Робочий візит Петра Порошенка до Брюсселя. День третій (фото, відео)

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко провів зустріч із Виконавчим Віце-президентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом, на якій відзначили важливість збереження особливої уваги до України з боку нової Єврокомісії. Також Петро Порошенко обговорив питання продовження реформування української економіки та продовження програми МВФ щодо підтримки України з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою.

Поділитися:
Share
Читати далі

Порошенко подає 14 позовів проти ДБР, Нацполіції, прокуратури та НАБУ (відео)

Адвокати Петра Порошенка звертались до правоохоронних органів із заявами щодо розслідувань фактів, оприлюднених у «плівках Труби», однак у ДБР, НАБУ, прокуратурі і Нацполіції проігнорували ці заяви. Бездіяльність правоохоронних органів була оскаржена в судовому порядку, і наразі вже є 14 ухвал. Тому адвокатами Петра Порошенка подаються 14 позовів про відшкодування моральної шкоди. І це тільки початок.

Поділитися:
Share
Читати далі

Все началось в Привате. Там и закончится

Ситуация вокруг ПриватБанка становится все более определяющей для нашей страны. Несмотря на все попытки набившихся в зеленую команду светлых людей, антикоррупционеров и реформаторов закрыть глаза и представить, что Коломойского не существует. И что мы как-то вырулим. Или Гончарук вырулит. Не вырулит. Давно ничего не боюсь, я вообще отбитый и потому я буду в пятницу 31 января, в 10:00 под Верховным судом на Орлика, 8 и вас туда зову, потому что уже разок не сходили и на 8 лярдов Беня государство разул. Вот теперь пойду. И дальше буду ходить.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ніщо не зупинить коронавірус, час якого настав!!!

Офис президента Украины, с виду ничем не отличающийся от Администрации президента. Третий этаж, кабинет главы государства, темно, скучно, за окном идёт печальный снег, и даже шторы понуро висят, символизируя большие и амбициозные желания, уткнувшиеся в неумение, незнание, неспроможність и дыру в бюджете. Слышно, как капает вода из крана в ванной комнате…

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 29.01.2020 (звіти ОБСЄ, мапа)

29 січня 2020 р. збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Українські захисники давали адекватну відповідь з дозволеного озброєння, змушуючи противника припиняти обстріли. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. 28 січня збройні формування РФ 12 разів порушили режим припинення вогню. Вчора у результаті підриву на невстановленому вибуховому пристрої два військовослужбовця Об’єднаних сил отримали бойові поранення.

Поділитися:
Share
Читати далі

Цена ошибочного выбора

Ко мне часто обращаются с просьбой помочь выбрать кофейный аппарат. Просто я разбираюсь в этой технике. Народ всегда в большинстве своем будет ограничен в специфических знаниях, нужных для принятия решения и выбора. Будь то выбор кофемашины и автомобиля с компьютером или президента. Вот с этой проблемой мы не боремся. Мы даже не ищем инструментов для борьбы с этой проблемой, а должны. Обязаны. У нас есть инструменты, которые не допустят пьяного водителя за руль автобуса, но нет инструментов, которые не допустят профана за руль державы.

Поділитися:
Share
Читати далі

А у нас сьогодні Держкіно померло…

Тепер мегаважливим сектором рулитиме екс-керівничка комунального кінотеатру в Запоріжжі. Угумсь – фаховість фонтаном. А людину, яка вміє організовувати кінофестивалі і за яку горою стояла професійна спільнота, завалили. Тішитеся українським кіно? Це не на довго – бажання малоросів запхати в кінотеатри “акакуюразніцу”, рагулячий гумор і інші підходи, відкатані довколаЗеленськими бізнесами, змінить афіші на типову малоросійську картинку.

Поділитися:
Share
Читати далі

Легализация игорки от Зе продолжает сверлить дно

«Тот факт, что оборудование будет ввозиться откуда угодно, а не производиться в Украине, широко открывает ворота для злоупотреблений. По сути, теперь будет нереально осуществлять фискальный контроль над оборудованием, работающим в казино. Под видом импортной начинки может быть поставлено все что угодно. Норма об оборудовании не старше 2019 года явно лишена смысла и добавлена только для того, чтобы запудрить мозги депутатам», – сказал собеседник в Кабмине.

Поділитися:
Share
Читати далі

Екс-адвокат Януковича перевершив навіть свого клієнта

Адвокат Януковича злякався, що Таня жбурне в нього телефон. Колись Янукович втратив свідомість від яйця. А Таня безстрашна. Вона захищала і захищатиме країну і пам’ять про Майдан. В ДБР зайшли реваншисти та антимайданівці, це очевидно. Їх консультують антимайданівці та реваншисти. Але чому, коли «ЄС» захищає пам’ять про Майдан, інші партії Майдану мовчать. Люди, що з нами?

Поділитися:
Share
Читати далі

Страху нема

Страху нема. Є лише огида і бридота. Як до потвори, яка знову і знову вилазить, аби пред’явити світу своє слиняве рило, повне іклів. Зеленої. Якщо ЗЕкоманда перестала бути страшною, значить, частину перемоги ми уже здобули. Бо смішною вона стає як раз зараз. А зневаженою зробить себе сама, навіть без нашої допомоги. Невдовзі. ЗЕкоманда все робить для того.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мне в юности нравились пацифисты

Ведь всё началось не с Градов и не с вооруженных упырей. Всё началось с толерантности. С ошибочного суждения про то, что шутки безобидны. Что развесёленькие анекдоты про евреев, украинцев, прибалтов, чукчей, армян – это народное творчество, братские безобидные подколки. А вовсе не спланированная политика, когда быть евреем, украинцем, прибалтом, чукчей немножечко стыдно. Некомфортно. И только русские витязи – зашибись. Но потихоньку это ломается. Туго, со скрипом и скандалами, но это лучше, чем тотальная толерантность прежних лет. Теперь главное – не позволить всё отыграть назад.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хтось завжди йде битися до Крут

Їм виявилося не однаково. І вони не питали розгублено «какая разница?». Вони тримають небо, завдяки їм ми раз за разом отримуємо новий шанс вирватися з проклятого кола малоросійства та бездержавності. Деякі політики й досі трактують ті події як більшовицько-українську війну. А насправді то була війна проти України, яку вела Росія і в червоній, і в білій своїх іпостасях. Не тільки ж Муравйов у вісімнадцятому, а ще й Денікін у дев’ятнадцятому. І Путін в чотирнадцятому. Воля – то важкий тягар, її не вимірюють “мазанням на хлєб”, зате моментально втрачають через глупство та наївну віру в “слуґ народа”, що і сталося тоді та на наших очах відбувається сьогодні.

Поділитися:
Share
Читати далі