Лютые новости – 03.10.2019

Русский телевизор пердолит от Майдана. Срут кирпичами. На Украине 999-й Майдан. Они думали, что 73% – это победа, и они на коне. Но реалии другие, они на очке в позе зю тужатся, откладывают личинки. Быстро Зе стал Овощем. Мега быстро. Они так никогда и не поймут, что такое сила воли, сила духа и сила единства. А нам своє робить!

Поділитися:
Share
Читати далі

Энергетическая капитуляция

1 октября по независимости Украины нанесен ещё один мощный удар: начался импорт электроэнергии из РФ. Четыре года мы выстраивали свою энергонезависимость, медленно, шаг за шагом. Рубили кремлевские щупальца. Не импортировали электроэнергию из балалайни с ноября 2015. А теперь одним прыжком мы оказались в исходной точке и снова идем по пути энергокапитуляции перед Россией. А инициатор этого треша — все тот же Андрей Герус, глава комитета ВР по энергетике. Ага, тот самый, Герус-Коломойский.

Поділитися:
Share
Читати далі

Месії «на вєрочку»…

Практично все, що зараз роблять “нові месії”, вимагає їх плутаних пояснень. І, як правило, те, що вони пояснюють, повністю суперечить очевидному. Тому вони вимагають віри. І не рухатися. Тому ми не віримо. Тому ми виходимо і говоримо “Ми не віримо. Ми все бачимо. Не доводьте до гріха”. Новоявлені месії марно волають “Повірте!”. Безумовну віру не можна заслужити за допомогою шоу. Шлях куди складніший. Найвідоміший месія заслужив її на хресті. Паяци на хрест не здатні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мир тільки на умовах України, бо це наша земля (відео)

Нова влада говорить, що отримала Мінські угоди в спадок від попередників. Мінські угоди, важкі, неідеальні, були прийняті в найважчі для України дні, в активній фазі війни. Але вони саме на Росію покладають відповідальність за виконання безпекового блоку – виведення військ і техніки, передачу Україні кордону. Безпековий блок завжди був ключовий і пріоритетний. Так звані формули Штайнмайєра – це пастка Кремля, яка виводить Москву з-під відповідальності за виконання безпекового блоку. Вже вчора Путін заявив, що це на Україну покладається відповідальність за знищені та зруйновані Росією економіку і інфраструктуру Донбасу. Це пастка.

Поділитися:
Share
Читати далі

За нашим протестом немає ніяких політтехнологій

Якщо до вас за 5 років не дійшло, що агресор у нас один і він по кордону в тисячу кілометрів, то коли вас будуть вести на розстріл, хоча ні, ви не зрозумієте. Коли на ваших очах будуть стріляти інших, хоча теж не зрозумієте. Коротше, якщо вас обділило інстинктом самозбереження, дрочіть ще на 100 днів, а потім ночей. І вірте, просто вірте, але у нас для вас погані новини, хоча ви теж не зрозумієте.

Поділитися:
Share
Читати далі

Настав час приймати рішення

Вчорашній день показав нашу силу і здатність до взаємодії. Ми відкинули будь-які політичні розбіжності та об’єдналися. Ми сказали – і нас почули. Навіть якщо вони затискали вуха. Цієї неділі, 6 жовтня, о 12:00 ми зберемося на Майдані в Києві і на майданах всієї України. Буде Віче. Справжнє. Вперше за багато років. Віче – це коли громадяни країни збираються, щоб вирішити долю країни. І узгодити дії. Ми кличемо всіх приєднатися до нас і до Руху Опору Капітуляції. Вважайте, що це початок мобілізації. Мобілізації тих, хто вже рятував Україну. Пора зробити це ще раз.

Поділитися:
Share
Читати далі

Очень длинная объяснительная записка В.А. Зеленскому

За пять прошедших лет для многих наших сограждан вопрос восстановления Украины в ее границах стал ключевым. Важнее любых денег, важнее любых симпатий. Это наша война. Никто не хочет развития событий, которое понравится нашему внешнему врагу. Но вам стоит потратить побольше усилий, чтобы доказать, что вы не сдадите этому самому врагу то, за что боролись миллионы из нас. Мы очень ждем этого от вас. И готовы к любому ответу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Європейський Союз приєднався до критики судової реформи Зеленського

Новопризначений Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас приєднався до критичних зауважень щодо законопроєкту №1008, висловлених Генеральним Секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share