Услуги стриптиза и проституции, и существует ли связь между ними

Кто давно меня читает, тот помнит, что в конце 90-х и начале 2000-х мне пришлось поработать в стриптиз-клубе. Так сложились обстоятельства, что работа нужна была срочно и с ночным графиком. Сначала я работала официанткой, потом администратором. Поэтому я могу дать характеристики некоторым пользователям сексуальных услуг. Всепоглощающей ненависти к мужчинам у меня не возникло, в отличие от наших феминисток. И я надеюсь быть максимально объективной.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ціна здоров’я

Чи знаєте ви, що на розробку нового лікарського препарату потрібно затратити від 1,5 до 8 млрд доларів і 10-15 років роботи. Мова йде про дійсно новий препарат, а не ігри із ребрендінгом. Наприклад, аспірин, ацетилсаліцилова кислота, кардіомагніл, аспірин упса і т.д. – це один і той же препарат, винайдений на основі досліджень вербової кори в ХІХ сторіччі, лише в різному поданні і за різною ціною. Придумати якусь маловартісну добавку і нову рекламну компанію вигідніше, ніж шукати щось дійсно нове. Наприклад, вітамін С не впливає на стійкість від застуди, зате його добавка до ацетилсаліцилової кислоти піднімає ціну в рази.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Мір любой ценой» – це мир в обмін на гідність

Цікаво, як “новиє ліца” в 2019-2020 будуть вкладати під Путіна тих, хто відбився від нього в 2014? Старим добрим способом об’явити ворогами народу, “каратєлями”, “свідомітами” та поставити поза законом? Чи просто відморозитись та по тєлєку заявити про “перемогу найвеличнішого лідера світу”?

Поділитися:
Share
Читати далі

Заніматєльне зброєведення. Сєржант

Сєржант – це нє званіє, а чістий секс, я вам доповідаю. Бо чєловєк, який пройшов сложний путь от спєрматозоїда до сєржанта – начінає інтєрєсуваться, а інагда даже задумуваться. А єслі сєржант в армії начінає думать – це дуже полєзно для оборонособності страни, ну тіки насмерть лякає офіцерский склад.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почему курс доллара реагирует на это всё так странно?

Цены растут, в стране звездец, бюджет – говно. А доллар падает. Обычно так не бывает. Миссия МВФ менжуется, мнётся с ноги на ногу, ездит туда-сюда. Чего-то хочет, но точно не денег дать. ИгорьВалерич, наш карабас-барабас отечественный, торгуется уже настолько открыто, что даже ВикторФёдрыч в сравнении был стыдливой благородной девицей. Потому что для ИгоряВалерича бабло и есть его суть. Но громкие аресты двух крупных банкиров – это было что?

Поділитися:
Share
Читати далі

Синдром маршрутки Зеленского

Проблема в том, что президент Зеленский — это президент коллективной бессознательной Простой Людини, которая в свою очередь выбрала Просту Людину, как если бы они выбрали таксиста, но только они выбрали долларового миллионера, а так всё почти то же самое.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вас не лякають, панове вільні європейці. Вас просто готують

Бацька Лукашенко ніколи не бреше. Він точний як барометр. Просто у нього збита стрілка. І коли він показує “сухо” – обов’язково чекай дощу. Просто треба вміти робити поправки на те, що він говорить. Головний меседж він передав через польських журналістів: “Тільки ніколи не брешіть полякам, що ми тут з Росією створюємо якийсь альянс, щоб висунути танки проти вас. Ніколи цього не буде ні в відношенні вас, ні у відношенні України”. І це було зовсім сумно. Понесло батьку. А може і навпаки. І барометр показав “велику посуху”, яка означає конкретну грозу. Танки, судячи з усього, будуть.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з головою Фонду Конрада Аденауера Норбертом Ламмертом (фото)

Відзначено важливість забезпечення виконання Росією безпекових умов Мінських домовленостей та підкреслено, що санкції ЄС мають залишатися до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Висловлено серйозну стурбованість у зв’язку з останніми проявами тиску на політичних опонентів та свободу мовлення і ЗМІ в Україні, що йде у розріз із задекларованим європейським і євроатлантичним курсом держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 19.11.2019 (відео, мапа)

19 листопада 2019 р. збройні формування РФ 4 рази порушили режим припинення вогню. Впродовж поточної доби втрат внаслідок обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано. 18 листопада збройні формування РФ та її найманці 16 разів порушили режим припинення вогню. Минулої доби поранення внаслідок обстрілів отримав один військовослужбовець Об’єднаних сил. Сьогодні пішов із життя командир 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади полковник Євгеній Коростельов, так і не прийшовши до свідомості після важкого поранення, отриманого ним 12 листопада.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не перегибай.Те

“Мародеру” и “барыге” не смогли предъявить даже одной копейки украденной, незаконно потраченной, перерасходованной, полученной в виде взятки или отката. Ничего. Пришлось придумывать “возможное неправомерное влияние”. Как вам, избиратели Зеленского, такой поворот? Особенно на фоне того, что под вой, как Порошенко все украл, вы проголосовали за ставленника криминального олигарха Коломойского, по которому доказан вывод 5,5 млрд долларов средств вкладчиков Приватбанка.

Поділитися:
Share
Читати далі

Держава як ігровий додаток у смартфоні

Вадим Пристайко дав ряд інтерв’ю, присвячених нормандським перемовинам, мінським угодам і виборам на окупованих територіях. Перше враження по прочитанню – Боже, він же барабан. Абсолютно порожній. І це хибне перше враження. Коли у воюючій країні зовнішньою політикою рулить порожнє місце, це означає, що справжні керманичі, яким це вигідно, далеко не ідіоти.

Поділитися:
Share
Читати далі

20-21 листопада Петро Порошенко візьме участь у Конгресі ЄНП у Загребі (Хорватія)

Це буде перша участь Петра Порошенка на чолі повноважної партійної делегації у роботі Конгресу ЄНП після прийняття партії «Європейська Солідарність» у коло цієї впливової політичної сім’ї. У рамках візиту плануються двосторонні зустрічі п’ятого Президента України з вищим керівництвом ЄС та лідерами провідних держав-членів Європейського Союзу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Брифінг адвокатів Петра Порошенка (відео)

У своїх юридично нікчемних звинуваченнях проти Петра Порошенка ДБР перейшло будь-які межі законності, відповідні заяви вже спрямовані і у Генпрокуратуру, і безпосередньо у Державне бюро розслідувань. Державне бюро розслідувань як незалежний правоохоронний орган фактично зруйноване і не виконує покладених на нього функцій захисту закону. Про це під час брифінгу повідомив адвокат Ігор Головань.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Нічого у вас не вийде» – Петро Порошенко (відео)

Так звана «підозра», виставлена в телеграмі заступником глави адміністрації Януковича Портновим, а згодом скопійована прес-службою ДБР, є нічим іншим як російським замовленням на завдання шкоди репутації П’ятого президента, а також спробою перешкодити Петру Порошенку провести ряд зустрічей з іноземними лідерами на саміті Європейської народної партії у Хорватії та на безпековому форумі в Галіфаксі (Канада).

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео