А чому Ломаченко мав бути не ватником?!

Вася був нормальним пацаном із 90-х. КВН Маслякова, Іванушкі інтернешнл, Іронія судьби, Брат-2, Цой, Наутілус, Дом-2 і Лєна Бєркова. В його рідному Білгороді-Дністровському, на Одещині, розмовляти українською майже напевне вважалося бути отстойним лохом. Тому Вася виріс, а його офіційний сайт ведеться двома мовами. Англійською і… правильно! Російською. Згортання українізації автоматично означає зростання ватності. Якщо зараз не захистити Закон Про мову і культурні здобутки останніх років, нашу країну знову будуть представляти у світі різні ватні усіки і васіки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Холодильник не победит телевизор

Давайте посмотрим на Харьков. Четыре тысячи квартир без отопления. Сколько это людей? Не знаю. Семь тысяч? Десять? Достаточно, чтобы вынести городскую власть к хренам за городские стены в дёгте и перьях. И знаете, что происходит? Ничего. Более того, когда неравнодушные активисты приходят в эти квартиры и говорят: «Давайте все вместе навалимся», — знаете, что происходит? Их посылают на хрен. И холодные батареи не победили телевизор и украшенный к празднику город.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обидели Ваву, написяли в тапки

К 16 января, годовщине принятия “диктаторских законов януковича”, нам готовят праздничный сюрпрайз. Я не могу иначе объяснить всю ту возню вокруг оппозиционных телеканалов, СМИ и прочих блогеров. Ярким примером у нас внеплановая проверка Прямого Нацсоветом. Покажите Ваве суд – туда нужно иски подавать. А то сразу ножкой топать и верещать, что он не лох. Это цензура, Вава. С таким подходом вы всем кварталом, в компании с Г+Г, должны уже на пожизненном сидеть. Потому что нету столько денег за моральный ущерб рассчитаться со всеми, кому вы его нанесли. Даже если вас со всей роднёй на органы разобрать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якби ми на останніх виборах обрали в президенти табуретку…

Так, звичайну бездушну дерев’яну табуретку. Як ви думаєте, наскільки зовнішня та внутрішня політика держави від того змінилась би? Її точно так же продовжував би любити електорат, бо вона не краде. Її точно так же можна було би тихцем відперти кудись на моря, потім тиждень всією країною її шукати… А ви бачите якусь різницю? ДОПОВНЮЙТЕ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гірше совків лише совки в шароварах

Порошенко чи не в кожному виступі 2014-2019: “Війна Росії проти України має на меті знищення української державності”. “Націоналіст” Стерненко у “опозиціонера” Іванова 2020: “Вина Порошенка в тому, що він не назвав війну війною, і ми тепер це розгрібаємо”. І всі такі – “не назваааав!”, “не назваааав!”, “це нааааслідкииии!”, “ми боооремоось, розгрібаааємо!” Нормально так вклалися розумні люди і в “слуґ”, і в “опозицію”, і в “націоналістів”. Грамотно, прям як після обміну досвідом з ФСБ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нет у нас никакого Президента. Скоро уж год, как нет

Хватит писать “Зеленский – слабый президент”. Зеленский – не президент. Зеленский – нанятый актер, прикрывающий снятыми роликами ликвидацию суверенитета страны Коломойским, Аваковым и Портновым. Зеленский – это вывеска. Это “маленька тваринка, що загортає [отнюдь не шоколад] у фольгу”. Ликвидируется все, что было сделано за пять лет по деколонизации и деолигархизации. Страна укладывается под Россию политически и под Днепропетровский олигархический клан экономически. И сделано на этом поле уже очень много. Какова будет окончательная цена за глупость избирателей Зеленского, запустивших механизм ликвидации суверенитета Украины? Цена растет каждый день.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко закликає владу ініціювати спецзасідання Радбезу ООН щодо авіакатастрофи в Ірані (відео)

Україна має використати усі наявні міжнародні механізми у розслідуванні авіакатастрофи літака авіакомпанії «МАУ» в Ірані задля того, щоб відновити справедливість, зберегти проукраїнську міжнародну коаліцію та не допустити втягування нашої держави у геополітичні конфлікти. Про це заявив у відеозверненні п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 10.01.2020 (фото, звіт ОБСЄ, мапа)

10 січня 2020 р. збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 9 січня збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Вчора у результаті ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, ще чотири отримали поранення. На Донеччині прикордонники зі складу ОС затримали чергового свідка для Гааги – бойовика, який охороняв місце і залишки збитого росіянами літака рейсу «МН17».

Поділитися:
Share
Читати далі

Що затримало Зеленського в ОМАНливій відпустці?

Цікаву штуку розкопало видання «Тексти» – практично детектив. Зеленський «обірвав відпочинок і терміново прилетів до Києва» через 18 годин (!) після аварії Боїнга МАУ. Що він «літака чекав» – не пройде, літак його віз чартерний, і переліт з Маскату в Київ Зеленському обійшовся у $63-75 тис. Що це було?

Поділитися:
Share
Читати далі

В дороге кормить не обещали

“Дарагие” пенсионеры и прочие граждане, которые рассчитывают на социальные выплаты. Можете прекращать рассчитывать. Наступил конец эпохи бедности и пришла эпоха нищеты. Решением демократического большинства мы все вынуждены идти к светлому будущему. Можете теперь с ностальгией вспоминать про пол-таблетки и пол-вареника. Вы выбрали “слуг народа”, а “слуги” своим монобольшинством выбрали вам законы, которые сделали возможным уменьшение пенсий и отказ в субсидиях. Никто раньше такого не практиковал.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не варто шукати ніяких теорій змов

Одна із когнітивних особливостей людського мозку полягає в тому, що він не може змиритися з незавершеністю “картини реальності”. Наш мозок на автоматі домальовує щось, опираючись на свій попередній досвід. В умовах стресу і емоційного збудження малювання прискорюється. Уявіть собі старлея, який сидить в консервній банці з ракетами всередині та радаром на даху. Три дні його накручувала пропаганда. Дві години тому де-факто його країна оголосила війну США. І тепер старлей сидить із посинілим від напруги пальцем над кнопкою “Пуск”. Ось палець і смикнувся. При цьому для надійності аж двічі. Причина одна – когнітивні особливості мозку в стресовій ситуації.

Поділитися:
Share
Читати далі

Український сором

Ця ганьба, ця безхребетність в контексті події, за якою слідкує весь світ, в контексті наявності відеодоказів збиття літака в публічному доступі та в контексті заяв лідера країни в стилі “Беня, а де море?” перетворює нас, нашу країну в країну тєрпіл в очах всього світу. Саме нас з вами і саме нашу країну, а не Зеленського. Бо ніхто зовні не буде розбиратися, чому президент – безхребетний тєрпіла, а народ – ні. Президент країни своїми діями на весь світ демонструє те, що ми терпіли, і ми не будемо боротися за наших громадян, нашу честь і нашу державу, приходьте, вбивайте нас, ми, маючи докази, будемо питати “Беня, де море?”.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share