Країну занурили в якийсь гібрид кучмізму-янучизму

Невидані високі зарплати і пенсії, низькі тарифи, справедливість, прозорість – все розвіялось як сон золотий. Назвіть хоч якусь соціальну групу, у якої зараз позитивні очікування: пенси, учителі, журналісти, військові, ФОПи, офісні працівники? Хто? Ба навіть ці настрої можна було розгледіти серед тусовки ядерних прихильників Зеленського, що вчора прителіпали його підтримувати, це ж вони принесли плакат про надто швидкий соціальний ліфт, який їде не для всіх. Навіть цих упоротих ідіотів щось муляє.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дякуємо, файне місто Тернопіль (відео)

Візит до Тернополя пройшов дуже спокійно, порівняно з тим, що цілком логічно могло б статися. Ніхто не бив, не шарпав. Але й яйцями та гнилими помідорами поки ще не кидали і зеленкою не обливали. Має оцінити гостинність… Здається, що таких файних міст у нас із кожним тижнем ставатиме все більше. Особливо зараз, коли тарифи полізли вгору, а протухлі яйця й гнилі помідори все ще можна купити задешево.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якось, рік тому, приїхав до нас на війну 5 канал…

Ото, вічно вони нудні речі знімають – про обстріли, про те як ми чергову беху “братам” спалили. І жодного “сонечка”, яке танки як барбарис гризе по пояс голий-босий. Ну, і вирішили хлопці заповнити цю прогалину. Відібрали у журналістки мікрофон і зобразили їй, як “герой всіх героїв” розповідає про страшне обличчя війни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Первая тройка специалистов по внешней политике ЗеКоманды

Чтобы спастись от статей 163 и 182 УК Украины, я слова “идиот”, “дебил”, “кретин” и “е*анат” буду заменять на слово… ну пусть будет “трубочист”. В первой тройке специалистов по внешней политике у ЗеКоманды — один трубочист, который проститутку снять не может, не спалившись, и не в состоянии потом придумать отмазку. И один Пристайко. Не помню, кто там второй по рангу, вот на него походу вся надежда, может он не полный трубочист.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 02.11.2019 (відео)

2 листопада 2019 р. збройні формування РФ та її найманці 6 разів порушили режим припинення вогню. Впродовж поточної доби втрат внаслідок обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано. 3 листопада 2019 р. на ділянці №2 розпочнуться заходи з пошуку та знищення вибухонебезпечних предметів і демонтажу споруд. 1 листопада збройні формування РФ та її найманці 13 разів порушили режим припинення вогню.

Поділитися:
Share
Читати далі

Юрій Вітренко: Нафтогаз надіслав до Стокгольмського арбітражу нові позовні вимоги проти Газпрому

«Кількість сторінок тільки основного тексту нашої Заяви перевищує 500 сторінок. До нього додаються 3 звіти міжнародних експертів, які були спеціально для цього розроблені, показання свідків і купа інших додатків. В 2014-2018 роках ми вже пройшли цей шлях з Газпромом. Газпром «напав» на нас з багатомільярдними позовами, ми успішно захистилися і виграли по зустрічним позовам. Газпром ще залишається нам винним 3 млрд дол. Ми розраховуємо, що ми стягнемо цей борг у 2020 році. А у 2021 ми розраховуємо на прийняття рішення за новим арбітражем» – виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Війна для вас така ж абстракція як гідність

Жив нормальним успішним життям, поняття не маючи, що за нього платили кров’ю, але вирішив стати слугою, – і тут дві назавжди пов’язані з війною дівчини сказали, що твоєї ж долі теперішній твій веселий шеф може померти в тій зоні. І ти побіг до ГПУ/СБУ/ДБР, щоби зареєструвати проти них провадження, бо не знаєш, що вони казали правду.

Поділитися:
Share
Читати далі

Портнов проти «Радіо Свобода»

Колишній патрон чинного голови ОПУ Андрія Богдана Андрій Портнов розпочав персональну війну з журналістами програми «Схеми» на «Радіо Свобода». А лише нещодавно можна було робити розслідування про лідерів політичних партій, суддів, депутатів. Навіть (страшно подумати) про п’ятого президента Порошенка і його оточення. Нині журналістам відверто затикають роти.

Поділитися:
Share
Читати далі

Арифметика обмана. Части 2 и 3

Продолжу о предательстве более серьёзном, чем переписка с проституткой. Как и обещал, бью в наиболее болевые точки. Пока технологи новой власти на голубом глазу окон Овертона навязывают стереотипы латентной (впрочем, уже нет) капитуляции и нового экономического мироустройства имени Коломойского, нужно находить в себе мозг и мужество называть вещи своими именами. Ибо, как заметил Бальзак: там, где все горбаты, прекрасная фигура рано или поздно станет уродством.

Поділитися:
Share
Читати далі

«У своєму нинішньому вигляді “Укроборонпром” нам точно не потрібен» – Сергій Кривонос (відео)

Нещодавно в Раді національної безпеки та оборони відбулися кадрові зміни. Був призначений новий секретар РНБО – Олексій Данилов, а його радниками стали представники шоу-бізнесу – Сергій Сивохо та Максим Ткаченко. Про те, як працює РНБО при новій владі, чи вдасться реформувати “Укроборонпром” та продовжити переозброєння армії, в інтерв’ю “Апострофу” розповів заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share