям механиками для их пикапов, стукачами и курьерами. Они основа пирамиды, тот самый народ, который годами прятал Эль Чапо, или южнее – Пабло Эскобара. Не похоже ли это на гречку на выборах и украинцев, которые потом на абсолютно демократических выборах ошибаются 25 лет подряд?

Поділитися:
Share
Читати далі

З висоти самокату

Ну я ще розумію медійну активність Яценюка, той реально серйозний спеціаліст, хоч і помічений в порочащіх связях, але що робить в претендентах на спасітеля мусью Гончарук? З висоти самоката тепер з кожної праски віщає, в якій небезпеці економіка зокрема та вся ненька в цілому, хоча з перших же днів свого прем’єрства йому вказували на недолугість його поведінки, кадрів, рішень.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеля бігає по колу…

Це копія дій Януковича в 2013 році! У Януковича після побиття студентів був шанс випустити пару – мав звільнити міністра Захарченка, когось там покарати, і ще нерозвинуті протести зійшли б до мінімуму. Він тоді зайняв позицію страуса. Згодом після ще кількох інцидентів дуже вузький і далекий від більшості людей протест переріс у революцію. Зеленський міг також продемонструвати жорсткість проти свого братана. Нацькувати на нього поліцію, Венедіктову, псів з ДБРу. Вимагати публічного каяття, відповідальності, складення депутатських повноважень. А поні не винне – це йому хтось такий круглий манеж спорудив.

Поділитися:
Share
Читати далі

Шпагат

Зеленський і Ко робили кампанію, щоб сподобатися всім. Тепер же Зеленський – у пастці. Але прагне не вибратись із неї, а перехитрувати, «пропетляти», залишитись і вашим, і нашим. Але це – агонія. Бо навколо боротьби за рейтинг втрачає шанси, ресурси і, на жаль, життя країна. А на Банковій байдуже – бо ж «нічєго нє должен». Але саме в цьому – фундаментальна помилка. Взявши до рук булаву, став винен. Мав знати, на що йдеш. І відповідальність за зроблене і не зроблене прийде.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 03.05.2020

Станом на 9:00 3 травня в Україні 11913 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 288 летальних, 1547 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 502 нові випадки, зокрема захворіли 58 дітей та 75 медичних працівників, госпіталізовано 113 осіб. Найбільшу кількість підтверджених випадків за останню добу зафіксовано в Одеській (80), Чернівецькій (73) та Тернопільській області (45). Світова статистика пандемії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 03.05.2020 р.

На 07:00 3 травня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіє 49 осіб. За період пандемії одужали 30 осіб та 2 летальних випадки. За минулу добу зареєстровано чотири нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Хворі (Харківська область–3 військовослужбовці, Дніпропетровська область–1 військовослужбовець) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, симптоми захворювання відсутні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Парад велюрових суверенітетів

Якщо зараз міста почнуть виходити з карантину – це реальна демонстрація неспроможності центральної влади в питаннях організації боротьби з пандемією. Вона сама себе делегітимізувала заборонами для всіх (подекуди відверто ідіотськими через некомпетентність очільників) і «дозволами» на роботу бізнесів любих друзів та дивними закупівлями в МОЗ. Серіал про Слугу народа стрімко перетворюється в кіно про Івана Васільєвіча, того, що «Царь нєнастоящій». І головне, якщо місцева влада нерозумно організує послаблення карантину, і буде спалах з трупами – винен буде особисто Володимир Олександрович Зеленський. Бо втратив контроль. І втрачає владу. Цього не бачить лише сліпий.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео