Фракція «Європейська Солідарність» вимагає від влади припинити переслідування Українського Кіберальянсу (відео)

«Організація «Ukrainian Cyber Alliance» з перших днів війни робила все, аби захистити українську державу і знайти підтвердження московських вторгнень. Вони сканували системи безпеки і вказували на проблемні питання, аби Україна ставала сильнішою. Сьогодні замість того, аби боротися з московськими зайдами, щоби боротися проти повернення тих людей, які сприяли початку війни, які довели до ситуації з розстрілами на Майдані влада намагається розправитися із тими, хто активно боронив всі ці роки українську державу», – зауважила Софія Федина.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Час говорити правду – все, що Зеленський обіцяв рік тому, виявилось обманом» – Петро Порошенко (відео)

«Нові обличчя. Виявилося, що до нових облич потрібно мати досвід, розум, які не були продемонстровані. І де-факто все це закінчилося обманом. Нові обличчя – обман, кінець епохи бідності – обман, кінець епохи жадібності – обман. Я наступного дня принесу вам мир – обман. Країна різко підніметься щодо поваги до неї в світі – обман. Я думаю, що час говорити правду», – наголосив лідер “Європейської Солідарності”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Малоросійський резерв, або Як митрополит Онуфрій відпрацьовував у Чорногорії

Зазнаючи все більше поразок у зовнішніх авантюрах, РПЦ, під «мудрим керівництвом» Кремля, все більше прикривається своєю «самоврядною» українською складовою як розхідним матеріалом у чужих, шкідливих для України конфліктах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Повернення старих облич

Ну, вітаю всіх. Спостерігаючи за виїзним шоу «95 квартал» у Верховній Раді, я сьогодні ледве втримувався від сміху і глузів. Героїчна і безкомпромісна боротьба з Порошенком добігла свого логічного кінця – Україна остаточно здала себе сама під керівництво олігархів. Скільки ще треба от таких поворотів, аби збагнути – в нинішній Україні може бути або як за Порошенка, або набагато гірше?

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 04.03.2020 (відео, звіти ОБСЄ, мапа)

04 березня 2020 р. збройні формування РФ 5 рази порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів чотири військовослужбовця Об’єднаних сил отримали поранення. 03 березня збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один український захисник загинув, ще 5 військовослужбовців отримали поранення.

Поділитися:
Share
Читати далі

SHARP`s REVIEW – 03.03.2020

«Вероятность роспуска Рады стремится к нулю: СН уже не получит такого количества мест», – Арахамия. Шикарная логика! Получается, прошлую Раду можно было разогнать по беспределу только для того, чтобы теперешнее сборище любителей проституток, ранее судимых педофилов, ватников и слуг Коломойского, сформированное путём случайного набора цифр, не потеряло гордое звание зелёного моностада. Я аплодирую циничности не только Арахамии, но “дальновидности” тех, кто за него голосовал.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гроші мають значення

Відсутність грошей знищує довкілля сильніше ніж їхній надлишок. “Екологічна криза” – це не екологічна проблема, а соціально-психологічна. Зниження тиску на довкілля можливе лише тоді, коли люди відійдуть від тривожної межі бідності (фактичної і ментальної).

Поділитися:
Share
Читати далі

Нельзя заплатить больше зарплаты, чем наработано

Очень хотелось бы, чтобы наше правительство понимало простую истину – добавленную стоимость в пользу зарплат мы уже давно делим как в Европе, а вот европейских зарплат нет потому, что создаваемая добавленная стоимость низкая. И как не дели маленький пирожок, всю семью не накормишь. Чтобы все были сыты, нужно чтобы пирог был больше. А чтобы он был больше, нужно создавать благоприятные условия для тех, кто его создает, а не придумывать, как еще откусить в виде налогов или ужесточения администрирования.

Поділитися:
Share
Читати далі

Озброєний до зубів ворог на порозі

Зеленському, як актору, варто хоча б Чехова згадати. Там, де про сцену, рушницю і неминучий постріл. І припинити слухати заангажованого «миротворця» Єрмака. Бо недалекоглядний чи боягузливий головнокомандувач – це найгірше, що може статися з країною за таких умов. Армія вже здатна дати відсіч ворогу, якщо у неї на руках не виснутиме страх і невпевненість президента.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почему АМКУ завел дело на Нафтогаз

Мы таки пошлем МВФ нахрен, и денег у нас не будет. Никакого роста 5% нам не видать, но дело не в этом. Дело в том, что для того, чтобы воевать с Россией, НАМ НУЖНЫ ДЕНЬГИ. И тут становится понятно, почему Ермака называют “агентом Кремля в Украине”. Мне не страшно, что ко мне придет Корд, “потому что я пишу плохо про Зеленского на фейсбуке”. Мне страшно, что будет с ВСУ после того, как мы сделаем все, что хочет Ермак. Потому что Россия от нас не отстанет. Мы или проиграем войну или врежем им так, что они забудут сюда дорогу.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео