Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на вечір 21.03.2020

Станом на 21:00 21 березня в Україні 47 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні: Чернівецька область (25), Житомирська область (2), Київська область (4), Донецька область (1), Івано-Франківська область (2), області, Дніпропетровська область (2), Львівська область (1), Тернопільська область (1) та м. Київ (9).

Поділитися:
Share
Читати далі

Cхема руху міського громадського наземного транспорту на час протиепідемічних обмежень у Києві з 23.03.2020 р.

Опубліковано схему руху міського громадського наземного транспорту для окремих категорій пасажирів за окремо визначеними маршрутами на час протиепідемічних обмежень. Транспорт розвозитиме виключно працівників підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність столиці. Пасажири допускатимуться за наявності спеціальних квитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 21.03.2020

21 березня 2020 р. збройні формування РФ 5 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. 20 березня збройні формування РФ 9 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів наших позицій чотири військовослужбовці Об’єднаних сил отримали поранення. З 00:00 22 березня 2020 року припиняється пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 6 – 19 березня 2020 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 6 – 19 березня 2020 р. ЗРАДА В ефірі програми “Право

Поділитися:
Share
Читати далі

Маленькие гешефтики власти под прикрытием эпидемии и карантина

Питание армии — это большие деньги. И если вместо ананасов покупать гнилую картошку, то это большие деньги для того, кто сообразил, что ананасы покупать не обязательно. И неудивительно, что некоторые люди активно лоббировали отмену реформы. И таки добились того, что переход военных частей на новую систему питания был остановлен, и их снабжение было отдано на аутсорс, и были приняты все меры к тому, чтобы не дай бог средний бизнес туда не пролез, и всё такое. И тут — коронавирус! Эпидемия! Карантин! Подарок с неба!

Поділитися:
Share
Читати далі

Про карантин на улице на ранней стадии по собственному опыту

Все, что я сейчас напишу, (возможно) правильно только для начального этапа эпидемии, когда заболевших мало. Эти советы только для обычного гражданина выскочившего за покупками и только в случае, если вы не собираетесь иметь плотный контакт с заболевшим – проводить профилактику, измерять температуру, заниматься транспортировкой или спасением заболевшего. То есть это просто для похода юзернейма в магазин и на Новую Почту. Все эти советы не гарантируют вам 100% защиты, а лишь снижают вероятность заболеть.

Поділитися:
Share
Читати далі

В выборе между Коломойским и дефолтом власть выбрала курс на дефолт

Дефолта можно было избежать и можно избежать даже сейчас. МВФ предлагает нам $5 млрд за «антиколомойский» закон – закон, который блокирует возможность Коломойскому вернуть ПриватБанк или получить за него компенсацию. Пять миллиардов долларов – огромные деньги для стагнирующей украинской экономики. Но Украина не взяла эти деньги. Не поднялась рука на Игоря Валерьевича, пришлось положить хрен на весь народ. МВФ не подписывался кормить наших олигархов. Поэтому олигархов будем кормить мы. Денег не будет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кличко оголосив про посилення карантину в Києві (відео)

З понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя Києва. Це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Їздити в транспорті вони зможуть тільки за наявності спеціальної перепустки для проїзду в міському транспорті. Всі інші користуватися громадським транспортом на час обмежень не зможуть.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко: Пішла з життя людина, яка є зразком чесності в професії, голосом совісті суспільства

П‘ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко висловив співчуття близьким та рідним директорки Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірини Бекешкіної.

Поділитися:
Share
Читати далі

НБУ: У чому різниця між надзвичайними станом і ситуацією

Після оголошення надзвичайної ситуації у Київській області до багатьох у двері постукалась паніка. Особливо до тих, хто ототожнює правові поняття надзвичайного стану та надзвичайної ситуації. Просимо мати холодний розум і видихнути: це – зовсім не одне і те ж саме. Національний банк на сторожі фінансової стабільності та вашого спокою, тому пояснює практичну різницю між двома правовими режимами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Недокарантинена країна

Перевести щоденну побутову поведінку на інші, тривожні рейки це потребує часу. Не може все місто просто прокинутися зранку і почати поводитися інакше. Розгребсти все в супермаркетах – це миттєва, реактивна дія. А змінення побутових навичок – процес, причому інерційний. Тому – тиснемо, усовіщаннями і власним прикладом, люди в нас такі, як скрізь, не гірші, хоча й не кращі. З владою, щоправда, фантастично не поталанило, але що вже там, ми таке проходили. В нас, власне, більшу частину життя влада була паршивезна, від СРСР до Овоча.

Поділитися:
Share
Читати далі

Онлайн-мапа поширення коронавірусу в Україні

В Україні запустили онлайн-мапу для відстежування поширення коронавірусу. У сервісі відображаються лабораторно підтверджені випадки захворювання та підозри щодо ймовірного інфікування. Також позначені основні медичні заклади, які можуть приймати інфікованих, і місця, де не підтвердились випадки зараження коронавірусом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Інших українців нема

Нічого у зелених не вийде – їм не вдасться встановити тотальний диктат під прикриттям пандемії. Їм доведеться стикнутися не з прибічниками Порошенка, а з традиційною упертістю самих українців. А в протистоянні з нею вихід буде лише один – до Ростова. Зелені можуть обурюватися цим фактом як хочуть, але мати справу їм доведеться саме з такими українцями. Бо інших українців нема.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 21.03.2020

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Вирус, который освободит нас от свободы».

Поділитися:
Share
Читати далі

Фонд Порошенка передав апарати штучної вентиляції легень у Київську лікарню швидкої допомоги (фото, відео)

Дружина п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка Марина передала Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги перші два апарати штучної вентиляції легень, які вже працюють у відділенні інтенсивної терапії. Решта вісім апаратів будуть відновлені і передані у відділення вже найближчого тижня.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення Петра Порошенка: Здолати лихо можемо тільки усі разом (відео)

«Діяти треба негайно. Стратегічні рішення очевидні. Україні життєво важливо негайно відновити співпрацю з МВФ. Настав, панове слуги, момент обирати між інтересами народу та мрією Коломойського про банк собі та дефолт Україні. Застерігаємо від популістських ідей, які лише поглиблять фінансову нестабільність і кризові явища. У 2014-15 роках ми були не в кращій, а ще в складнішій ситуації. Але вистояли і стали сильнішими. І це той шлях, яким треба йти сьогодні. Вірю в те, що ми разом поборемо і вірус, і кризу. Впевнений, що переможемо! Слава Україні!» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео