Релевантне соцопитування на окупованій території неможливе

Це як соцопитування “Чи готові ви залишити сім’ю соціалістичних країн?” в Сиктивкарі в 1979 році. Так вони тобі і відповіли, а не стуканули в комендатуру. Ці злосчасні соцопитування – немов осиковий кілок у “мирні плани Зеленського”. Там Путін нам готує бомбу, яка має підірвати Україну вже з середини. А Зеленський, поманений пальчиком свого кремлівського кумира, нагадує самогубця, який немов ошалілий мчить до провалля. Та сам собі нехай хоч сьогодні голову розіб’є, а то ж цілу країну нищить…

Поділитися:
Share
Читати далі

Браво відступаємо, а життя бійців нічого не варті?

Міністр Загороднюк на “Г+Г” співає, як прекрасно проходить відступ на “старі облаштовані позиції”, а наших розстрілюють з ПТУРа, коли вони облаштовують бліндаж. Двоє загиблих мало, щоби назвати цю ганьбу розведенням на крові? Таке має розслідуватись – де там той грозний військпрокурор Чумак? Чого мовчить? “Терористи намагаються зірвати розведення” © – це міністр на повному серйозі таке каже. Та вбивають вони, і ще ржуть з вас, ідіотів переляканих.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Я бачу світло крізь бетон!» Велике інтерв’ю з генералом-реформатором Дмитром Марченком (фото, відео)

Генерал без дачі та без власного авто, який кілька років жив у маленькій кімнатці при робочому кабінеті в очікуванні службової квартири, а на обід нерідко харчується солдатськими пайками (щоб особисто перевірити, чим годують бійців на фронті)? Років десять тому такий опис міг підійти лише якомусь утопічному персонажу. Але співрозмовник “Новинарні”, якому належить ця характеристика, – цілком реальний, з плоті й крові начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Дмитро Марченко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 10.11.2019 (фото, відео)

10 листопада 2019 р. збройні формування РФ 5 разів порушили режим припинення вогню. Впродовж поточної доби внаслідок обстрілів поблизу села Новогнатівка Волноваського району мінно-вибухові травми отримали чотири військовослужбовці Об’єднаних сил. Пошкоджено автомобіль. 9 листопада збройні формування РФ та її найманці 18 разів порушили режим припинення вогню. Минулої доби внаслідок обстрілів, поранено одного військовослужбовця Об’єднаних сил.

Поділитися:
Share
Читати далі

А где собственно президент?

Именно для того, чтобы скрыть полный провал в международной политике (тобто очень хреновое выполнение своих прямых обязанностей) прастому наріду крутят видеоролики из спортзала и салона Теслы. Зачем электорату думать о том, что за семь месяцев благополучно накрыли ватным одеялом всё, что строили пять лет? Это слишком сложно. Нужны простые шаги, понятные каждому. Вот и демонстрируют нам разные шоу «Строгий председатель колхоза», «Мачо в спортзале», «Таксист на Тесле». Тут думать не нужно. Сиди и тупо цокай языком от восхищения.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не ломайте детям жизнь, дайте им быть собой

Вот, говорят, вы поддерживаете декриминализацию и легализацию секс-работы, но у вас есть ребенок, дочь, “НЕУЖЕЛИ ВЫ ХОТЕЛИ БЫ, ЧТОБЫ ОНА СТАЛА ПРАСТИТУТКАЙ!”. © Ау, демоны. Отстаньте от детей. Ребенок – это обязанность, а не средство или объект для реализации ваших амбиций и хотелок, не средство или объект для компенсации ваших страхов и комплексов. Ваш вопрос “неужели вы бы хотели?..” ошибочен в отрыве от всего. Это в принципе показывает вашу вторичность, потому давайте остановимся подробней.

Поділитися:
Share
Читати далі

Фашисти сьогоднішнього дня назвуть себе лібертаріянцями

Закриті директиви у вигляді так званих “темників” свого часу, на початку 2000-х років, трансформувались у загальні “вимоги і стандарти новин”. Відмінність між Кучмою 1.0 і Кучмою 2.0 у тому, що директиви першого не поширювалися на всі ЗМІ, а мали точковий характер – їх отримували не всі медії, а лише конкретні, по-справжньому стратегічно важливі. Тоді як другий має амбіцію тотального контролю за ЗМІ. Це ще, звісно, зовсім несміливі, початкові спроби загнати журналістику в стійло, але саме в журналістах ця влада зацікавлена найменше. Їй потрібні оглядачі, які повідомлятимуть про успіхи, їй потрібні носії оптимізму, тобто глядачі, які забезпечуватимуть команду КВН аплодисментами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Підтримай Марченка. Приходь!

Завтра будуть судити «Марчело», генерала Марченка, бойового офіцера, який на фронті ще з квітня 2014 р. (Чонгар). Героя Південного мішка і ДАП. Керівника Центру розвитку ЗСУ – «Центру Марченка», чиї результати – форма укропіксель, берці на мембрані, фліски, що стали вже брендом ЗСУ, сухпай у вакуум пакетах, реформа харчування… Завтра генерал Марченко і офіцери його Центру предстануть перед судом. І вони потребують підтримки. 11 листопада. 14:00. Володимирська, 15. Печерський райсуд. Запізнитеся – приходьте, хтось буде до 17-ї. Офіцери Марчело підтримали нас – тепер наша черга підтримати Марчело.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Указ про початок диктатури», або Новини не повинні засмучувати бубочку

Видно, рейтинги падають скоріше ніж очікувалося, а наївні думають, що викривляти реальність гівноплясками чорноротих шмар – це спосіб втримати популярність. Не заздримо їм, коли цей манямірок наштовхнеться на реальність. Сподіваємося, що в тюрму за фейки сяде і сам Зеленський, який на фейках проти Порошенка побудував всю свою кампанію. Недорогеньких вітаємо від усієї душі – ви дуже довго і ретельно прагнули до цих грабель. Жрі.Те.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео