SHARP`s REVIEW – 24.01.2020

Главный информационный вызов вчерашнего дня – противоречивый тренд поездки Зеленского в Израиль. Личная трагедия преЗЕдента в том, что он упорно пытается проводить политику “и вашим, и нашим”. Пытается настолько неумело, петляет настолько нелепо, а отмазки придумывает настолько глупые, что вызывает в лучшем случае жалость, в худшем – ненависть и раздражение. Даже у таких покровителей как ботокс и Коломойский.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 24.01.2020 (звіти ОБСЄ, мапа)

24 січня 2020 р. збройні формування РФ 10 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 23 січня збройні формування РФ 11 разів порушили режим припинення вогню. Вчора у результаті ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.

Поділитися:
Share
Читати далі

ДБР сьогодні діє на боці країни-агресора (фото, відео)

Дії ДБР є продовженням довготривалої стратегії, спрямованої на зміну бачення подій Революції Гідності у відповідність до шаблонів кремлівської пропаганди. Народні депутати від «Європейської Солідарності» і в майбутньому будуть вимагати пояснень від керівництва ДБР за призначення адвоката Януковича Бабікова на посаду заступника голови ДБР, за саботаж розслідування справ Майдану, а також за відмову розслідувати факти, виявлені на «плівках Труби».

Поділитися:
Share
Читати далі