Дипломати виклик прийняли

Складно сказати, чи взагалі посольства бодай гіпотетично готувалися до такої операції, як негайна евакуація десятків тисяч наших громадян. За всіма ознаками – таких завдань їм ніхто не ставив. Довелося імпровізувати і домовлятися, що називається, «на пальцях» — а зважте на те, що в урядів іноземних країн своїх проблем вище даху.

Поділитися:
Share
Читати далі

Корисні посилання та контакти на період пандемії коронавірусу

Команда ЗеФакТи підготувала універсальний довідник з корисними посиланнями, де можна дізнатись про можливість отримання необхідної допомоги та загалом про ситуацію з коронавірусом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологія простими словами. Оксамитова підступність коронавірусу

Чому епідемії не починаються одразу? Чому саме теперішня коронавірусна мала такий довгий “підготовчий період”? У чому небезпека подібних збудників? Чому коронавірус ламає уявлення про епідемічний поріг?

Поділитися:
Share
Читати далі

Моніторинг обіцянок та заяв Володимира Зеленського. Охорона здоров‘я

«Тверезий погляд» у рамках спільного проекту з командою «ЗеФакТи» продовжує публікувати моніторинг виконання обіцянок Володимира Зеленського.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на вечір 19.03.2020

Наразі в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, три з них – летальні. Чернівецька область (15), Дніпропетровська область (2), Житомирська область (2), Київська область (2), Донецька область (1), Івано-Франківська область (1), м. Київ (3). 19 березня в Івано-Франківську померла жінка, інфікована коронавірусом COVID-19. Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 19.03.2020 (фото, звіт ОБСЄ, мапа)

19 березня 2020 р. збройні формування РФ 11 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні від ворожого снайперського вогню загинув 35-річний сержант в/ч А0409 (30 омбр ім. князя Костянтина Острозького), внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 18 березня збройні формування РФ 15 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів три військовослужбовці Об’єднаних сил отримали бойове ураження.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео