Щодо катастрофи пасажирського літака авіакомпанії МАУ 08.01.2020 (списки загиблих, брифінг, відео)

До розслідування катастрофи Boeing 737 рейсу PS 752 відповідно до норм міжнародного права будуть залучені країни, громадяни яких загинули сьогодні, а також представники авіаційної влади України, Ірану, компанії-виробника Boeing, авіакомпанії МАУ, а також Національного бюро розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами в Україні. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

Поділитися:
Share
Читати далі

До МЗС України було запрошено Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні

Під час бесіди та у контексті обговорення факту спільної заяви Послів Республіки Польща та Держави Ізраїль від 2 січня увагу польського посла було привернуто до контрпродуктивності публічної дискусії щодо внутрішніх питань української політики.

Поділитися:
Share
Читати далі

Український БПЛА здатний виявляти міни з точністю до сантиметра (фото)

Одне з вітчизняних підприємств у кооперації з іноземною компанією розробили спеціальні магнітометричні датчики для БПЛА, здатні виявляти боєприпаси, що не розірвалися. Ці датчики монтують на безпілотний літальний апарат типу «коптер», який виконує обліт необхідної ділянки місцевості на висоті 5-10 метрів і визначає не лише місця перебування вибухонебезпечних предметів, а і їхні контури. Причому вони здатні це робити як удень, так і вночі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ящик Пандоры

Настоящий тренд Украины с весны 2019 – не “миру-мир”. И даже не “кто я?”. Дело гораздо серьезнее, ведь нам внушают стиль поведения: защищаться не модно. Забирают – отдай; быть трусом приемлемо. Стал трусом сам – приведи друзей; поддержать рынок того, кто тебя убивает, морально не сложно. Это всего сотня, другая гривен. На рубли это немного, а чо? погибают те, кому эта защита была нужна. То есть каждый сам за себя. Но в случае угрозы тем, кому “нет разницы”, – будь добр, рискуй своей жизнью. Они своей рисковать не будут. Сегодня Украина опробует новый путь: плюй на всех! Всем pohuy! Это модно, и это правильно!

Поділитися:
Share
Читати далі

Привыкайте, Владимир Александрович

Среда, больше похожая на понедельник: в Офисе президента мощные сотрудники первого лица страны ведут себя также, как и, собственно, и остальная страна – икают оливье, втягивают живот и делают вид, что соскучились по работе. На втором этаже унылого здания на Банковой, в спортзале, выполненном в светлых и радостных тонах, пыхтит под штангой президент Украины. Владимир Александрович одет в дорогой велюровый спортивный костюм, на голове – потовпитывающая повязка, в глазах – тоска по солнечному Оману…

Поділитися:
Share
Читати далі

Мироточивый Сивохо

В 2020-м году вместо следствия по делам убийств на Майдане мы попробуем разобраться, кто тут разжигал войну. Кто эти приспешники пентагонских ястребов, которые точат свои когти на братские социалистические народы. И кто убивал беззащитных донбасских трактористов, мы тоже разберёмся, не сумливайтесь. По айпи и убэдэ вычислим.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 08.01.2020 (фото, звіти ОБСЄ, мапа)

8 січня 2020 р. збройні формування РФ 2 рази порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів два військовослужбовці Об’єднаних сил отримали поранення. 7 січня збройні формування РФ 2 рази порушили режим припинення вогню. Вчора у результаті ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було. У районах проведення операції ОС триває робота щодо введення до штатів, реєстрації та постановки на облік до військових частин техніки, наданої у якості гуманітарної допомоги.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ти – не лох. Ти – чорт

Ігнорування результатів експертизи допомогло Генеральному Прокурору назвати вбивцею людину, яка не може бути вбивцею, тому що вона на 5 сантиметрів вища, ніж максимальній можливий зріст, який допустила експертиза. Отже, завдяки двом людям Президента у нас троє невинних людей було зганьблено, оббрехано і кинуто до в’язниці, де вони й провели новорічні свята, поки людина, яка несе за це відповідальність, тусувалася у п’ятизірковому готелі Оману.

Поділитися:
Share
Читати далі

Народ не один. І не братній

Коли українці радіють впавшим російським військовим літакам, – це нормально. Навіть якщо військовими були музиканти. Бо це ворог. Він на службі та отримує гроші за те, що забирає чужі життя у складі армії РФ. Коли росіяни радіють збитому українському цивільному літаку, – це теж нормально. Для росіян. Бо в світі змінюється все: президенти, клімат, тривалість робочого дня і два рази на рік телефони від Apple. Не змінюється тільки лють і ненависть росіян від однієї тільки думки про те, що Україна може бути вільною.

Поділитися:
Share
Читати далі

Третя

Соцмережі наповнені зойками – ой, зараз почнеться третя світова війна. Діточки, я напишу вам те, що пишу вже шостий рік підряд, – світова війна йде з 2014. І ми в її епіцентрі, хоч дехто із особливо тупеньких або підленьких вважає це “гражданским противостоянием”. Жертви були, є і будуть. При цьому жертви серед цивільного населення будуть в рази перевищувати жертви серед комбатантів. Звичайно, хотілося, щоб в такий момент нашу країну очолював Президент, а не російський колаборант Бубочка Янелох. Але й самі прорвемося, не вперше.

Поділитися:
Share
Читати далі

Украина сегодня покалечена

У страны отрезали конечность. И она теперь, хромая, уже не так быстро бежит в европейскую сторону. И не так много у нее сил, чтобы отбиваться, в процессе получая и внутренние проблемы. Каково это – видеть на своей территории покалеченную землю, которая похожа на “ничью”? Вдумайтесь: на наших глазах произошло чудовищное преступление. Мы пережили самое страшное, что могло быть, и теперь кто-то радуется, что новая власть принесла нам “мир”. Нашу страну делят между собой люди, ее не любившие, может быть, никогда. Праздники закончились, если что. Народу нужны новые зрелища, если хлеба начинает не хватать…

Поділитися:
Share
Читати далі

ОМАНлива історія

По факту президент Зеленський підписався під тим, що чхати йому на біди та проблеми його виборців. Він веде своє життя – окреме від всієї іншої України. В його житті – Оман.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share