«Эх, Леша, надо было драться!»

Вечер четверга, Банковая, четвёртый этаж. В приёмной президента Украины, за столом, сидят Верочка и баба Люба и пьют кофе. Вера вдыхает дым, небрежно держа тонкую сигарету меж длинных пальцев, и качает головой, слушая бабу Любу. Баба Люба курит «винстон», стряхивая пепел в ведро с водой, отхлёбывает капучино и, покачивая ногой в старом кроссовке, что-то рассказывает. В воздухе пахнет ранней весной, дымом, лавандовым сиропом и потерянными возможностями…

Поділитися:
Share
Читати далі

Тепер у коронавіруса немає шансів

“МОЗ анонсує заборону масових заходів в Україні через коронавірус”. Вова злякався не на жарт. Хрін з ним, з вірусом, а ось корону може здути протягом. Прогнозую, загроза коронавируса буде декларуватися до кінця каденції. Зібралися ви більше двох – запакували вас янголи у ОЗК, набили в автозак (не дивлячись на вірус) і відвезли в карантин попереднього утримання. Передбачаю, що концерти “95 кварталу” масовими заходами вважатися не будуть. Вони будуть типу метро і супермаркетів – вимушеною життєвою необхідністю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Експеримент триває

Не можна обійти ряд знакових подій, які вчора відбувалися в політичному житті нашої країни. День 4 березня поточного року, звісно, можна називати по різному, але точно його не можна назвати сумним і нецікавим. Не стану зупинятися на хронології, спробую лише поділитися з вами саме сприйняттям того, що відбувалося у залі Верховної Ради.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленский убил свое будущее

Наверное, сложно осознать, что во всем, что здесь и сейчас творится, виноват ты один. И кого бы ты ни назначил в министры, твоя токсичность как конкретного президента и твоя неумелая политика будут отталкивать и низы, и верхи. Одно понятно: все это закончится быстрее, чем было кем-то запланировано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Він про це все відверто говорив ще з минулої весни

Важко уявити, як зараз угарає досточтімий Коломойський, спостерігаючи за плановою суєтою своїх маріонеток. Чувак трохи менше ніж за рік зробив з країною те, що колись провернув з ПриватБанком, а на додачу через суди позбавився податкових боргів, відновив вплив на держпідприємства та поставив під контроль купу інших, розставив свої кадри на всі вертикалі від ОП до ЗСУ, в союзі з Портновим та Аваковим використовує судову та правоохоронну систему.

Поділитися:
Share
Читати далі

У Чорнобилі з’являться нові маршрути для туристів

За 2019 рік Чорнобильську зону відчуження відвідали 124 000 людей. На збільшення потоку відвідувачів вплинуло спрощення процедури оформлення перепусток, створення додаткової інфраструктури, злагодженість у роботі служби забезпечення відвідування зони відчуження, розробка безпечних маршрутів. На початок сезону підготовлено декілька нових маршрутів, зокрема відкриються й повітряні подорожі зоною відчуження. Серед країн-лідерів, громадяни яких побували у Чорнобилі: Україна – 26228, Велика Британія – 18460, Польща – 10416, Німеччина – 9015, Сполучені Штати Америки – 6441, Чехія – 4582 осіб.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 05.03.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

05 березня 2020 р. збройні формування РФ 9 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів один український захисник отримав поранення та ще 2 військовослужбовця Об’єднаних сил отримали бойове ураження. 04 березня збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів 4 українських захисника отримали поранення.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про славнозвісне Державне оборонне замовлення – ДОЗ-2020

Чому такої суспільної уваги потребує, на перший погляд, рутинна відомча/міжвідомча процедура? Насамперед тому, що при його формуванні та прийнятті у діючих посадовців ГШ-МОУ-РНБО є унікальна можливість продемонструвати не на словах своє бачення і ступінь опікування перспективами постачання озброєння і військової техніки до Збройних Сил. В той же час у мільйонів платників податків з’являється можливість побачити, як саме будуть витрачатися значні суми з оборонного бюджету. У нас з вами є щонайменше тиждень для того, щоб проговорити потенційні “гострі кути” оборонного замовлення і критичні зауваження до проекту документу. Будемо говорити про ракети, бронетехніку, боєприпаси і, звісно, про гроші!

Поділитися:
Share
Читати далі

Речь Зеленского в Верховной Раде. Последствия для Украины

Все, что было сделано за последние пять лет, пойдет под нож. И вот когда мы будем на Майдане протестовать против Президента, Кабмина и ВР, которые все разворовали, когда страна будет фактически в преддефолтном состоянии, ВОТ ТОГДА Россия и активизируется на востоке. Вчера был запущен обратный отсчет. Никто не знает, как именно и когда это будет происходить. Но вчерашняя речь Зеленского показывает, что именно такой путь развития он выбрал. За олигархов не беспокойтесь – они с Путиным договорятся. Главное, всегда помните, ми зробили це разом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Казус Зеленского

Вчерашний марш-бросок по Верховной Раде, мне кажется, заставит его воспитателей-наставников включить в команду телохранителей пару опытных санитаров из какой-нибудь столичной психушки. Дабы те вовремя гасили возможные перверсии и девиации своего клиента. Особенно во время зарубежных гастролей. Во избежание, как говорится…

Поділитися:
Share
Читати далі

Єдиний сценарій Зеленського

Єдиний сценарій, який наполегливо втілює Зеленський і олігархи, – російський. Після успішного вкорінення російських агентів в найближче оточення президента України, заміни Богдана на Єрмака, посилення впливу Разумкова абсолютно логічною є заміна Уряду Богдана на Уряд Єрмака. Уряду Єрмака відведена дуже проста місія. Ні, це не реформи, як Ви подумали. Новий Прем’єр-міністр і новий Уряд лише поглиблять існуючу кризу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Розтяжка Зеленського, або «Цвєтік-сєміцвєтік»

Біда “розтяжки” Зеленського в тому, що в “новому” уряді він не отримує найменшої надії на ефективність. В силу персональної професійної придатності складу. Зате кількість “бенефіціарів” і “джерел впливу” збільшилася значно. Наприклад “частка” Ахметова помітно зросла. І Фірташ тут. А вже про людей Єрмака з російським впливом і говорити нема чого. Важко очікувати, що всі ці люди будуть (як попередники) метушитися з приводу виконання всіх вологих мрій найвпливовішого політика сучасності. Ці люди початково заточені абсолютно під інше.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео