Безвіз, прощавай?

Зеленський таки підписав закон, яким реально згортається розпочата при Порошенкові й не закінчена судова реформа. Цей закон викликав відверте невдоволення у наших західних партнерів. Це одна з тих реформ, які були виставлені в першому переліку необхідних для безвізу. Цей, кого наше бездумне насєлєніє обрало презєдєнтом, якщо й не працює відверто на повернення України в лапи Раші, то робить це по тупості. Але неймовірно ефективно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Завершено випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами (фото)

Водночас у Запоріжжі на базі підприємства «Мотор Січ» військові Державного НДІ випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки випробовували вертоліт Мі-2МСБ з адаптованим світлотехнічним обладнанням під застосування окулярів нічного бачення типу PNL-3 та захисного шолому типу TНL-5NV. Дані випробування спрямовані на забезпечення можливості виконання польотів на гранично малих висотах у темний час доби. Застосування ж окулярів PNL-3 дасть можливість виконувати зліт та приземлення на непідготовлені майданчики при пілотуванні вночі.

Поділитися:
Share
Читати далі

С начала ноября импорт электроэнергии из РФ вырос в три раза

Теперь поставки из РФ и Беларуси занимают 11% украинского рынка на сутки вперед. Можно говорить, что люди ходят на руках и на боках. Что импорт убыточный. Что многие компании отказываются от него. Но цифры обычно не врут. Не бывает убыточных закупок, как нам говорит Герус, и роста в три раза. Или мы наблюдаем схему. Или мы глубже залезаем в ярмо, готовясь покупать газ, уголь и энергию, чтобы принять с любой стороны перед переговорами. Оба варианта так себе. Говно – оба варианта.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вава, обирай: Коломойський чи МВФ?

МВФ відкладає фінансову допомогу Україні через стурбованість, що президент Зеленський не зможе повернути мільярди доларів, виведені з українських банків. Ідеться про $15 мільярдів, з яких $5,5 мільярдів були виведені з банку «Приват» Коломойського. В т.ч. через офшори Зеленського. Коміки з «Кварталу» думали влаштувати перед МВФ «ги-ги-га-га», мовляв, надуримо їх, транш дадуть, а ми повернемо «Приват» Коломойському. Коміків з «Кварталу» ще ніколи в житті не дрючили фінансисти рівня Лагард і Ліпскі. Ща проведуть майстер-клас.

Поділитися:
Share
Читати далі

Эмоциональные якоря Зе-пропаганды

Довольно интересно наблюдать за зе-пропагандой и тем, как она пытается вылепить эмоциональную привязанность к Бубочке у разных категорий электората. Цель любой пропаганды – создание мощных эмоциональных якорей. Не важно, о чем идет речь – экология, политика, религия. То, что пытаются делать зеленые медийщики, – это банальная пропаганда, причем не самого высокого качества.

Поділитися:
Share
Читати далі

Проплаченные митинги должны умереть

Проплаченные митингари – рак, который наносит урон украинскому гражданскому обществу, нормальному украинскому бизнесу. Мы организовываем страничку Тітуш.ком, которая подсветит организаторов всего этого говнища. Чтобы каждый спикер и собиральщик «флагштоков» и титуханов был на виду. Чтобы любой бизнес, который подвергается кошмарингу, мог бы быстро понять, какие люди их кошмарят. Добавляйтесь, пишите туда свои жалобы, мы рассмотрим и обязательно сделаем очередного «митингаря» известным, а может и выдадим ему полосатую робу. У нас не только длинные языки, но и длинные руки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наступний пішов…

Japan Tobacco Inc. відкликає 350 млн грн сплаченого акцизу за прийняття Верховною Радою законопроєкту про встановлення фіксованої торгової маржі на сигарети. Компанія в другій половині жовтня знизила виробництво на 73% в порівнянні з планами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 04.11.2019

4 листопада 2019 р. збройні формування РФ та її найманці 16 разів порушили режим припинення вогню. На час потужного обстрілу наших позицій російськими окупантами у районі Новотошківського дітей, які знаходилися у школі, було евакуйовано до бомбосховища. Жертв серед цивільного населення немає. Впродовж поточної доби втрат внаслідок обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил немає. 3 листопада збройні формування Російської Федерації та її найманці 14 разів порушили режим припинення вогню. Минулої доби поранень внаслідок обстрілів зазнав один військовослужбовець Об’єднаних сил.

Поділитися:
Share
Читати далі

В Україні запустили онлайн-калькулятор для розмитнення «євроблях»

Викладено в тестовий доступ калькулятор орієнтовної митної вартості та платежів при оформленні авто. Сервіс підтягує дані щодо мінімальної, середньої та максимальної вартості вказаного авто за 2018-2019 роки на основі реальної інформації мільйона машин більш ніж 2300 моделей. Це робоча база тих авто, що були оформлені на митниці.

Поділитися:
Share
Читати далі

Співробітники ФСБ РФ вербують українських громадян під час відвідання Криму

Cпівробітники “прикордонного управління ФСБ РФ у Республіці Крим” примушують українських громадян, які регулярно відвідують тимчасово анексовану територію півострова, давати згоду на конфіденційне співробітництво. Основне завдання, яке ставить російська спецслужба, збір інформації стосовно співробітників СБУ, прикордонників та військовослужбовців ЗС України, що виконують завдання поблизу адміністративного кордону з Кримом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Карты на стол

Совсем недавно император-нелох Вава во время визита в Турцию в своей необычной, доступной не только лишь всем манере пообещал скорые и невиданные доселе инвестиции в игровую отрасль. Которая у нас была запрещена с 2008 года. И даже пригласил Турцию вкладывать в Украину деньги. Но это в обещаниях. А на деле все иностранные инвесторы, очень похоже, в очередной раз пососут древко у триколора. Потому что, судя по тому, как составлен законопроект, профит будет иметь исключительно российский бизнес.

Поділитися:
Share
Читати далі

Давным-давно и совсем недавно у нас была коррупция

А ещё были олигархи. Старых разогнали. Остался самый страшный – Ахметов. И ещё были свинарчуки. Над всей этой коррупцией и олигархами восседал самый страшный олигарх – шоколадный босс. И был он президентом. А потом нарид выбрал нового президента. Из нарида. И стало не до коррупции. Ахметов не сидит. Свинарчуки не сидят. Премьер-министр по Кабмину катается на самокате, развозит интернет пачками. Армию с войны забрали. Тут уж не до коррупции, конечно. Это была призказка. А вот вам быль.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про «агресивну меншість» (відео)

В ніч на понеділок наздогнало мене відео зі Львова. П’ятничне. Була у нас спільна зустріч активу “Справи Громад” і “ЄС”. Говорили години півтори в геть робочому режимі, а потім прийшов Порошенко. Словом, ще плюс півтори години. Із запитаннями разом. Серед слів, що різанули, були питання – чи не пройшли ми вже точку неповернення? Відповідь була. В такі моменти шкодуєш, що відеоблогери поруч не були…

Поділитися:
Share
Читати далі
Share