Продолжаем читать Бюджет-2020. 20 млрд гривен мыши съели

Есть подробности после работы комитета. Час принятия близится. Урезают бюджет пока на 20 млрд грн. “Барыг” прогнали, а денег в бюджете больше не становится? И барыжный уровень не получается держать? В 14-м году мы выжили. “Барыги” наскирдовали нам денег, несмотря на всю ту жопу, в которой мы оказались. Было зубожило? Ну так сейчас попробуете, как оно пабагатому. С народными керманычами. Кушай.Те. Пока есть, что.

Поділитися:
Share
Читати далі

Я – Войовнича Меншість

Це ми, пане Сивохо. Войовнича меншість. Ви – тимчасове і абсурдне явище для України. Ви – жалюгідна клоунада, яка поспішає знищити те, чого боїться і не розуміє – Україну і Націю. І поставити все з ніг на голову. Ви – ті, хто розповідають про “мир”, а несуть хаос. Так, можете називати нас “войовничою меншістю”. Вам нас не зрозуміти. Коли ми вмирали, ви тусувалися в телешоу та їздили до Росії. Воїнів завжди меншість. І поки вони живі, жива їхня країна. І у вас нічого не вийде. Ми на сторожі. Ми рятували і рятуємо Україну. Слава Україні!

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко на «Львівському безпековому форумі-2019» (фото, відео)

Петро Порошенко під час перебуванні у Львові виступив на «Львівському безпековому форумі-2019», відвідав Архикатедральний Собор Св. Юра та вшанував пам’ять Митрополита Андрея Шептицького у крипті собору у зв’язку з 75-ми роковинами смерті Митрополита, разом з Олегом Синюткою вшанував 101-шу річницю Листопадового чину, провідав наших захисників, які проходять реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону та поспілкувався з львів’янами на вулицях міста.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 01.11.2019 (відео)

1 листопада 2019 р. збройні формування РФ та її найманці 5 разів порушили режим припинення вогню. Впродовж поточної доби втрат внаслідок обстрілів серед особового складу ОС не зафіксовано. У разі загрози – життю та здоров’ю, захоплення територій або проникнення ворожих розвідувально-диверсійних груп військовослужбовці ОС дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику. За інформацією розвідки ОС, у жовтні 2019 року, втрати НЗФ так званих “ЛДНР” та бойовиків РФ склали 96 осіб. Із них безповоротних – 33 особи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 18 – 31 жовтня 2019 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 18 – 31 жовтня 2019 р. ЗРАДА Фірма наближеного до президента

Поділитися:
Share
Читати далі
Share