Какие могут быть угрозы от братушек?!

Вот она, какая разница, в действии. МИД чётко следует линии партии. Министр иностранных дел, который Вадим Пристайко, ликвидировал департамент МИДа, который занимался противодействием угрозам со стороны РФ. На его месте будет работать обычный отдел РФ по изучению территориальных вопросов. Изменилась вся концепция работы. Уничтожается всё, что за шесть лет было сделано для эффективного противостояния россии. До какого рубежа это всё может дойти? Какого цвета линии нужно ещё нарисовать? В каком количестве?

Поділитися:
Share
Читати далі

Вони почали щось підозрювати

Деякі прихильники Зеленського вже відчувають, що щось йде не так. Немає ні проривів, ні покращень, ні зменшення тарифів, ні зростання пенсій. Є маніпуляції, роліки у ФБ, обіцянки та заклики «нємного потєрпєть». А ще – дірка у бюджеті, падіння промисловості, повний провал дипломатії, повзуча здача державних інтересів і “какая разніца”. Тому прихильникам Зе не залишається нічого іншого, як мотивувати своє голосування за колаборанта і нездару начебто неймовірним “розкраданням Порошенка”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 04.01.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

4 січня 2020 р. збройні формування РФ 1 раз порушили режим припинення вогню. Сьогодні, під час пересування між взводними опорними пунктами, два військовослужбовця Об’єднаних сил отримали поранення внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої. Постраждалих було доставлено до медичного закладу, ім надана кваліфікована допомога. 3 січня збройні формування РФ 3 рази порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новорічний Бандера та довгі вуха плєшивого карліка

Посли Ізраїлю і Польщі висловилися у спільній заяві проти відзначення пам’яті Бандери, Мельника, Івана та Юрія Лип у Києві та Львові. Ми по різному ставимося до різних дій українських історичних постатей, але завжди шануватимемо борців за волю України. Але, на жаль, світова політика, Росія часто впливають на дії наших партнерів. Маємо знати це, не давати себе спровокувати, мати мудрість і терпіння. Ми маємо пам’ятати, що антисемітизм – зло, що звинувачувати поляків у створені таборів смерті неприпустимо, що і українці, і поляки, і євреї – жертви Сталіна і Гітлера у Другій світовій. Ми разом маємо не сперечатися, а спільно протистояти їхнім нащадкам.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мир і меч

Чому вважаєте, що мир має бути важливішим за боротьбу, а замирення з позицією опонента – за протистояння? Чи маємо ми примирятися з тими, хто руйнує підвалини суспільства, в якому ми живемо? Чи маємо ми “понять и простить” гвалтівника, вбивцю, зрадника чи іншого зеленого більшовика? Чи повинні ми прагнути ставати однаковими в своїх словах і діях? Незважання на різницю між співвітчизниками має свою межу. Межу толерантності. Від того, як виставлена ця межа, залежить не лише успішність країни, а і її існування.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Перезавантаження» ДБР

Багато хто думає, що так звана “перезагрузка” ДБР – це відновлення справедливості, а звільненням Труби Зеленський “виправив помилку”, і тепер все стане добре. Насправді, сподіватися на це наївно. Він виконав поставлені перед ним завдання і просто пішов, замість стати фігурантом справ про узурпацію влади, використання правоохоронного органу в інтересах третіх осіб та корупцію за участю вищого керівництва країни.

Поділитися:
Share
Читати далі

История волонтерского автомобиля

2015-2017 годы были у меня довольно плотно забиты перегоном волонтерских авто. И я хочу рассказать вам историю о волонтерском пикапе с приделанной цистерной, который явился маркером некоторых процессов в армии и который неожиданно потянул за собой целый ворох событий. Отдайте машину. Понятно, что никого не посадят, и воровство топлива останется безнаказанным. Но эта машина была куплена за народные деньги, и хотелось бы, чтобы она и дальше помогала армии. В настоящее время она стоит на штрафплощадке в Чернигове и гниет уже восемь месяцев как вещдок.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто же «поджигает фитиль войны» в Ираке?

Сулеймани вел в Ираке войну с иракским народом в первую очередь. Хотя говорил, что с США. Ну Путин говорит, что в Украине он тоже воюет с США. Это все мы уже слышали. Сулеймани убил сотни иракцев, возможно, тысячи. В Ираке натуральный террор и массовые расстрелы людей на улицах. Кроме того за последние полгода Иран без объявления войны осуществил ракетную атаку по нефтяным хранилищам в Саудовской Аравии и торпедировал два танкера в Оманском заливе. Это все тоже организовывал Сулеймани. Ну и кенты Сулеймани ведут войну в Иране с иранским народом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Земельная афера от Зеленского

Многие считают, что лучше хоть какой-нибудь закон для старта, чем вообще никакого. Это не так. Но выбора у нас всё равно нет. Скорее всего, этот проект примут. Для противостояния у оппозиции не айс с ресурсами. Да и за всё нужно платить. Тем более за выбор президента. Так что улыбаемся и машем. Это пока всё, что мы можем.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко настільки крутий, що…

– Петро Порошенко настільки крутий, що про нього більше всього говорять та згадують ті, кому він давним-давно став нецікавим і вони не бачать смислу витрачати на нього час.
– Петро Порошенко настільки крутий, що будучи диктатором та узурпатором, провів чесні вибори та програв на них…
ДОПОВНЮЙТЕ! Це буде літопис епохи!

Поділитися:
Share
Читати далі
Share