КВН проти ФСБ – це не комедія, а драма, що перетворюється на трагедію

Ми спостерігаємо процес зосередження на всіх напрямках можливостей Кремля для подальшого наступу на українську державність та захоплення її територій, а не щоб “сдєлать хорошо народам Донбасса”, і тим більше не “установіть мір”. Українська ж влада деградувала до рівня 2013 року, продовжує брехати своєму виборцю і загіпнотизовано спостерігає за діями ворога в наївних сподіваннях чи то “домовитись посєрєдінє”, чи то “переграти Путіна”.

Поділитися:
Share
Читати далі

SHARP`s REVIEW – 20.01.2020

В оновленій Конституції РФ хочуть зафіксувати приєднання України та Білорусі. Про це заявив лідер громадської організації “Українці Росії” Богдан Безпалько. Це вперше, коли малорос на службі у Путіна заявляє про необхідність закріплення в конституції Московії возз’єднання всього російського світу. Є одне правило: ворог дозволятиме собі рівно стільки, скільки дозволятимемо йому ми. Сутності не повинні примножуватись, – стверджував Окккам. Жодної поступки ворогу! – стверджував Порошенко. Яка різниця? – стверджує гарант. Дайте йому ще часу! – стверджує “миролюбива” більшість. Якби ми були Швейцарією, і якби мали той час…

Поділитися:
Share
Читати далі

Феєрія лицемірства. Частина 2

Власне, саме так і виглядає піар на крові. З людяністю і мораллю це не має нічого спільного. Коли в госпіталь везли десять наших військових у важкому стані, то кортеж швидких пробивався через пробку як зазвичай, – ніхто не перекривав дороги. І камера перед ним не їхала, і в аеропорту їх зустрічав тільки дрібгийий, мерзенний дощ (а не дрібний, мерзенний зеленський) та екіпажі швидких. Я не проти того, щоб оголошували траур, або щоб Шмаркля з сумним фейсом віщав про цінність життя. Просто чомусь виходить так, що цінність життя одних незрівнянно вища ніж у інших.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 20.01.2020

20 січня 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. 19 січня збройні формування РФ 11 разів порушили режим припинення вогню. Вчора у результаті ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вы ЭТО выбрали, так заставьте ЭТО работать!

В 14-м 15-м мне казалось, что в войну, пережевывающую жизни и судьбы, втянуты все. Не сопричастных нет. Каждого зацепило. Окопами, сетками, медикаментами, рисунками на фронт, похоронками, пленом. НЕРАВНОДУШИЕМ. А потом оказалось, что есть люди, у которых войны нет. Они ВНЕ. Они ВСЕГДА вне чего угодно, что хреново вписывается в уютный маня-мирок, где можно заказать суши на дом и «прилёт» – это когда самолёт садится. Им так удобно – думать, что серый волк не асилит сломать их конкретный домик к чертовой матери. А потом вот этих, нетронутых войной, оказалось много, и один из них был назван Президентом Украины. Хотя логичнее было бы назвать его губернатором Малороссии.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко особисто прийшов у ДБР і примусив слідчих діяти відповідно до КПК (відео)

Сьогодні, 20 січня 2020 року, Петро Порошенко, скасувавши важливий закордонний візит до Швейцарії і заплановані зустрічі зі світовими лідерами, особисто відвідав Державне бюро розслідувань, щоб повернути слідчих ДБР у рамки закону і примусити їх вручити повістки про виклик свідка у порядку, встановленому КПК. До цього дня жодних повісток Петро Порошенко не отримував.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прекрасные мальчики в пикселе

Понимаешь, братик, какая фигня… возле ділянок розведення – потери. И на самих ділянках. Не должно так быть: войска развели, там никого нет… почему там потери? Да потому что наши люди работают. Потому что семьдесятдвойку еще рано хоронить, потому что вся эта долбаная ділянка – на самом деле “серый” ворфэйр и минные засады, это сепарские квадрики для наведения, это наши разведосы, это работающие часто негласно и всупереч воле высоких штабов ребята. Это мехбригада, детка, с поддержкой ещё и отдельного разведбата со славной и кровавой историей. Эти прекрасные мальчики в пикселе тебе ещё и не то исполнят.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пан Шабунин, почему вы не возмущаетесь?!

Если бы Зеленский полетел в рамках государственного или рабочего визита, то все расходы бы оплачивало государство. Но и Юлия Мендель, пресс-секретарь, и Андрей Ермак, помощник президента, в унисон говорят про частный визит, за который кто-то платил деньги. Или Зеленский, или еще кто. Сегодня ровно в полночь истек срок подачи изменений в декларацию, если сумма трат превысила 100 000 гривен. А изменений в декларации нет… И, кажется, у нас президент нарушил Закон Украины. И, кажется, у нас президент – коррупционер. Виталий Викторович, как так? Изменений в декларации нет. Возмущений Центра противодействия коррупции нет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Янелох залюбки забанить все, чим має пишатися нація

Агент Янелох, він же Моніка, він же Вова Оманський заявив, що треба героїзувати тих, хто “не викликає конфлікту”. Ну… в їхніх кварталах , скажімо, Путін не викликає конфлікту, в нього тупо пруть як не сценарій “президент говорить із прем’єром”, то чергове дебільне показушне шоу. Так що, може, кремлівського на героїзацію подаємо вже, чи “дайте йому 100 днів”? Дивляться на це ганьбисько з небес Острозький, Сагайдачний, Виговський, Гуляницький, Омелянович-Павленко, Горліс-Горський, Безручко і сотні інших… дивляться і зітхають з презирством до холопів…

Поділитися:
Share
Читати далі

Нові умови змушують вивчати нові слова

Наша влада активно розширює наш світогляд. За попередні місяці ми вже зжилися з терміном “іспанський сором”. Це коли партачать чи бикують вони, а пекельно соромно від того нам, нормальним людям, які не голосували за зелену шмарклю, не принижувалися й не зневажали свою країну в світі, не дуркували на державних посадах… Нинішня історія з мега-супер-пупер компетентними прем’єром, урядом та прєзєдєнтом, у якого “вакуум в голові”, змушує згадати інший термін: КАКІСТОКРАТІЯ. Це система управління, яка перебуває у веденні найгірших, найменш кваліфікованих або найнедобросовісніших громадян.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео