Полчаса

Вода поднимается, брат, этот корабль идёт ко дну, и хватит, слышишь, хватит орать в переговорную трубу: там, на мостике, тебя просто не слышат, там капитан не крутит штурвал, а дирижирует оркестром, старпом продал шлюпки, а штурманы на полном серьёзе говорят о “коммуникационных стратегиях” и “электоральных ожиданиях”. Мы тонем, брат, всё, признай, мы тонем, и пар твоего дыхания лениво клубится над поверхностью ледяной воды. А где-то там, наверху, оркестр заиграл кадриль…

Поділитися:
Share
Читати далі

Капітулянтство Зеленського і Ко рятує Росію

Замість докладати зусиль для послаблення агресора і тим пришвидшувати залишення ним окупованих територій, українська влада сприяє його посиленню і детоксикації. Спроба реалізувати капітулянтський сценарій призведе не до миру, а до серйозного конфлікту.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гетьман Слова

Якби Тарас Шевченко народився в наш час, то йому б вистачило вражень ще не на один “Кобзар”. І, скоріше за все, за читання на фейсбуці якихось уривків з тих віршів та поем на нього б завело справу ДБР. На то він і геній, щоби побачити далеко наперед, як раз за разом “премудрих немудрі одурять”, та за сотні років вгадати майбутнє і те прОкляте коло, яким чомусь приречений ходити цей зубожілий втомлений нарід. Проте в його слові головне гранітна віра в перемогу над мороком та непохитна воля до боротьби, інакше б Шевченко не став пророком українського народу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 09.03.2020 (фото)

09 березня 2020 р. збройні формування РФ 8 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав бойове ураження. 08 березня збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок влучання з ПТРК у вантажний автомобіль один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув та три чоловіка отримали поранення. Також внаслідок ворожих обстрілів ще три українських захисника зазнали поранень.

Поділитися:
Share
Читати далі

Перспективи наші кислі

Все більш очевидно – цей процес не зупиниться. Значить – буде штормити нас всіх. Ми знову наближаємося до моменту, коли ітиметься про саме існування нашої держави. І мусимо всі робити свій вибір.

Поділитися:
Share
Читати далі

Балада про тих, які вистояли

Мені сильно не подобаються настрої, які останнім часом запанували серед наших же прибічників. Всі оці «Порошенко не має шансів» та «надмірний оптимізм є шкідливим» у першу чергу зневірюють своїх же. Насправді ситуація зараз у прибічників Порошенка далека від катастрофи – були ситуації безнадійніші у рази, які завершувалися перемогами. А приклад я вам зараз наведу.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео